Miasto
Piątek, 29 lipca 2011
| Km: | 16.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | 00:52 | km/h: | 18.46 |
| Pr. maks.: | 51.00 | Temperatura: | 22.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 252kcal | Podjazdy: | 150m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Szosowa runda interwałowa
Czwartek, 28 lipca 2011 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
| Km: | 84.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 03:01 | km/h: | 27.85 |
| Pr. maks.: | 63.00 | Temperatura: | 21.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1321kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Czechowice Dziedzice-Kaniów-Bestwina-Stara Wieś-Wilamowice-Hecznarowice-Kęty-Czaniec-Porąbka-Kobiernice-Bujaków-Kozy-Bielsko-Jaworze-Bielsko
Wyjazd o 8:45. Przez Bielsko przejechałem szybko i sprawnie, w Czechowicach najechałem na kawałek metalu i złapałem gumę, nieźle się namęczyłem by usunąć ciało obce z opony, ale się udało i opona jest cała, nagimnastykowałem się nieźle ale dętkę wymieniłem i napompowałem i straciłem 30minut. Przejechałem przez miasto i jeszcze przed Kaniowem zacząłem trenować interwały: 5minut szybkiej i ostrej jazdy, 5-7minut spokojnej jazdy i tak udało się osiem razy i potem już spokojnie do domu. Wariactwo na drogach, kierowca jak widzi kolarza to trąbi i pcha się do wyprzedzania nie zwracając uwagi czy ktoś jedzie z przeciwka czy nie, kilka razy cudem udało się bez gleby i spotkania z samochodem. Jutro wolne a w sobotę start w IIIKMR.
Wyjazd o 8:45. Przez Bielsko przejechałem szybko i sprawnie, w Czechowicach najechałem na kawałek metalu i złapałem gumę, nieźle się namęczyłem by usunąć ciało obce z opony, ale się udało i opona jest cała, nagimnastykowałem się nieźle ale dętkę wymieniłem i napompowałem i straciłem 30minut. Przejechałem przez miasto i jeszcze przed Kaniowem zacząłem trenować interwały: 5minut szybkiej i ostrej jazdy, 5-7minut spokojnej jazdy i tak udało się osiem razy i potem już spokojnie do domu. Wariactwo na drogach, kierowca jak widzi kolarza to trąbi i pcha się do wyprzedzania nie zwracając uwagi czy ktoś jedzie z przeciwka czy nie, kilka razy cudem udało się bez gleby i spotkania z samochodem. Jutro wolne a w sobotę start w IIIKMR.
Miasto
Środa, 27 lipca 2011 Kategoria blisko domu
| Km: | 20.00 | Km teren: | 3.00 | Czas: | 01:00 | km/h: | 20.00 |
| Pr. maks.: | 41.00 | Temperatura: | 20.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 343kcal | Podjazdy: | 240m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
I znowu to samo, jak mam czas to leje, kiedy zrobi się pogoda to nie ma czasu na trening. Przez chwilę miałem nadzieję że uda się wyskoczyć do Katowic na trening ale chyba nic z tego.
Trenażer
Wtorek, 26 lipca 2011
| Km: | 0.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
Czas:1h
DST:27km
AVG CAD:77
DST:27km
AVG CAD:77
Przegibek
Poniedziałek, 25 lipca 2011 Kategoria 0-50, blisko domu
| Km: | 36.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:41 | km/h: | 21.39 |
| Pr. maks.: | 56.00 | Temperatura: | 17.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 651kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wykorzystałem przerwę w deszczu i wybrałem się na przejażdżkę, jazda na MTB i czas taki sobie. Mam dość już tej pogody, kiedy w końcu będę mógł normalnie trenować.
Przełęcz Przegibek z Bielska od Orlenu:22:58
Przełęcz Przegibek z Bielska od Orlenu:22:58
Trenażer
Niedziela, 24 lipca 2011
| Km: | 0.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
Pożyczyłem od znajomego trenażer:
Czas:2h
Dst:55km
AVG CAD:80
Czas:2h
Dst:55km
AVG CAD:80
Rundka
Niedziela, 24 lipca 2011 Kategoria blisko domu
| Km: | 17.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 00:56 | km/h: | 18.21 |
| Pr. maks.: | 42.00 | Temperatura: | 19.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 262kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jasienica-Biery-Jaworze-Bielsko
Szkoda ze tylko tyle, pogoda utrzymała się długo a zapowiadali deszcz od rana, znowu tego nie wykorzystałem.
Szkoda ze tylko tyle, pogoda utrzymała się długo a zapowiadali deszcz od rana, znowu tego nie wykorzystałem.
