Trening
Środa, 18 lipca 2012 Kategoria 50-100, avg>30km\h, Samotnie, Szosa, Trening 2012
| Km: | 63.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:57 | km/h: | 32.31 |
| Pr. maks.: | 64.00 | Temperatura: | 21.0°C | HRmax: | 170170 ( 85%) | HRavg | 136( 68%) |
| Kalorie: | 1079kcal | Podjazdy: | 310m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Trening
Poniedziałek, 16 lipca 2012 Kategoria 0-50, blisko domu, Samotnie, Szosa, Trening 2012, avg>30km\h
| Km: | 15.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:29 | km/h: | 31.03 |
| Pr. maks.: | 60.00 | Temperatura: | 15.0°C | HRmax: | 174174 ( 87%) | HRavg | 141( 71%) |
| Kalorie: | 311kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wyjazd późnym wieczorem. Zimno bo 15 stopni. Zapowiada się kolejna przerwa od roweru, trudno, formy w tym roku nie będzie.
Po mieście
Poniedziałek, 16 lipca 2012 Kategoria blisko domu
| Km: | 8.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 00:23 | km/h: | 20.87 |
| Pr. maks.: | 47.00 | Temperatura: | 16.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 147kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
TDP Wisła
Czwartek, 12 lipca 2012 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa, Trening 2012, w grupie
| Km: | 90.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 03:05 | km/h: | 29.19 |
| Pr. maks.: | 73.00 | Temperatura: | 22.0°C | HRmax: | 174174 ( 87%) | HRavg | 130( 65%) |
| Kalorie: | 1538kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||

Tour de Pologne 2012© Piotrek92

Tour de Pologne 2012© Piotrek92

Tour de Pologne 2012© Piotrek92

Tour de Pologne 2012© Piotrek92
Po okolicy
Środa, 11 lipca 2012 Kategoria blisko domu
| Km: | 29.00 | Km teren: | 3.00 | Czas: | 01:27 | km/h: | 20.00 |
| Pr. maks.: | 50.00 | Temperatura: | 22.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 421kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Trening
Wtorek, 10 lipca 2012 Kategoria 50-100, avg>30km\h, Samotnie, Szosa, Trening 2012
| Km: | 71.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:19 | km/h: | 30.65 |
| Pr. maks.: | 56.00 | Temperatura: | 27.0°C | HRmax: | 163163 ( 82%) | HRavg | 122( 61%) |
| Kalorie: | 991kcal | Podjazdy: | 290m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Najwyższa pora by zacząć nadrabiać te braki w wytrzymałości, gdyby była lepsza wytrzymałośc bylby lepszy wynik na Pętli, a tak. Trasa w maire płaska z kilkoma podjazdami przejechana w całości w tlenie tylko na jednym podjeździe trochę przesadziłem. Noga dzisiaj była świeża i dobrze podawała. W czwartek wyjazd na metę TDP do Cieszyna.
Landek-Rudzica(1,8km):00:05:05(21,25) 150(75%)
Landek-Rudzica(1,8km):00:05:05(21,25) 150(75%)
Regeneracja
Poniedziałek, 9 lipca 2012 Kategoria Szosa, Samotnie, blisko domu, 0-50
| Km: | 25.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:58 | km/h: | 25.86 |
| Pr. maks.: | 57.00 | Temperatura: | 24.0°C | HRmax: | 144144 ( 72%) | HRavg | 106( 53%) |
| Kalorie: | 274kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Początek luźnego tygodnia. Jazda z małej tarczy. Żadnych mocniejszych akcji dziś nie było. W tym tygodniu będą same lekkie jazdy.
Rozjazd
Niedziela, 8 lipca 2012 Kategoria 0-50, Road Maraton Team, Szosa
| Km: | 46.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:54 | km/h: | 24.21 |
| Pr. maks.: | 59.00 | Temperatura: | 28.0°C | HRmax: | 145145 ( 73%) | HRavg | 107( 54%) |
| Kalorie: | 561kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Rozgrzewka i rozjazd
Sobota, 7 lipca 2012 Kategoria 0-50, Samotnie, Szosa, avg>30km\h
| Km: | 15.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:28 | km/h: | 32.14 |
| Pr. maks.: | 65.00 | Temperatura: | 32.0°C | HRmax: | 148148 ( 74%) | HRavg | 136( 68%) |
| Kalorie: | 287kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Pętla Beskidzka 2012
Sobota, 7 lipca 2012 Kategoria 50-100, Maraton, Road Maraton 2012, Road Maraton Team, Samotnie, w grupie
| Km: | 99.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 03:30 | km/h: | 28.29 |
| Pr. maks.: | 76.00 | Temperatura: | 32.0°C | HRmax: | 202202 (102%) | HRavg | 159( 80%) |
| Kalorie: | 2988kcal | Podjazdy: | 1900m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Tegoroczna Pętla Beskidzka startowała w Wiśle, do pokonania mieliśmy dwa podjazdy na Salmopol, uczestnicy dystansu GIGA dodatkowo musieli wjechać dwa razy pod Zameczek. Po wieczornych piątkowych burzach w sobotę rano przywitało nas bezchmurne niebo i temperatura 30 stopni. Start był podzielony na kilka grup, dwie główne grupy to GIGA i MEGA. Każdy z tych dystansów był podzielony na podgrupy. Na GIGA były 4, na MEGA 5. Start pierwszej grupy następił o 10:00, ostatnia wystartowała o 11:20.
Tempo od poczatku bardzo spokojne, dopiero na 4 kilometry przed premią podjąłem próbę ucieczki, znam ten podjazd bardzo dobrze i wiem na co można sobie pozwolić, niestety od razu trzy osoby siadły mi na koło i razem ciągneliśmy przez 3 kilometry. Tam trochę odstawałem i dwójka poszła ostro, tempo pod 30km/h i odpuściłem i ostatecznie byłem 3 na premii. Na zjeździe pęknął mi koszyk na bidon, musiałem się zatrzymać i shować bidon do kieszonki, upchane rzeczy w kieszonkach były później problemem na trasie, dwie mocne grupki pojechały. Piłem bardzo dużo, na bufetach napełniałem wszystkie 3 bidony które miałem, brałem banany i jechałem dalej, obyło się bez większych kryzysów, jedynie pod Salmopolem było gorzej, ale krotki postój załatwił sprawę. Na metę wjechałem w dobrym czasie.
Podsumowując to najlepsza Pętla Beskidzka w jakiej jechałem, trasa, bufety, organizacja i dobra dyspozycja dnia. Ostetecznie :
5/13 H
73/225 OPEN
Zaliczone podjazdy:
Malinka-Salmopol(5,1km):00:16:48(18,21) 340m(6,67%) 180(90%)
Laliki-Ochodzita(4,2km):00:13:51(18,19) 140m(3%) 172(86%)
Zaolzie-Stecówka(3,9km):00:12:39(18,50) 180m(4,6%) 172(86%)
Leszczyna-Stecówka(1,4km):00:04:57(16,97) 80m(5,7%) 174(87%)
Malinka-Salmopol(5,1km):00:19:54(15,38) 340m(6,67%) 169(85%)
Foty:

