Trening 20
Niedziela, 26 maja 2013 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa, Trening 2013
| Km: | 60.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 02:16 | km/h: | 26.47 |
| Pr. maks.: | 51.00 | Temperatura: | 15.0°C | HRmax: | 169169 ( 84%) | HRavg | 139( 69%) |
| Kalorie: | 1063kcal | Podjazdy: | 300m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Trening 19
Sobota, 25 maja 2013 Kategoria 0-50, blisko domu, Samotnie, Szosa, Trening 2013
| Km: | 30.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:02 | km/h: | 29.03 |
| Pr. maks.: | 64.00 | Temperatura: | 14.0°C | HRmax: | 175175 ( 87%) | HRavg | 146( 72%) |
| Kalorie: | 771kcal | Podjazdy: | 200m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Miasto
Wtorek, 21 maja 2013 Kategoria blisko domu, szkoła
| Km: | 17.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 38.00 | Temperatura: | 15.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 308kcal | Podjazdy: | 120m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Miasto
Poniedziałek, 20 maja 2013 Kategoria Samotnie, Szosa
| Km: | 23.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 46.00 | Temperatura: | 20.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 371kcal | Podjazdy: | 1600m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Rozjazd
Niedziela, 19 maja 2013 Kategoria 0-50, Samotnie, Szosa
| Km: | 36.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:24 | km/h: | 25.71 |
| Pr. maks.: | 55.00 | Temperatura: | 24.0°C | HRmax: | 154154 ( 76%) | HRavg | 123( 61%) |
| Kalorie: | 921kcal | Podjazdy: | 250m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Dojazdy, rozgrzewka i rozjazd-Ustroń
Sobota, 18 maja 2013 Kategoria 0-50, Samotnie, Szosa
| Km: | 41.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:45 | km/h: | 23.43 |
| Pr. maks.: | 63.00 | Temperatura: | 20.0°C | HRmax: | 164164 ( 81%) | HRavg | 139( 69%) |
| Kalorie: | 721kcal | Podjazdy: | 280m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Pierwsze koty za płoty-Puchar Równicy Ustroń
Sobota, 18 maja 2013 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa, w grupie, Wyścig
| Km: | 64.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:38 | km/h: | 24.30 |
| Pr. maks.: | 79.00 | Temperatura: | 23.0°C | HRmax: | 193193 ( 96%) | HRavg | 157( 78%) |
| Kalorie: | 1898kcal | Podjazdy: | 1450m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Pierwszy start w tym sezonie mam już za sobą, traktowałem go jako sprawdzenie formy a nie ściganie. Niestety forma jest daleko w lesie i trzeba jej szukać. Czeka mnie sporo pracy nad formą a czasu niestety nie ma i w najbliższym czasie raczej będzie mało jeżdżenia.
Pogoda była dobra, trochę wiało ale nie widziałem w tym jakiegoś większego problemu. Przygotowany nie byłem wcale ponieważ mój ostatni trening odbył się 5 maja, na dobór złego jeszcze dwa dni przed startem rozwaliła mi sie korba i po objechaniu wszystkich okolicznych serwisów i sklepów rowerowych musiałem założyć korbę MTB z jedną dobrą tarczą 42 zęby.
Trasa moim zdaniem była dobra, dobrze oznakowana i super zabezpieczona. Pomiar czasu też jak zwykle bez zastrzeżeń.
Na starcie stanęło około 230 osób co jest niezłym wynikiem, dużo znajomych twarzy, ale byli też tacy których nieobecność rzucała się w oczy.
Start nastąpił punktualnie o 10:00. Było trochę ciasnawo, ale podjazd i zjazd po bruku rozciagnęły peleton. Jechałem dosyć spokojnie ten odcinek. Na zjeździe zgubiłem pompkę i spadł mi łańcuch którego nałożenie zajęło mi trochę czasu. Stratę szybko odrobiłem i na Równicę dotarłem ze stratą ponad 3 minut do czołówki. Zjazd był szybki w moim wykonaniu, jednak jest coś co poprwiłem w stosunku do zeszłego roku-zjazdy. Podjazd po kostce trochę mi dał w kość, jednak czuć różnicę pomiędzy 39 a 42 z przodu. Zjazd był mega szybki w moim wykonaniu, rozkulałem się do 80km/h. Później bez szału dojechałem do rund i zacząłem krążyć. Kiedy robiłem pierwszy podjazd, dojechała mnie czołówka i się podpiąłem, dojechałem do końca podjazdu i odpuściłem . Kolejne okrążenia szły coraz słabiej, na 2 i 5 zatrzymałem się na bufecie, zabarałem wodę, banany i ruszyłem w kierunku mety. Do bruku dojechałem w większej grupce, na zjeździe już starciłem a potem zatrzymałem sie za potrzebą i trochę mi zeszło. W końcu się pozbierałem i spokojnie resztkami sił wdrapałem się na Równicę, kilka razy zatrzymując się i od razu ruszająć. Przed metą nagły przypływ sił i ogień do mety.
