Trening
Sobota, 5 maja 2012 Kategoria 0-50, Samotnie, Szosa, Trening 2012
| Km: | 41.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:25 | km/h: | 28.94 |
| Pr. maks.: | 64.00 | Temperatura: | 23.0°C | HRmax: | 174174 ( 87%) | HRavg | 153( 76%) |
| Kalorie: | 747kcal | Podjazdy: | 450m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
#lat=49.832224994979&lng=18.916350000001&zoom=12&maptype=ts_terrain
3xRównica
Czwartek, 3 maja 2012 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa, Trening 2012
| Km: | 87.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 03:16 | km/h: | 26.63 |
| Pr. maks.: | 71.00 | Temperatura: | 24.0°C | HRmax: | 186186 ( 93%) | HRavg | 155( 77%) |
| Kalorie: | 1511kcal | Podjazdy: | 1430m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Most Zawodzie-Równica: 0:25:31(7,2km) (16,93)
Most-Równica I: 0:19:26(5,0km) (15,44)
Most-Równica II: 0:19:45(5,0km) (15,19)
?133605881271701#lat=49.754728265726&lng=18.88219&zoom=11&maptype=ts_terrain
Most-Równica I: 0:19:26(5,0km) (15,44)
Most-Równica II: 0:19:45(5,0km) (15,19)
?133605881271701#lat=49.754728265726&lng=18.88219&zoom=11&maptype=ts_terrain
Po mieście
Poniedziałek, 30 kwietnia 2012 Kategoria blisko domu
| Km: | 21.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 01:01 | km/h: | 20.66 |
| Pr. maks.: | 51.00 | Temperatura: | 27.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 294kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Jaworowy
Niedziela, 29 kwietnia 2012 Kategoria 100-200, Samotnie, Szosa, Trening 2012, w grupie
| Km: | 116.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 04:49 | km/h: | 24.08 |
| Pr. maks.: | 65.00 | Temperatura: | 25.0°C | HRmax: | 183183 ( 91%) | HRavg | 154( 77%) |
| Kalorie: | 1994kcal | Podjazdy: | 1250m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Jaworowy:0:22:34
Wyjazd o 7:00, po drodze spotkałem dwóch bikerów i jedziemy do Skoczowa. Strasznie wieje. W Skoczowie się rozdzieliliśmy, dwójka pojechała na Ustroń a ja na Cieszyn. Do Cieszyna cały czas pod wiatr i po górkach. Dojechałem do granicy o 8:25(strasznie wolno jechałem). Skierowałem się w kierunku na Trinec i jechałem w kierunku na Jaworowy. Wiało dalej, w Trincu Neborach skręciłem w prawo na Tyrę i dojechałem do podnóża Jaworowego. Jechałem tam pierwszy raz, asfalt taki sobie, jechało się całkiem dobrze. Po drodze odbiłem w lewo a miałem jechać prosto, zawróciłem i dojechałem na szczyt. Na szczycie wiało. Średnia 22km/h. Po chwili zacząłem zjazd i do Cieszyna jechałem w grupie a potem już samotnie do domu. Udany weekend rowerowy. Teraz trzy dni wolnego.
CAD:79
Wyjazd o 7:00, po drodze spotkałem dwóch bikerów i jedziemy do Skoczowa. Strasznie wieje. W Skoczowie się rozdzieliliśmy, dwójka pojechała na Ustroń a ja na Cieszyn. Do Cieszyna cały czas pod wiatr i po górkach. Dojechałem do granicy o 8:25(strasznie wolno jechałem). Skierowałem się w kierunku na Trinec i jechałem w kierunku na Jaworowy. Wiało dalej, w Trincu Neborach skręciłem w prawo na Tyrę i dojechałem do podnóża Jaworowego. Jechałem tam pierwszy raz, asfalt taki sobie, jechało się całkiem dobrze. Po drodze odbiłem w lewo a miałem jechać prosto, zawróciłem i dojechałem na szczyt. Na szczycie wiało. Średnia 22km/h. Po chwili zacząłem zjazd i do Cieszyna jechałem w grupie a potem już samotnie do domu. Udany weekend rowerowy. Teraz trzy dni wolnego.
CAD:79
Trening
Sobota, 28 kwietnia 2012 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
| Km: | 82.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 03:06 | km/h: | 26.45 |
| Pr. maks.: | 62.00 | Temperatura: | 24.0°C | HRmax: | 180180 ( 90%) | HRavg | 151( 75%) |
| Kalorie: | 1447kcal | Podjazdy: | 720m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Miał być Objazd Trasy Pucharu Równicy. Dojechałem tylko do Goleszowa i odpuściłem, mało czasu i problemy techniczne zmusiły mnie do odwrotu. Nie wjechałem na Cisownicę ani Równicę.
#lat=49.766059840234&lng=18.842725&zoom=11&maptype=ts_terrain
#lat=49.766059840234&lng=18.842725&zoom=11&maptype=ts_terrain
Trening
Piątek, 27 kwietnia 2012 Kategoria 0-50, blisko domu, Samotnie, Szosa, Trening 2012
| Km: | 30.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:03 | km/h: | 28.57 |
| Pr. maks.: | 57.00 | Temperatura: | 25.0°C | HRmax: | 186186 ( 93%) | HRavg | 150( 75%) |
| Kalorie: | 465kcal | Podjazdy: | 240m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Dzisiaj oficjalnie ukończyłem technikum budowlane. Za tydzień matura.
Pojechałem dzisiaj trasę z 7 kwietnia i jechało się super. Na podjazdach przy tym samym tętnie jechałem średnio 3km/h więcej niż ostatnio. Weekend zapowiada się rowerowo.
#lat=49.828174751944&lng=18.925145&zoom=12&maptype=ts_terrain
Pojechałem dzisiaj trasę z 7 kwietnia i jechało się super. Na podjazdach przy tym samym tętnie jechałem średnio 3km/h więcej niż ostatnio. Weekend zapowiada się rowerowo.
#lat=49.828174751944&lng=18.925145&zoom=12&maptype=ts_terrain
Do/z szkoły
Czwartek, 26 kwietnia 2012 Kategoria szkoła
| Km: | 10.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 00:27 | km/h: | 22.22 |
| Pr. maks.: | 38.00 | Temperatura: | 20.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 151kcal | Podjazdy: | 90m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Powrót znowu na piechotę. Flak z tyłu.
Do/z szkoły
Środa, 25 kwietnia 2012 Kategoria szkoła
| Km: | 11.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 00:32 | km/h: | 20.62 |
| Pr. maks.: | 37.00 | Temperatura: | 12.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 179kcal | Podjazdy: | 100m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po drodze zerwałem łańcuch i powrót z buta.
Do/z szkoły
Wtorek, 24 kwietnia 2012 Kategoria szkoła
| Km: | 19.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 00:57 | km/h: | 20.00 |
| Pr. maks.: | 45.00 | Temperatura: | 13.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 322kcal | Podjazdy: | 130m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do/z szkoły
Poniedziałek, 23 kwietnia 2012 Kategoria szkoła
| Km: | 19.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:57 | km/h: | 20.00 |
| Pr. maks.: | 44.00 | Temperatura: | 11.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 299kcal | Podjazdy: | 130m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||







