Piotr92blog rowerowy

informacje

baton rowerowy bikestats.pl

Znajomi

wszyscy znajomi(13)

wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy PiotrKukla2.bikestats.pl

linki

Szkoła

Piątek, 23 września 2011 Kategoria szkoła
Km: 20.00 Km teren: 1.00 Czas: km/h:
Pr. maks.: 47.00 Temperatura: 17.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 374kcal Podjazdy: 190m Sprzęt: Trek Aktywność: Jazda na rowerze

Szkoła, miasto i obwodnica

Czwartek, 22 września 2011 Kategoria blisko domu, szkoła
Km: 39.00 Km teren: 5.00 Czas: km/h:
Pr. maks.: 56.00 Temperatura: 17.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 745kcal Podjazdy: 340m Sprzęt: Trek Aktywność: Jazda na rowerze

Przejażdżka

Środa, 21 września 2011 Kategoria 0-50, Samotnie, Szosa, w grupie
Km: 46.00 Km teren: 0.00 Czas: 01:37 km/h: 28.45
Pr. maks.: 64.00 Temperatura: 18.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 876kcal Podjazdy: m Sprzęt: Cross Peleton Aktywność: Jazda na rowerze
Bielsko-Jasienica-Grodziec-Skoczów-Międzyświeć-Kisielów-Bładnice-Nierodzim-Skoczów-Grodziec-Jasienica-Bielsko
Krótka przejażdżka. Na więcej brakło czasu. Formy wogole nie ma, ja nie wiem jak ja osiągnąłem taki wynik w sobotę.

Szkoła

Środa, 21 września 2011
Km: 17.00 Km teren: 2.00 Czas: km/h:
Pr. maks.: 46.00 Temperatura: 16.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 320kcal Podjazdy: 160m Sprzęt: Trek Aktywność: Jazda na rowerze

Szkoła i miasto

Wtorek, 20 września 2011
Km: 22.00 Km teren: 2.00 Czas: km/h:
Pr. maks.: 46.00 Temperatura: 12.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 399kcal Podjazdy: 210m Sprzęt: Trek Aktywność: Jazda na rowerze

Szkoła

Poniedziałek, 19 września 2011 Kategoria szkoła
Km: 17.00 Km teren: 0.00 Czas: km/h:
Pr. maks.: 48.00 Temperatura: 13.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 252kcal Podjazdy: 130m Sprzęt: Trek Aktywność: Jazda na rowerze

Miasto

Poniedziałek, 19 września 2011
Km: 8.00 Km teren: 0.00 Czas: 00:22 km/h: 21.82
Pr. maks.: 42.00 Temperatura: 19.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 151kcal Podjazdy: 30m Sprzęt: Cross Peleton Aktywność: Jazda na rowerze

Bieszczady

Niedziela, 18 września 2011 Kategoria 100-200, Road Maraton Team, Szosa, w grupie
Km: 108.00 Km teren: 0.00 Czas: 03:41 km/h: 29.32
Pr. maks.: 67.00 Temperatura: 24.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 1887kcal Podjazdy: m Sprzęt: Cross Peleton Aktywność: Jazda na rowerze

Velo Carpathica

Sobota, 17 września 2011 Kategoria 100-200, avg>30km\h, Samotnie, Szosa, w grupie
Km: 191.00 Km teren: 0.00 Czas: 06:15 km/h: 30.56
Pr. maks.: 71.00 Temperatura: 19.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 3636kcal Podjazdy: m Sprzęt: Cross Peleton Aktywność: Jazda na rowerze
Ostatni start w sezonie za mną. Wynik dobry ale mogło być lepiej.

W Bieszczady przyjechałem wraz z kolegami z RMT w piątek około 19:00. Odebraliśmy pakiety startowe i zakwaterowaliśmy się w domkach. O 20:00 odbyła się Odprawa Techniczna. Po odprawie sprawdziłem czy ze sprzętem jest wszystko porządku i znowu przerzutka nie działała jak należy i konieczna była wymiana pancerza. Po 22:00 położyliśmy się spać.

