Szkoła
Piątek, 30 września 2011 Kategoria szkoła
| Km: | 23.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 55.00 | Temperatura: | 16.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 437kcal | Podjazdy: | 310m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po okolicy
Czwartek, 29 września 2011 Kategoria blisko domu
| Km: | 20.00 | Km teren: | 5.00 | Czas: | 00:49 | km/h: | 24.49 |
| Pr. maks.: | 40.00 | Temperatura: | 17.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 378kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Znowu krótko i na góralu po okolicy.
Szkoła
Czwartek, 29 września 2011
| Km: | 17.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 39.00 | Temperatura: | 17.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 261kcal | Podjazdy: | 170m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Szkoła
Środa, 28 września 2011
| Km: | 17.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 45.00 | Temperatura: | 17.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 254kcal | Podjazdy: | 180m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po okolicy
Wtorek, 27 września 2011 Kategoria blisko domu
| Km: | 23.00 | Km teren: | 3.00 | Czas: | 00:56 | km/h: | 24.64 |
| Pr. maks.: | 52.00 | Temperatura: | 19.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 424kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Krótka przejażdżka po okolicy wziąłem górala dla odmiany więc i trochę terenu było.
Szkoła
Wtorek, 27 września 2011 Kategoria szkoła
| Km: | 18.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 44.00 | Temperatura: | 18.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 342kcal | Podjazdy: | 170m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Szkoła i miasto
Poniedziałek, 26 września 2011
| Km: | 37.00 | Km teren: | 7.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 52.00 | Temperatura: | 18.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 721kcal | Podjazdy: | 320m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Jura Krakowsko-Częstochowska
Niedziela, 25 września 2011 Kategoria 100-200, Samotnie, Szosa, w grupie
| Km: | 164.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 05:44 | km/h: | 28.60 |
| Pr. maks.: | 65.00 | Temperatura: | 16.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 3082kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Spokojna rundka
Sobota, 24 września 2011 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
| Km: | 55.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:58 | km/h: | 27.97 |
| Pr. maks.: | 63.00 | Temperatura: | 17.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 845kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jasienica-Grodziec-Skoczów-Ochaby-Drogomyśl-Chybie-Iłownica-Rudzica-Jaworze-Bielsko
Spokojny wyjazd popołudniowy. Miałem zamiar jechać na Lysą Horę albo Javorowy ale brakło czasu i wygospodarowałem tylko niecałe 2h. jechało się fajnie, szkoda ze sezon dobiega końca.
Spokojny wyjazd popołudniowy. Miałem zamiar jechać na Lysą Horę albo Javorowy ale brakło czasu i wygospodarowałem tylko niecałe 2h. jechało się fajnie, szkoda ze sezon dobiega końca.
Salmopol i Kubalonka
Piątek, 23 września 2011 Kategoria 100-200, Samotnie, Szosa
| Km: | 102.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 03:48 | km/h: | 26.84 |
| Pr. maks.: | 66.00 | Temperatura: | 17.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1818kcal | Podjazdy: | 1150m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Bystra-Buczkowice-Szczyrk-Przełęcz Salmopolska-Wisła-Zameczek-Stecówka-Przełęcz Kubalonka-Wisła-Ustroń-Skoczów-Pierściec-Kowale-Bielowicko-Grodziec-Jasienica-Bielsko
W końcu jakiś dłuższy wyjazd, jechało się ciężko, sezon powoli dobiega końca. Czasy podjazdów dobre, na zjazdach zimno więc nie szalałem. W Wiśle ruch wahadłowy i musiałem czekać. Na Stecówce pustki i można spokojnie przejechać na Kubalonkę, pod Kubalonką urwałem linkę tylnej przerzutki a dopiero co miałem wymienioną, pokombinowałem i zblokowałem przerzutkę i wróciłem do domu na jednym przełożeniu.
Podjazdy:
Przełęcz Salmopolska z Szczyrku:0:14:44
Zameczek:00:09:09
W końcu jakiś dłuższy wyjazd, jechało się ciężko, sezon powoli dobiega końca. Czasy podjazdów dobre, na zjazdach zimno więc nie szalałem. W Wiśle ruch wahadłowy i musiałem czekać. Na Stecówce pustki i można spokojnie przejechać na Kubalonkę, pod Kubalonką urwałem linkę tylnej przerzutki a dopiero co miałem wymienioną, pokombinowałem i zblokowałem przerzutkę i wróciłem do domu na jednym przełożeniu.
Podjazdy:
Przełęcz Salmopolska z Szczyrku:0:14:44
Zameczek:00:09:09







