Równica
Niedziela, 22 kwietnia 2012 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa, Trening 2012, w grupie
| Km: | 65.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:29 | km/h: | 26.17 |
| Pr. maks.: | 67.00 | Temperatura: | 14.0°C | HRmax: | 182182 ( 91%) | HRavg | 146( 73%) |
| Kalorie: | 1027kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Równica: 0:19:53
#lat=49.754728265726&lng=18.88256&zoom=11&maptype=ts_terrain
#lat=49.754728265726&lng=18.88256&zoom=11&maptype=ts_terrain
Czasówka Orzesze
Sobota, 21 kwietnia 2012 Kategoria 0-50, avg>30km\h, Road Maraton 2012, Samotnie, Szosa, Wyścig
| Km: | 13.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:21 | km/h: | 37.14 |
| Pr. maks.: | 50.00 | Temperatura: | 15.0°C | HRmax: | 191191 ( 95%) | HRavg | 174( 87%) |
| Kalorie: | 191kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Pierwszy start w 2012 już za mną. Z wyniku jestem bardzo zadowolony, nie przypuszczałem że tak dobrze mi pójdzie. Na 11km odcięło mi prąd i wlekłem się do mety.
13,5km 0:21:27 (37,76)
4/8 H
67/169 OPEN
13,5km 0:21:27 (37,76)
4/8 H
67/169 OPEN
Bielsko-Orzesze-Bielsko
Sobota, 21 kwietnia 2012 Kategoria 100-200, Road Maraton Team, Samotnie, w grupie
| Km: | 117.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 04:27 | km/h: | 26.29 |
| Pr. maks.: | 51.00 | Temperatura: | 13.0°C | HRmax: | 174174 ( 87%) | HRavg | 147( 73%) |
| Kalorie: | 1777kcal | Podjazdy: | 270m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Dojazd na czasówkę. Do Orzesza jechało się fajnie. Później objechałem w grupce trasę, zrobiłem rozgrzewkę, wystartowałem, potem zrobiłem krótki rozjazd. Na koniec jeszcze wróciłem do Bielska. Ostatni odcinek już ledwo kręciłem.
Do/z szkoły
Piątek, 20 kwietnia 2012 Kategoria szkoła
| Km: | 20.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 00:58 | km/h: | 20.69 |
| Pr. maks.: | 50.00 | Temperatura: | 15.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 343kcal | Podjazdy: | 130m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do/z szkoły
Czwartek, 19 kwietnia 2012 Kategoria szkoła
| Km: | 19.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 00:55 | km/h: | 20.73 |
| Pr. maks.: | 47.00 | Temperatura: | 12.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 334kcal | Podjazdy: | 140m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Trening
Środa, 18 kwietnia 2012 Kategoria 0-50, Samotnie, Szosa, Trening 2012
| Km: | 47.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:44 | km/h: | 27.12 |
| Pr. maks.: | 65.00 | Temperatura: | 13.0°C | HRmax: | 177177 ( 88%) | HRavg | 145( 72%) |
| Kalorie: | 778kcal | Podjazdy: | 360m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Znalazłem trochę wolnego czasu i wybrałem się na krotki trening. Planowałem wyjazd w stronę Szczyrku, będąc przy Bliskiej zobaczyłem coś strasznego, korek w stronę centrum Bielska, zmieniłem zdanie i pojechałem do Ustronia. Jechałem cały czas w tlenie, wracając zachaczylem o kilka wzniesień i tam zrobiłem tempówki. Fajnie weszły w nogi. Kolejny trening dopiero w weekend, w sobotę pierwszy start w tym sezonie-Czasówka w Orzeszu.
#lat=49.768805107557&lng=18.882105&zoom=12&maptype=ts_terrain
#lat=49.768805107557&lng=18.882105&zoom=12&maptype=ts_terrain
Do/z szkoły
Środa, 18 kwietnia 2012 Kategoria szkoła
| Km: | 19.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 00:53 | km/h: | 21.51 |
| Pr. maks.: | 49.00 | Temperatura: | 12.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 337kcal | Podjazdy: | 140m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do/z szkoły
Wtorek, 17 kwietnia 2012 Kategoria szkoła
| Km: | 25.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 01:10 | km/h: | 21.43 |
| Pr. maks.: | 48.00 | Temperatura: | 6.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 389kcal | Podjazdy: | 200m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do/z szkoły
Piątek, 13 kwietnia 2012 Kategoria szkoła
| Km: | 20.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 00:55 | km/h: | 21.82 |
| Pr. maks.: | 44.00 | Temperatura: | 11.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 321kcal | Podjazdy: | 130m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Trening
Piątek, 13 kwietnia 2012 Kategoria 0-50, blisko domu, Samotnie, Szosa, Trening 2012
| Km: | 12.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:35 | km/h: | 20.57 |
| Pr. maks.: | 48.00 | Temperatura: | 15.0°C | HRmax: | 186186 ( 93%) | HRavg | 163( 81%) |
| Kalorie: | 208kcal | Podjazdy: | 400m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Jak można nazwać treningiem. Miało być dłużej ale po ostatnim podjeździe zaczęło padać, wróciłem do domu, przebrałem się i już nie pada. Zrobiłem 8 interwałów na podjeździe i potem wjechałem cały na czas, wyszło 00:01:40 400m 53(13,25%), śr.14,40km/h. Na koniec zrobiłem jeszcze sprint ze startem z miejsca.
?133433073192153#lat=49.792005487954&lng=18.967385&zoom=14&maptype=ts_terrain
?133433073192153#lat=49.792005487954&lng=18.967385&zoom=14&maptype=ts_terrain