Wstałem rano przed 7:00 i poszedłem na śniadanie. Zjadłem porcję makaronu, po powrocie do domku naprawiłem sprzęt, przebrałem się i ruszyliśmy na rynek gdzie był zlokalizowany start. Było chłodno ale zdecydowałem się jechać na krótko.

O 9:00 ruszyliśmy z rynku za motocyklem. W peletonie było około 40 ludzi, po kilkuset metrach znowu byłem w ogonie peletonu, po skręcie na Ustrzyki Górne zacząłem przesuwać się na przód peletonu i dwa razy się urwałem i ciągnąłem przed peletonem, było to zagranie bez sensu i dalej trzymałem się w środku peletonu. Motocykl odprowadził nas do granicy Ustrzyk i wszyscy zgodnie mu podziękowali i dalej jechaliśmy już dużą grupą. Przed Ustrzykami grupa malała i w około 25osób jechaliśmy w kierunku pierwszych dłuższych podjazdów na trasie. Na pierwszym z podjazdów za Ustrzykami już grupka znowu się podzieliła, ja odpuściłem ale zbyt dużo nie straciłem i przed kolejnym podjazdem byłem znowu w pierwszej grupie, trzymałem się osób przede mną i nawet nie zauważyłem że zostaliśmy około 300metrów w tyle i musiałem przyspieszyć, na szczycie byłem na końcu grupy. Nastąpił długi i stromy zjazd i niestety odpadłem, zostałem parę razy przyblokowany na serpentynach i straciłem kontakt z grupą i dalej jechałem samotnie.

Próbowałem jeszcze gonić grupę ale po kilku kilometrach odpuściłem i jechałem swoim tempem dalej. Przed Cisną doszedłem dwójkę kolarzy i od razu siedli mi na koło i się wieźli przez następne kilka naście kilometrów. W pewnym momencie przegapiliśmy skręt w lewo i nadrobiliśmy kilka kilometrów. Kiedy wróciliśmy na właściwą drogę pojawił się fajny podjazd i tam się urwałem i dalej jechałem sam do samej mety. Po drodze zaliczyłem bufet i kilka razy musiałem hamować, m.in. przez szlogę na weselu, remont mostu i skrzyżowania. Kiedy dojechałem do Leska zobaczyłem przed sobą kolarza w czarnej koszulce ale go nie doszedłem. Dalsza droga była trochę męcząca, same hopki. Przed metą jeszcze wyprzedziłem 2 osoby i samotnie wjechałem na ostatni podjazd(ok.10%) i zjechałem w dół. Fajna szeroka droga, jadę 70km/h, spokojnie można było więcej. Ostatnie kilometry przejechałem siłą woli ze średnią 20km/h.

Metę osiągnąłem około 30minut za zwycięzcą. Byłem trochę zmęczony ale makaron postawił mnie na nogi. Po maratonie pojechałem jeszcze do Równi i potem do bazy. Prysznic, jedzenie i na dekorację i ognisko. Było super, poznałem kilu nowych ludzi i porozmawiałem ze starymi znajomymi a potem jeszcze siedzieliśmy w domku do 22:30.

Świetna impreza, tereny piękne, mógłbym tam mieszkać. Jedyny minus to dojazd. N dojazd tam i spowrotem potrzebowałem 21godzin.

Mój wynik: 17/43OPEN i 7/13 A

Miasto

Piątek, 16 września 2011 Kategoria blisko domu
Km: 10.00 Km teren: 0.00 Czas: 00:22 km/h: 27.27
Pr. maks.: 40.00 Temperatura: 20.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 191kcal Podjazdy: 120m Sprzęt: Cross Peleton Aktywność: Jazda na rowerze

kategorie bloga

Moje rowery

TCR Advanced 2 2021 14036 km
Zimówka 9414 km
Litening C:62 Pro 18889 km
Triban 5 54529 km
Astra Chorus 2022 16398 km
Evo 2 9995 km
Hercules 13228 km
Ital Bike 9476 km
Trek 17743 km
Agree GTC SL 21960 km
Cross Peleton 44114 km
Scott 9850 km

szukaj

archiwum