Piotr92blog rowerowy

informacje

baton rowerowy bikestats.pl

Znajomi

wszyscy znajomi(13)

wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy PiotrKukla2.bikestats.pl

linki

Miasto

Poniedziałek, 21 marca 2011
Km: 22.00 Km teren: 1.00 Czas: 00:55 km/h: 24.00
Pr. maks.: 46.00 Temperatura: 3.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 340kcal Podjazdy: 90m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
W końcu lepsza pogoda.

Trening

Niedziela, 20 marca 2011 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
Km: 52.00 Km teren: 0.00 Czas: 02:10 km/h: 24.00
Pr. maks.: 54.00 Temperatura: 4.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 965kcal Podjazdy: m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
Bielsko-Międzyrzecze-Ligota-Zabrzeg-Goczałkowice-Pszczyna-Goczałkowice-Zabrzeg-Mazańcowice-Bielsko
Dalej zimowo, trzeba było jechać góralem. Kilku bikerów spotkałem, trening udany.

Przejażdżka

Sobota, 19 marca 2011 Kategoria 0-50, blisko domu, Samotnie
Km: 19.00 Km teren: 0.00 Czas: 00:52 km/h: 21.92
Pr. maks.: 54.00 Temperatura: 1.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 366kcal Podjazdy: 60m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
Bielsko-Jasienica-Grodziec-Jasienica-Bielsko
Powrót zimy, mokro na drogach, miejscami ślisko. Miał być wypad na szosie do ustronia a wyszło..., trzeba zacząć w końcu regularne treningi bo maratony się zbliżają.

Szkoła i miasto

Środa, 16 marca 2011 Kategoria szkoła
Km: 37.00 Km teren: 5.00 Czas: 01:36 km/h: 23.12
Pr. maks.: 46.00 Temperatura: 8.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 696kcal Podjazdy: 140m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
Powrót w deszczu.

Ustroń

Wtorek, 15 marca 2011 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
Km: 53.00 Km teren: 0.00 Czas: 02:01 km/h: 26.28
Pr. maks.: 65.00 Temperatura: 15.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 996kcal Podjazdy: m Sprzęt: Cross Peleton Aktywność: Jazda na rowerze
Bielsko-Jasienica-Grodziec-Górki-Ustroń-Brenna-Górki-Grodziec-Jasienica-Bielsko
Powrót do szosy po przerwie, jeszcze trochę rzeczy jest o zrobienia ale narazie da się spokojnie jeździć. Fajnie się jechało, pojechałem się pokręcić w okolicach Górek i Ustronia gdzie w sobotę ma być ustawka kolarzy. Na planowanej trasie jest sporo dróg nierównych i wąskich, często też zanieczyszczonych, w Górkach jest zamknięty most, ale da się przejechać rowerem, ogólnie drogi dobre. W Ustroniu miałem jechać na Równicę ale zrezygnowałem, z Ustronia jechałem już szybko i ze średniej 24km/h zrobiła się ponad 26km/h. W czwartek może znowu pośmigam.

Szkoła i miasto

Wtorek, 15 marca 2011 Kategoria szkoła
Km: 30.00 Km teren: 3.00 Czas: 01:20 km/h: 22.50
Pr. maks.: 56.00 Temperatura: 13.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 565kcal Podjazdy: 130m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze

Przełęcz Przegibek

Poniedziałek, 14 marca 2011 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
Km: 62.00 Km teren: 1.00 Czas: 02:32 km/h: 24.47
Pr. maks.: 67.00 Temperatura: 13.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 1211kcal Podjazdy: 870m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
Bielsko-Międzybrodzie-Porąbka-Kobiernice-Kozy-Bielsko
Wszystko fajnie tylko ten wiatr. Ciężko się dzisiaj jechało na Przegibek czas od Orlenu to marne 26minut i 19 sekund.

Szkoła i miasto

Poniedziałek, 14 marca 2011 Kategoria szkoła
Km: 29.00 Km teren: 4.00 Czas: 01:19 km/h: 22.03
Pr. maks.: 47.00 Temperatura: 12.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 565kcal Podjazdy: 120m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
Straszny wiatr i ciepło.

Trening

Niedziela, 13 marca 2011 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
Km: 63.00 Km teren: 1.00 Czas: 02:40 km/h: 23.62
Pr. maks.: 67.00 Temperatura: 12.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 1223kcal Podjazdy: m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
Bielsko-Przełęcz-Przegibek-Międzybrodzie-Tresna-Łodygowice-Wilkowice-Bielsko
Fajny trening, dobrze się jechało pomimo wiatru. W przyszły weekend znowu jazda w grupie na szosie. Coraz lepiej się jeździ i nogi już coraz mniej bolą.

Przełęcz Przegibek

Sobota, 12 marca 2011 Kategoria 50-100, blisko domu, Samotnie, Szosa
Km: 56.00 Km teren: 1.00 Czas: 02:10 km/h: 25.85
Pr. maks.: 66.00 Temperatura: 15.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 1124kcal Podjazdy: m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
Bielsko-Przełęcz Przegibek-Bielsko-Pisarzowice-Bielsko-Jaworze-Bielsko
Po trzech dniach przerwy w jeżdżeniu,spowodowanej wyjazdem, wróciłem na trasy. Miałem jechać na Salmopol, ale strasznie mało czasu miałem bo wróciłem dopiero o 15:00 a na 17:30 miałem być w Jaworzu. Niedziela znowu zajęta.

kategorie bloga

Moje rowery

TCR Advanced 2 2021 14036 km
Zimówka 9414 km
Litening C:62 Pro 18889 km
Triban 5 54529 km
Astra Chorus 2022 16398 km
Evo 2 9995 km
Hercules 13228 km
Ital Bike 9476 km
Trek 17743 km
Agree GTC SL 21960 km
Cross Peleton 44114 km
Scott 9850 km

szukaj

archiwum