Po posileniu się zjechałem do Jaszowca w poszukiwaniu pompki której niestety nie znalazłem. Potem spokojnie przez Polanę do centrum.
Z wyniku jestem połowicznie zadowolony, lecz biorąc wszystkie składowe które na niego sie złożyły to nie ma na co narzekać
Wynik:18/22 H
149/209 OPEN
Pogoda była dobra, trochę wiało ale nie widziałem w tym jakiegoś większego problemu. Przygotowany nie byłem wcale ponieważ mój ostatni trening odbył się 5 maja, na dobór złego jeszcze dwa dni przed startem rozwaliła mi sie korba i po objechaniu wszystkich okolicznych serwisów i sklepów rowerowych musiałem założyć korbę MTB z jedną dobrą tarczą 42 zęby.
Trasa moim zdaniem była dobra, dobrze oznakowana i super zabezpieczona. Pomiar czasu też jak zwykle bez zastrzeżeń.
Na starcie stanęło około 230 osób co jest niezłym wynikiem, dużo znajomych twarzy, ale byli też tacy których nieobecność rzucała się w oczy.
Start nastąpił punktualnie o 10:00. Było trochę ciasnawo, ale podjazd i zjazd po bruku rozciagnęły peleton. Jechałem dosyć spokojnie ten odcinek. Na zjeździe zgubiłem pompkę i spadł mi łańcuch którego nałożenie zajęło mi trochę czasu. Stratę szybko odrobiłem i na Równicę dotarłem ze stratą ponad 3 minut do czołówki. Zjazd był szybki w moim wykonaniu, jednak jest coś co poprwiłem w stosunku do zeszłego roku-zjazdy. Podjazd po kostce trochę mi dał w kość, jednak czuć różnicę pomiędzy 39 a 42 z przodu. Zjazd był mega szybki w moim wykonaniu, rozkulałem się do 80km/h. Później bez szału dojechałem do rund i zacząłem krążyć. Kiedy robiłem pierwszy podjazd, dojechała mnie czołówka i się podpiąłem, dojechałem do końca podjazdu i odpuściłem . Kolejne okrążenia szły coraz słabiej, na 2 i 5 zatrzymałem się na bufecie, zabarałem wodę, banany i ruszyłem w kierunku mety. Do bruku dojechałem w większej grupce, na zjeździe już starciłem a potem zatrzymałem sie za potrzebą i trochę mi zeszło. W końcu się pozbierałem i spokojnie resztkami sił wdrapałem się na Równicę, kilka razy zatrzymując się i od razu ruszająć. Przed metą nagły przypływ sił i ogień do mety.
Po posileniu się zjechałem do Jaszowca w poszukiwaniu pompki której niestety nie znalazłem. Potem spokojnie przez Polanę do centrum.
Z wyniku jestem połowicznie zadowolony, lecz biorąc wszystkie składowe które na niego sie złożyły to nie ma na co narzekać
Wynik:18/22 H
149/209 OPEN
Wprowadzenie przed Ustroniem
Piątek, 17 maja 2013 Kategoria 0-50, blisko domu, Samotnie, Szosa
| Km: | 21.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:48 | km/h: | 26.25 |
| Pr. maks.: | 54.00 | Temperatura: | 21.0°C | HRmax: | 171171 ( 85%) | HRavg | 135( 67%) |
| Kalorie: | 498kcal | Podjazdy: | 110m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Miasto
Czwartek, 16 maja 2013 Kategoria blisko domu, szkoła
| Km: | 30.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 51.00 | Temperatura: | 20.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 475kcal | Podjazdy: | 320m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Trening 18
Środa, 15 maja 2013 Kategoria 0-50, avg>30km\h, Samotnie, Szosa, Trening 2013
| Km: | 24.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:46 | km/h: | 31.30 |
| Pr. maks.: | 54.00 | Temperatura: | 23.0°C | HRmax: | 179179 ( 89%) | HRavg | 150( 74%) |
| Kalorie: | 742kcal | Podjazdy: | 170m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||







