Piotr92blog rowerowy

informacje

baton rowerowy bikestats.pl

Znajomi

wszyscy znajomi(13)

wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy PiotrKukla2.bikestats.pl

linki

Załatwianie spraw

Poniedziałek, 28 marca 2011 Kategoria szkoła
Km: 46.00 Km teren: 1.00 Czas: 02:02 km/h: 22.62
Pr. maks.: 47.00 Temperatura: 8.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 777kcal Podjazdy: 260m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
Dzisiaj miałem sporo spraw do załatwienia w Bielsku i Kozach. Samopoczucie ok. Mięśnie trochę bolą.

Pawłowice

Niedziela, 27 marca 2011 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
Km: 65.00 Km teren: 0.00 Czas: 02:23 km/h: 27.27
Pr. maks.: 54.00 Temperatura: 7.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 977kcal Podjazdy: m Sprzęt: Cross Peleton Aktywność: Jazda na rowerze
Bielsko-Jasienica-Rudzica-Landek-Chybie-Zabłocie-Strumień-Zbytków-Pawłowice-Zbytków-Strumień-Zabłocie-Chybie-Landek-Rudzica-Jasienica-Bielsko
Wyjazd dopiero po 16:00.Chłodno trochę było i musiałem się ubrać. Początkowo nie za dobrze się jechało ale jadąc przez Rudzicę po pagórkach rozkręciłem się i cały czas 30km/h jechałem aż do Zbytkowa, tam trochę zwolniłem i jechałem spokojnie DK81 do Pawłowic. Tam na skrzyżowaniu wypadek i musiałem hamować i stać na czerwonym świetle. Kiedy ruszyłem to na drodze było pełno szkła, jakoś przejechałem. Średnia w Pawłowicach to zaledwie 26km/h. Trochę inną drogą wracałem. Pojechałem na rondzie na Cieszyn a następnie wjechałem na DK81 i ciągnąłem do Zbytkowa. Tam znowu stałem na światłach. Przez Strumień jechałem spokojnie a potem podkręciłem tempo i cały czas ponad 30km/h, w Chybiu się zatrzymałem za potrzebą i zjadłem banana. Podjazd pod kopiec w Rudzicy poszedł mi świetnie; czas:4:30(zawsze będę mierzył czas).Z Rudzicy 11km przejechałem w 20minut. Świetnie się jechało. Rano po wczoraj trochę źle się czułem ale po jeździe jest już świetnie.

Rudzica © Piotr92

Skrzyżowanie © Piotr92

Pawłowice © Piotr92

Strumień © Piotr92

Chybie © Piotr92

Objazd trasy Pucharu Równicy z Road Maraton Team

Sobota, 26 marca 2011 Kategoria Road Maraton Team, 100-200, Szosa, w grupie
Km: 131.00 Km teren: 0.00 Czas: 05:15 km/h: 24.95
Pr. maks.: 60.00 Temperatura: 7.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 2556kcal Podjazdy: 1590m Sprzęt: Cross Peleton Aktywność: Jazda na rowerze
Bielsko-Jasienica-Grodziec-Górki-Ustroń-trasa:(Ustroń-Gorki-Pogorze-Skoczów-Bładnice-Kisielów-Międzyświeć-Wilamowice-Iskrzyczyn-Simoradz-Dębowiec-Kostkowice-Ogrodzona-Kisielów-Godziszów-Goleszów-Dzięgielów-Leszna Górna-Mała Czantoria-Cisownica-Ustroń-Równica-Ustroń)84km-Ustroń-Harbutowice-Skoczów-Pogorze-Grodziec-Jasienica-Bielsko
Wyjazd o 8:00. Pochmurne niebo, ale nie pada. Po przejechaniu 2 km miałem niemiły incydent z kierowcą który zajechał mi drogę, okazało się że jest to kobieta. W Jasienicy dołączył do mnie kolega i jechaliśmy jego tempem do Górek, tam byliśmy o 8:40. Kolega zdecydował że wraca i dalej jadę sam. Ostatnie 9 km pokonałem w 16minut i przed 9 jestem na miejscu: przy rynku w Ustroniu. Na miejscu czekają już :Tomek(przyjechał z Zabrza rowerem), Michał(przyjechał z Katowic rowerem), Wiesiek(przyjechał z Istebnej rowerem), Paweł(przyjechał z Jastrzębia rowerem), Andrzej(przyjechał z Mysłowic samochodem) i Łukasz(przyjechał z Bytomia samochodem). Przywitałem się i po chwili dojechał Tomek, miejscowy. Parę minut po 9 ruszyliśmy w stronę Zawodzia, najpierw płasko a potem ścianka na której odjechałem reszcie dojechali mnie w Lipowcu gdzie skręciliśmy na Górki, boczną drogą dojechaliśmy do Górek i następnie ominęliśmy zamknięty most i pojechaliśmy objazdem. Potem wyjechaliśmy w stronę Grodźca i skręciliśmy w stronę Skoczowa. szybki zjazd i jesteśmy w centrum Pogórza a po chwili w Skoczowie, przez Skoczów przejechaliśmy szybko korzystając z mostu i przejazdu pod dwupasmówką. Ominęliśmy też centrum i skierowaliśmy się w kierunku Bładnic. Z Bładnic dojechaliśmy do Kisielowa. am krótki postój i jedziemy przez Międzyświeć, Iskrzyczyn, Dębowiec do Ogrodzonej i Kisielewa gdzie robimy postój pod sklepem. Po postoju kierujemy się na Goleszów, ale w Godziszowie skręciliśmy w kierunku Chełma, pod Chełmem skręciliśmy w lewo o zjechaliśmy do Goleszowa skąd przez Dzięgielów dotarliśmy do Lesznej. Tam krótki postój i czekaliśmy na resztę która została w tyle. Andrzej pojechał przodem a my później. Nachylenie przekraczało 20% ale dałem radę wyjechać. Na górze bylem jako 3 i czekaliśmy na resztę. Ładne widoki były z góry. Po dojechaniu wszystkich zjechaliśmy do Cisownicy gdzie spadł mi łańcuch i trochę straciłem. Na szczęście Paweł na mnie zaczekał i we dwójkę dogoniliśmy resztę. Szybko dojechaliśmy do Ustronia skąd zaczęliśmy podjazd pod Równicę, myślałem że nie dojadę, czas to: 23:36. Chwila odpoczynku i zjazd do Ustronia. Kiedy wszyscy dojechali na stację ruszyliśmy znów do centrum i tam się rozdzieliliśmy. Wspólna jazda to 84km. Dzięki chłopaki. Pożegnałem się i razem z Pawłem ruszyliśmy na Skoczów, po drodze zaczęło padać. W Skoczowie się rozdzieliliśmy i pojechałem na Bielsko. W domu bylem o 14:40.