W końcu na szosie
Sobota, 23 lipca 2011 Kategoria 100-200, Samotnie, Szosa
| Km: | 115.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 04:22 | km/h: | 26.34 |
| Pr. maks.: | 71.00 | Temperatura: | 18.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1721kcal | Podjazdy: | 1700m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Bystra-Buczkowice-Szczyrk-Przełęcz Salmopolska-Wisła-Przełęcz Kubalonka-Wisła-Ustroń-Równica-Ustroń-Brenna-Górki Wielkie-Grodziec-Biery-Jaworze-Bielsko
W Końcu poprawiła się pogoda i można było wyjechać na trening, od razu powstało pytanie: Gdzie podziała się forma? W planach było zaliczenie trzech podjazdów: Orlego Gniazda, Przełęczy Salmopolskiej i Tokarni, plany się zmieniły kiedy w Szczyrku przegapiłem skręt na Orle Gniazdo. Od rana strasznie wiało i to utrudniało jazdę i przez Szczyrk jechało się bardzo ciężko, sam podjazd na Biały Krzyż(Przełęcz Salmopolska, Salmopol) poszedł tragicznie. Na szczycie się zatrzymałem i odpocząłem chwilę i zacząłem zjeżdżać, strasznie zimno było na zjeździe, w Wiśle malowali linie na jezdni i kierowcy nie mogli wyprzedzać i jechałem sobie środkiem pasa. Kolejnym akcentem dzisiejszego dnia był podjazd na Kubalonkę przez Zameczek. Jechało się bardzo źle ale wyszedł super czas. Zjazdy bardzo szybkie i przez Wisłę jechało się źle, ciągłe hamowanie i zwalnianie by przepuścić pieszych którzy wpadali na jezdnię prosto pod koła samochodów, przy wyjeździe z miasta minąłem grupkę kolarzy jadących w przeciwnym kierunku i pojechałem do Ustronia i zdobyłem Równicę. Podjazd poszedł szybko, dalej ciężko się jechało. Szybki zjazd i ruszam do domu zahaczając o Brenną. W drodze powrotnej zrobiłem kilka interwałów. Nie wiem co będzie dalej, za tydzień maraton, mam nadzieję że pójdzie mi dobrze i coś zrobię do soboty.
Podjazdy:
Przełęcz Salmopolska ze Szczyrku(Solisko):0:15:17(słabo)
Przełęcz Szarcula(Zameczek)-(2.4km):0:09:20(rekord)
Przełęcz Kubalonka z Zapory przez Zameczek:0:13:50(dobrze)
Równica z Ustronia Polany:0:19:21(nieźle)
?131143034834302
W Końcu poprawiła się pogoda i można było wyjechać na trening, od razu powstało pytanie: Gdzie podziała się forma? W planach było zaliczenie trzech podjazdów: Orlego Gniazda, Przełęczy Salmopolskiej i Tokarni, plany się zmieniły kiedy w Szczyrku przegapiłem skręt na Orle Gniazdo. Od rana strasznie wiało i to utrudniało jazdę i przez Szczyrk jechało się bardzo ciężko, sam podjazd na Biały Krzyż(Przełęcz Salmopolska, Salmopol) poszedł tragicznie. Na szczycie się zatrzymałem i odpocząłem chwilę i zacząłem zjeżdżać, strasznie zimno było na zjeździe, w Wiśle malowali linie na jezdni i kierowcy nie mogli wyprzedzać i jechałem sobie środkiem pasa. Kolejnym akcentem dzisiejszego dnia był podjazd na Kubalonkę przez Zameczek. Jechało się bardzo źle ale wyszedł super czas. Zjazdy bardzo szybkie i przez Wisłę jechało się źle, ciągłe hamowanie i zwalnianie by przepuścić pieszych którzy wpadali na jezdnię prosto pod koła samochodów, przy wyjeździe z miasta minąłem grupkę kolarzy jadących w przeciwnym kierunku i pojechałem do Ustronia i zdobyłem Równicę. Podjazd poszedł szybko, dalej ciężko się jechało. Szybki zjazd i ruszam do domu zahaczając o Brenną. W drodze powrotnej zrobiłem kilka interwałów. Nie wiem co będzie dalej, za tydzień maraton, mam nadzieję że pójdzie mi dobrze i coś zrobię do soboty.
Podjazdy:
Przełęcz Salmopolska ze Szczyrku(Solisko):0:15:17(słabo)
Przełęcz Szarcula(Zameczek)-(2.4km):0:09:20(rekord)
Przełęcz Kubalonka z Zapory przez Zameczek:0:13:50(dobrze)
Równica z Ustronia Polany:0:19:21(nieźle)
?131143034834302
Po okolicy
Czwartek, 21 lipca 2011 Kategoria blisko domu
| Km: | 13.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 00:34 | km/h: | 22.94 |
| Pr. maks.: | 36.00 | Temperatura: | 16.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 200kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do sklepu i pokręcić.
Rundka
Wtorek, 19 lipca 2011 Kategoria blisko domu
| Km: | 17.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 00:42 | km/h: | 24.29 |
| Pr. maks.: | 49.00 | Temperatura: | 20.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 256kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jasienica-Biery-Jaworze-Bielsko
Znowu krótko, czasu nie ma a jak jest to pada.
Znowu krótko, czasu nie ma a jak jest to pada.