Tempo od poczatku bardzo spokojne, dopiero na 4 kilometry przed premią podjąłem próbę ucieczki, znam ten podjazd bardzo dobrze i wiem na co można sobie pozwolić, niestety od razu trzy osoby siadły mi na koło i razem ciągneliśmy przez 3 kilometry. Tam trochę odstawałem i dwójka poszła ostro, tempo pod 30km/h i odpuściłem i ostatecznie byłem 3 na premii. Na zjeździe pęknął mi koszyk na bidon, musiałem się zatrzymać i shować bidon do kieszonki, upchane rzeczy w kieszonkach były później problemem na trasie, dwie mocne grupki pojechały. Piłem bardzo dużo, na bufetach napełniałem wszystkie 3 bidony które miałem, brałem banany i jechałem dalej, obyło się bez większych kryzysów, jedynie pod Salmopolem było gorzej, ale krotki postój załatwił sprawę. Na metę wjechałem w dobrym czasie.
Podsumowując to najlepsza Pętla Beskidzka w jakiej jechałem, trasa, bufety, organizacja i dobra dyspozycja dnia. Ostetecznie :
5/13 H
73/225 OPEN
Zaliczone podjazdy:
Malinka-Salmopol(5,1km):00:16:48(18,21) 340m(6,67%) 180(90%)
Laliki-Ochodzita(4,2km):00:13:51(18,19) 140m(3%) 172(86%)
Zaolzie-Stecówka(3,9km):00:12:39(18,50) 180m(4,6%) 172(86%)
Leszczyna-Stecówka(1,4km):00:04:57(16,97) 80m(5,7%) 174(87%)
Malinka-Salmopol(5,1km):00:19:54(15,38) 340m(6,67%) 169(85%)
Foty:

Pętla Beskidzka 2012© Piotrek92

Pętla Beskidzka 2012© Piotrek92







