Trenażer6
Poniedziałek, 9 stycznia 2012
| Km: | 0.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
Wytrzymałość!
DST:66,20km
TM:2:00:00
AVG:33,10km/h
MAX:47,70km/h
CAD:89
PULS:141(70%)
MAX:154(77%)
DST:66,20km
TM:2:00:00
AVG:33,10km/h
MAX:47,70km/h
CAD:89
PULS:141(70%)
MAX:154(77%)
Basen
Niedziela, 8 stycznia 2012
| Km: | 0.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
Trochę pływania, jacuzzi i biczów wodnych.
Trenażer5
Sobota, 7 stycznia 2012
| Km: | 0.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
Dzisiaj trening podjazdów:
DST:34,50km
TM:1:10
AVG:29,57km/h
MAX:61,70km/h
CAD:85
PULS:136(68%)
MAX:164(82%)
KCAL:665
DST:34,50km
TM:1:10
AVG:29,57km/h
MAX:61,70km/h
CAD:85
PULS:136(68%)
MAX:164(82%)
KCAL:665
Trenażer4
Piątek, 6 stycznia 2012
| Km: | 0.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
Ćwiczenia siłowe na trenarzeże:
DST:22,20km
TM:0:40:00
AVG:33,30km/h
MAX:61,70km/h
CAD:84
PULS:128(64%)
MAX:160(80%)
KCAL:353
DST:22,20km
TM:0:40:00
AVG:33,30km/h
MAX:61,70km/h
CAD:84
PULS:128(64%)
MAX:160(80%)
KCAL:353
Trenażer3
Wtorek, 3 stycznia 2012
| Km: | 0.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
DST:34,60km
TM:1:00:00
AVG:34,60km/h
MAX:55,40km/h
CAD:91
PULS:138(69%)
MAX:170(85%)
TM:1:00:00
AVG:34,60km/h
MAX:55,40km/h
CAD:91
PULS:138(69%)
MAX:170(85%)
Trenażer2
Niedziela, 1 stycznia 2012
| Km: | 0.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
Po dwóch dniach przerwy siadłem na trenażer.
DST:19,70km
TM:0:35:00
AVG:33,80km/h
MAX:51,70km/h
CAD:87
PULS:96(48%)
MAX:108(54%)
DST:19,70km
TM:0:35:00
AVG:33,80km/h
MAX:51,70km/h
CAD:87
PULS:96(48%)
MAX:108(54%)
Podsumowanie sezonu 2011
Sobota, 31 grudnia 2011
| Km: | 0.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
Kolejny rok dobiegł końca więc czas na krótkie podsumowanie.
Miniony sezon był już moim dziewiątym w tym czwartym na szosie.
1.W ciągu całego sezonu udało mi się przejechać 18538km(12510km na kolarce i 6028km na góralu).
2.W minionym sezonie wyjeździłem 707godzin.
3.Średnia prędkość to marne 26,25km/h
4.Maksymalna prędkość to 82,28km/h z Kubalonki
5.Maksymalny dystans to 501km na maratonie 24godzinnym w Gliwicach.
6.Startowałem w kilku maratonach:
a)V"Żądło Szerszenia" -Trzebnica (29.04.2011)270km-6 M2, 33 OPEN
b)X Czasówka w Żmigrodzie Żmigród (01.05.2011) 19,3km- 18 A
c)"Puchar Równicy" -Ustroń (21.05.2011) DNF
d)Maraton 500km/24h -Gliwice (28-29.05.2011)
e)IV Parczewski Mityng Rowerowy -Parczew (11.06.2011)122km-16 A
f)II Czasówka o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice -Sieroszewice (03.07.2011)17km-11 A 40 OPEN
g)V Pętla Beskidzka -Istebna (09.07.2011)165km-16 A
h)III Karpacki Maraton Rowerowy -Nowy Sącz (30.07.2011)80km-11 A
i)II Rajcza TOUR -Rajcza (06.08.2011)175km-17 A
j)ROAD TROPHY -Istebna (01-03.09.2011)310km-31 A
k)Velo Carpathica -Ustrzyki Dolne (17.09.2011)176km-7 A
Najlepsze maratony to Velo Carpathica, Żądło Szerszenie i Gliwice.
7.Wystartowałem też w kilku innych wyścigach:
a)GMJ(Górskie Mistrzostwa Jaskółek) 2 OPEN
b)Rajd na Równicę 1 OPEN
c)Czasówka Drużynowa Sułoszowa
8.Zaliczyłem sporo fajnych ciekawych tras
9.Plany na 2011:
1.Przejechać około 22000km.(nie zaliczone)
2.Zawitać w Zakopanem(zaliczone) i Częstochowie(nie zaliczone)
3.Pobić dzienny dystans(zaliczone) i prędkość maksymalną. (nie zaliczone)
4.Objechać Tatry Dookoła.(nie zaliczone)
5.Zdobyć Górę Świętej Anny(zaliczone), Pradziad(zaliczone), Przełęcz Karkonoską(nie zaliczone) i jakąś górkę na Słowacji(nie zaliczone).
6.Dotrzeć do jakiegoś województwa w którym mnie nie było(zaliczone).
