Trening
Czwartek, 6 października 2011 Kategoria 0-50, blisko domu, Samotnie, Szosa, w grupie
| Km: | 38.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:21 | km/h: | 28.15 |
| Pr. maks.: | 65.00 | Temperatura: | 20.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 721kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Przełęcz Przegibek-Bielsko
Kolejny dzień pięknej pogody, udało się wygospodarować troszkę czasu to pojechałem na Przegibek. Spotkałem kilku kolarzy.
Kolejny dzień pięknej pogody, udało się wygospodarować troszkę czasu to pojechałem na Przegibek. Spotkałem kilku kolarzy.
Szkoła
Czwartek, 6 października 2011
| Km: | 18.00 | Km teren: | 3.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 52.00 | Temperatura: | 18.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 353kcal | Podjazdy: | 180m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Szkoła
Środa, 5 października 2011
| Km: | 17.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 43.00 | Temperatura: | 18.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 336kcal | Podjazdy: | 170m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Przejażdżka
Wtorek, 4 października 2011 Kategoria blisko domu
| Km: | 21.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | 00:53 | km/h: | 23.77 |
| Pr. maks.: | 54.00 | Temperatura: | 22.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 427kcal | Podjazdy: | 200m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po okolicy.
Szkoła i miasto
Wtorek, 4 października 2011
| Km: | 29.00 | Km teren: | 3.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 50.00 | Temperatura: | 20.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 578kcal | Podjazdy: | 260m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Trening
Poniedziałek, 3 października 2011 Kategoria 0-50, Samotnie, Szosa
| Km: | 42.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:30 | km/h: | 28.00 |
| Pr. maks.: | 55.00 | Temperatura: | 23.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 836kcal | Podjazdy: | 350m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jasienica-Grodziec-Skoczów-Ochaby-Wiślica-Skoczów-Grodziec-Jasienica-Jaworze-Bielski
Dobrej pogody ciąg dalszy, aż żal siedzieć w domu więc pojechałem. Dzisiaj zrobiłem kilka interwałów i jeden sprint około 30sekundowy.
Dobrej pogody ciąg dalszy, aż żal siedzieć w domu więc pojechałem. Dzisiaj zrobiłem kilka interwałów i jeden sprint około 30sekundowy.
Szkoła
Poniedziałek, 3 października 2011 Kategoria szkoła
| Km: | 17.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 49.00 | Temperatura: | 18.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 327kcal | Podjazdy: | 170m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Rundka przez Czechy
Niedziela, 2 października 2011 Kategoria 100-200, Samotnie, Szosa
| Km: | 106.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 03:59 | km/h: | 26.61 |
| Pr. maks.: | 69.00 | Temperatura: | 18.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1996kcal | Podjazdy: | 740m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jasienica-Grodziec-Skoczów-Ustroń-Cisownica-Leszna Górna-Trinec-Hradek-Tyra-Trinec-Cesky Tesin-Cieszyn-Ogrodzona-Kisielów-Skoczów-Grodziec-Jasienica-Jaworze-Bielsko
Pogoda znowu piękna, żal siedzieć w domu. Dzisiaj krócej niż wczoraj i wolniej, sezon powoli dobiega końca ale jeszcze kilka takich wyjazdów powinno być. Noga dzisiaj coś nie podawała i ciężko było momentami.
#lat=49.67429&lng=18.70628&zoom=11&type=2
Pogoda znowu piękna, żal siedzieć w domu. Dzisiaj krócej niż wczoraj i wolniej, sezon powoli dobiega końca ale jeszcze kilka takich wyjazdów powinno być. Noga dzisiaj coś nie podawała i ciężko było momentami.
#lat=49.67429&lng=18.70628&zoom=11&type=2
Wykorzystać aurę
Sobota, 1 października 2011 Kategoria 200-300, avg>30km\h, Samotnie, Szosa, w grupie
| Km: | 241.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 07:46 | km/h: | 31.03 |
| Pr. maks.: | 82.00 | Temperatura: | 22.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 4779kcal | Podjazdy: | 2240m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
#lat=49.66941&lng=18.69873&zoom=9&type=3
Trening
Piątek, 30 września 2011 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
| Km: | 56.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:55 | km/h: | 29.22 |
| Pr. maks.: | 60.00 | Temperatura: | 20.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 998kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jasienica-Grodziec-Skoczów-Ustroń-Cisownica-Ustroń-Skoczów-Grodziec-Jasienica-Jaworze-Bielsko
Dzisiaj nic specjalnego się nie wydarzyło, krótki trening bo czasu mało. Straszny ruch na drogach nawet na starej Cieszyńskiej gdzie zwykle ruch jest niewielki.
Dzisiaj nic specjalnego się nie wydarzyło, krótki trening bo czasu mało. Straszny ruch na drogach nawet na starej Cieszyńskiej gdzie zwykle ruch jest niewielki.