Przejażdżka po mieście

Piątek, 25 marca 2011 Kategoria blisko domu
Km: 26.00 Km teren: 1.00 Czas: 01:12 km/h: 21.67
Pr. maks.: 46.00 Temperatura: 8.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 421kcal Podjazdy: 120m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
Krótko po mieście, bo musiałem coś załatwić.

Szkoła

Piątek, 25 marca 2011 Kategoria szkoła
Km: 22.00 Km teren: 0.00 Czas: 00:55 km/h: 24.00
Pr. maks.: 46.00 Temperatura: 12.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 365kcal Podjazdy: 100m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze

Szkoła

Czwartek, 24 marca 2011 Kategoria szkoła
Km: 22.00 Km teren: 0.00 Czas: 00:56 km/h: 23.57
Pr. maks.: 46.00 Temperatura: 8.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 365kcal Podjazdy: 100m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze

Szkoła

Środa, 23 marca 2011 Kategoria szkoła
Km: 19.00 Km teren: 1.00 Czas: 00:49 km/h: 23.27
Pr. maks.: 49.00 Temperatura: 7.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 336kcal Podjazdy: 90m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
Tylko tyle dzisiaj.

Ochaby

Wtorek, 22 marca 2011 Kategoria 0-50
Km: 41.00 Km teren: 0.00 Czas: 01:29 km/h: 27.64
Pr. maks.: 60.00 Temperatura: 8.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 726kcal Podjazdy: 240m Sprzęt: Cross Peleton Aktywność: Jazda na rowerze
Bielsko-Jasienica-Grodziec-Skoczów-Wiślica-Ochaby-Kiczyce-Skoczów-Grodziec-Jasienica-Bielsko
Pogoda wręcz idealna, lecz czasu mało planowałem 65km wyszło trochę mniej. Fajnie się jechało za wyjątkiem odcinka w Kiczycach gdzie były straszne dziury i wlekłem się, podobnie było w Ochabach na zjeździe z Wiślicy.

Szkoła

Wtorek, 22 marca 2011 Kategoria szkoła
Km: 19.00 Km teren: 1.00 Czas: 00:53 km/h: 21.51
Pr. maks.: 48.00 Temperatura: 6.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 326kcal Podjazdy: 90m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze

Pierwszy wiosenny trening

Poniedziałek, 21 marca 2011 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
Km: 51.00 Km teren: 0.00 Czas: 02:01 km/h: 25.29
Pr. maks.: 50.00 Temperatura: 6.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 776kcal Podjazdy: 320m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
Bielsko-Jasienica-Grodziec-Skoczów-Międzyświeć-Iskrzyczyn-Łączka-Międzyświeć-Kisielów-Bładnice-Skoczów-Grodziec-Jasienica-Bielsko
W końcu wiosna, wybrałem się na trening, wziąłem MTB, żałuję bo na szosie by się fajnie pomykało. Drogi na ogół suche, trening bardzo udany, wyprzedziłem szosowca.

kategorie bloga

Moje rowery

TCR Advanced 2 2021 14036 km
Zimówka 9414 km
Litening C:62 Pro 18889 km
Triban 5 54529 km
Astra Chorus 2022 16398 km
Evo 2 9995 km
Hercules 13228 km
Ital Bike 9476 km
Trek 17743 km
Agree GTC SL 21960 km
Cross Peleton 44114 km
Scott 9850 km

szukaj

archiwum