7.Zrealizować jakąś kilkudniową wyprawę.(nie zaliczone)
8.Wystartować w maratonach.(zaliczone)
9.Więcej jeździć w górskim terenie.(zaliczone)
10.Zadbać by zawsze było zdrowie, pogoda i sprzęt.(nie zaliczone)
10.Sezon był udany, myślę że kolejne będą podobne lub jeszcze lepsze.
11.PLANY NA 2012:
1.Przejechać ponad 10000km
2.Pobić rekordy czasów podjazdów.
3.Zaliczyć nowe podjazdy.
4.Zrealizować ustalony plan treningowy.
5.Startować w maratonach.
6.Podium na Road Maratonach
7.Wygrać jakieś zawody
8.Pobić dystans dobowy
9.Wystartować w maratonach 24h i być może w BBT.
10.Objechać Tatry Dookoła
Miniony sezon był już moim dziewiątym w tym czwartym na szosie.
1.W ciągu całego sezonu udało mi się przejechać 18538km(12510km na kolarce i 6028km na góralu).
2.W minionym sezonie wyjeździłem 707godzin.
3.Średnia prędkość to marne 26,25km/h
4.Maksymalna prędkość to 82,28km/h z Kubalonki
5.Maksymalny dystans to 501km na maratonie 24godzinnym w Gliwicach.
6.Startowałem w kilku maratonach:
a)V"Żądło Szerszenia" -Trzebnica (29.04.2011)270km-6 M2, 33 OPEN
b)X Czasówka w Żmigrodzie Żmigród (01.05.2011) 19,3km- 18 A
c)"Puchar Równicy" -Ustroń (21.05.2011) DNF
d)Maraton 500km/24h -Gliwice (28-29.05.2011)
e)IV Parczewski Mityng Rowerowy -Parczew (11.06.2011)122km-16 A
f)II Czasówka o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice -Sieroszewice (03.07.2011)17km-11 A 40 OPEN
g)V Pętla Beskidzka -Istebna (09.07.2011)165km-16 A
h)III Karpacki Maraton Rowerowy -Nowy Sącz (30.07.2011)80km-11 A
i)II Rajcza TOUR -Rajcza (06.08.2011)175km-17 A
j)ROAD TROPHY -Istebna (01-03.09.2011)310km-31 A
k)Velo Carpathica -Ustrzyki Dolne (17.09.2011)176km-7 A
Najlepsze maratony to Velo Carpathica, Żądło Szerszenie i Gliwice.
7.Wystartowałem też w kilku innych wyścigach:
a)GMJ(Górskie Mistrzostwa Jaskółek) 2 OPEN
b)Rajd na Równicę 1 OPEN
c)Czasówka Drużynowa Sułoszowa
8.Zaliczyłem sporo fajnych ciekawych tras
9.Plany na 2011:
1.Przejechać około 22000km.(nie zaliczone)
2.Zawitać w Zakopanem(zaliczone) i Częstochowie(nie zaliczone)
3.Pobić dzienny dystans(zaliczone) i prędkość maksymalną. (nie zaliczone)
4.Objechać Tatry Dookoła.(nie zaliczone)
5.Zdobyć Górę Świętej Anny(zaliczone), Pradziad(zaliczone), Przełęcz Karkonoską(nie zaliczone) i jakąś górkę na Słowacji(nie zaliczone).
6.Dotrzeć do jakiegoś województwa w którym mnie nie było(zaliczone).
7.Zrealizować jakąś kilkudniową wyprawę.(nie zaliczone)
8.Wystartować w maratonach.(zaliczone)
9.Więcej jeździć w górskim terenie.(zaliczone)
10.Zadbać by zawsze było zdrowie, pogoda i sprzęt.(nie zaliczone)
10.Sezon był udany, myślę że kolejne będą podobne lub jeszcze lepsze.
11.PLANY NA 2012:
1.Przejechać ponad 10000km
2.Pobić rekordy czasów podjazdów.
3.Zaliczyć nowe podjazdy.
4.Zrealizować ustalony plan treningowy.
5.Startować w maratonach.
6.Podium na Road Maratonach
7.Wygrać jakieś zawody
8.Pobić dystans dobowy
9.Wystartować w maratonach 24h i być może w BBT.
10.Objechać Tatry Dookoła
Po mieście
Czwartek, 29 grudnia 2011 Kategoria blisko domu
| Km: | 22.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | 01:25 | km/h: | 15.53 |
| Pr. maks.: | 46.00 | Temperatura: | 4.0°C | HRmax: | 152152 ( 75%) | HRavg | |
| Kalorie: | 434kcal | Podjazdy: | 170m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Trenażer1
Środa, 28 grudnia 2011
| Km: | 0.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
DST:11,10km
TM:0:20:00
CAD:92
PULS:118
MAX:145
TM:0:20:00
CAD:92
PULS:118
MAX:145
Przygotowania do sezonu 2012 czas zacząć
Wtorek, 27 grudnia 2011 Kategoria blisko domu
| Km: | 21.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | 01:10 | km/h: | 18.00 |
| Pr. maks.: | 46.00 | Temperatura: | 5.0°C | HRmax: | 166166 ( 82%) | HRavg | |
| Kalorie: | 400kcal | Podjazdy: | 140m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||







