Po Tychach i Bielsku
Niedziela, 12 czerwca 2011 Kategoria Samotnie, Szosa
| Km: | 16.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:46 | km/h: | 20.87 |
| Pr. maks.: | 52.00 | Temperatura: | 15.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 232kcal | Podjazdy: | 40m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Parczew
Sobota, 11 czerwca 2011 Kategoria Szosa, w grupie
| Km: | 8.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:17 | km/h: | 28.24 |
| Pr. maks.: | 44.00 | Temperatura: | 15.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 116kcal | Podjazdy: | 40m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Rozgrzewka przed maratonem.
Maraton-Parczew
Sobota, 11 czerwca 2011 Kategoria 100-200, Szosa, w grupie, avg>30km\h
| Km: | 119.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 03:25 | km/h: | 34.83 |
| Pr. maks.: | 53.00 | Temperatura: | 15.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1771kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Kolejny maraton, na start zdecydowałem się w ostatniej chwili po rezygnacji z Radlina.

Parczew© Piotr92
Na dworzec
Piątek, 10 czerwca 2011 Kategoria blisko domu
| Km: | 8.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:21 | km/h: | 22.86 |
| Pr. maks.: | 41.00 | Temperatura: | 20.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 137kcal | Podjazdy: | 90m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po mieście
Piątek, 10 czerwca 2011 Kategoria szkoła
| Km: | 25.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 01:00 | km/h: | 25.00 |
| Pr. maks.: | 57.00 | Temperatura: | 18.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 388kcal | Podjazdy: | 140m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po mieście
Czwartek, 9 czerwca 2011
| Km: | 26.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 01:16 | km/h: | 20.53 |
| Pr. maks.: | 48.00 | Temperatura: | 16.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 411kcal | Podjazdy: | 160m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po mieście
Środa, 8 czerwca 2011 Kategoria szkoła
| Km: | 24.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 01:07 | km/h: | 21.49 |
| Pr. maks.: | 48.00 | Temperatura: | 23.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 360kcal | Podjazdy: | 130m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Rundka
Środa, 8 czerwca 2011 Kategoria 0-50, Samotnie, Szosa, avg>30km\h
| Km: | 31.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:00 | km/h: | 31.00 |
| Pr. maks.: | 61.00 | Temperatura: | 26.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 466kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jasienica-Rudzica-Roztropice-Wieszczęta-Bielowicko-Grodziec-Jasienica-Bielsko
Szybka rundka wieczorem. Miała być czasówka ale kiedy samochód zajechał mi drogę i zatrzymał się na środku jezdni musiałem się zatrzymać i ruszać od nowa i odpuściłem. strasznie ciepło było, jechało się całkiem dobrze.
Szybka rundka wieczorem. Miała być czasówka ale kiedy samochód zajechał mi drogę i zatrzymał się na środku jezdni musiałem się zatrzymać i ruszać od nowa i odpuściłem. strasznie ciepło było, jechało się całkiem dobrze.
Po mieście
Wtorek, 7 czerwca 2011 Kategoria szkoła
| Km: | 23.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 01:04 | km/h: | 21.56 |
| Pr. maks.: | 54.00 | Temperatura: | 25.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 345kcal | Podjazdy: | 110m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Poranna rundka
Wtorek, 7 czerwca 2011 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
| Km: | 62.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:11 | km/h: | 28.40 |
| Pr. maks.: | 69.00 | Temperatura: | 22.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 921kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Bystra-Wilkowice-Łodygowice-Pietrzykowice-Żywiec-Leśna-Lipowa-Godziszka-Buczkowice-Bystra-Bielsko
Wyjazd przed 7:00. Na termometrze 20 stopni. Przez miasto w miarę sprawnie przejechałem a potem już fajnie się jechało. Wróciłem o 9:00. Zaraz trzeba iść do szkoły.
Wyjazd przed 7:00. Na termometrze 20 stopni. Przez miasto w miarę sprawnie przejechałem a potem już fajnie się jechało. Wróciłem o 9:00. Zaraz trzeba iść do szkoły.







