Piotr92blog rowerowy

informacje

baton rowerowy bikestats.pl

Znajomi

wszyscy znajomi(13)

wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy PiotrKukla2.bikestats.pl

linki

Po mieście

Środa, 9 marca 2011 Kategoria szkoła
Km: 29.00 Km teren: 4.00 Czas: 01:18 km/h: 22.31
Pr. maks.: 51.00 Temperatura: -1.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 566kcal Podjazdy: 110m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
Najpierw do szkoły, potem pod Lipnik i do domu.

Ochaby, Brenna

Wtorek, 8 marca 2011
Km: 73.00 Km teren: 3.00 Czas: 03:02 km/h: 24.07
Pr. maks.: 62.00 Temperatura: 3.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 1421kcal Podjazdy: m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
Bielsko-Jaworze-Górki-Grodziec-Bielowicko-Wieszczęta-Roztropice-Iłownica-Landek-Chybie-Mnich-Ochaby-Wiślica-Skoczów-Górki-Brenna-Górki-Grodziec-Jasienica-Bielsko
Fajny trening wyszedł, ciepło, przyjemnie się jechało, pod koniec zaczęły boleć nogi.
Oświetlone góry © Piotr92

Szkoła

Wtorek, 8 marca 2011 Kategoria szkoła
Km: 22.00 Km teren: 2.00 Czas: 00:57 km/h: 23.16
Pr. maks.: 54.00 Temperatura: 1.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 419kcal Podjazdy: 100m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze

Czechowice

Poniedziałek, 7 marca 2011 Kategoria Szosa, Samotnie, 50-100
Km: 51.00 Km teren: 0.00 Czas: 02:12 km/h: 23.18
Pr. maks.: 55.00 Temperatura: 1.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 966kcal Podjazdy: 290m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
Bielsko-Mazańcowice-Ligota-Czechowice-Mazańcowice-Bielsko
Fajny trening, piękna pogoda tylko trochę mało czasu.

Ale komin © Piotr92

Centrum Czechowic © Piotr92

Mój rowerek i fontanna © Piotr92

Kościół w Czechowicach © Piotr92

Szkoła

Poniedziałek, 7 marca 2011 Kategoria szkoła
Km: 22.00 Km teren: 2.00 Czas: 00:58 km/h: 22.76
Pr. maks.: 50.00 Temperatura: -1.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 421kcal Podjazdy: 100m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze

Niedzielna przejażdżka

Niedziela, 6 marca 2011 Kategoria Szosa, Samotnie, 50-100
Km: 65.00 Km teren: 2.00 Czas: 02:46 km/h: 23.49
Pr. maks.: 52.00 Temperatura: 1.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 1223kcal Podjazdy: m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
Bielsko-Pisarzowice-Wilamowice-Bielany-Nowa Wieś-Kęty-Kozy-Bielsko
Krótka przejażdżka, pogoda dobra ale nie taka jak wczoraj i dosyć zimno. Pojechałem góralem, dzisiaj nogi jakoś nie bolały co zwykle się zdarzało. Mam nadzieję że wiosna szybko przyjdzie bo trzeba trenować, jeszcze 7 tygodni i pierwszy start. Po wczoraj wszystko ok.

Wycieczka z Road Maraton TEAM

Sobota, 5 marca 2011 Kategoria 100-200, Road Maraton Team, Szosa, w grupie
Km: 151.00 Km teren: 0.00 Czas: 05:29 km/h: 27.54
Pr. maks.: 60.00 Temperatura: 4.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 2945kcal Podjazdy: 770m Sprzęt: Cross Peleton Aktywność: Jazda na rowerze
Bielsko-Jasienica-Grodziec-Skoczów Bierawa-Stare Koźle-Kędzierzyn Koźle-Januszkowice-Zdzieszowice-Góra Świętej Anny-Kadłubiec-Leśnica-Góra Świętej Anny-Zdzieszowice-Ligota Dolna-Ligota Górna-Góra Świętej Anny-Leśnica-Kadłubiec-Dobra-Zimna Wódka-Ujazd-Zdzieszowice-Januszkowice-Kędzierzyn Koźle-Stare Koźle-Bierawa Skoczów-Grodziec-Jasienica-Bielsko
Wyjazd o 7:00, na termometrze -1'C, na drogach ślisko, jakoś dojechałem do Cieszyńskiej i w drogę na Skoczów, drogi mokre, mały ruch. O 7:30 dotarłem do Skoczowa. Gdzie czekał na mnie Wiesiek i Janek, przyjechali z Istebnej, szybko załadowaliśmy rower na pakę i w drogę, droga minęła szybko, jechaliśmy najpierw na Żory, potem Rybnik i autostradą do Gliwic i następnie na Wrocław, na pierwszym zjeździe zjechaliśmy z autostrady na Kędzierzyn. Na parkingu koło cukierni wsiada Mirek który przyjechał na rowerze z Tychów, przy okazji dojechali Michał i Łukasz. Niecałe pół godziny później jesteśmy na miejscu. O 9:15 dojechaliśmy do Bierawy, do domku Andrzeja gdzie czekał już Tomek, który przyjechał z Zabrza i Andrzej. Trochę się zagrzaliśmy i wypiliśmy herbatę, przy okazji dojechali Paweł z Jastrzębia i Mariusz z Rybnika. O 9:50 ruszamy na trasę w składzie: Wiesiek z Istebnej, Janek, Andrzej, Michał z Katowic, Paweł z Jastrzębia, Łukasz z Bytomia, Tomek z Zabrza, Mirek z Tychów, Mariusz z Rybnika i ja. Tempo na początku spokojne, trzymię się z tyłu. Do Kędzierzyna jedziemy spokojnie, w Kędzierzynie w tunelu między mnie a grupę wpycha się samochód i zostaję z tyłu ale po chwili łapię grupę i jedziemy do Zdzieszowic gdzie rozpoczynamy pierwszy podjazd na Górę Świętej Anny. Zaczynam jako ostatni ale w połowie podjazdu zaatakowałem i jechałem na maksa i dojechałem jako czwarty na szczyt, po Tomku, Pawle i Michale. Na Górze chwila przerwy, kiedy wszyscy się zjeżdżają zaczynamy zjeżdżać, zostaję na zjeździe i przegapiam skręt na Kadłubiec, po stu metrach się kapnąłem i zawróciłem i złapałem grupę po kilku minutach. Jedziemy do Leśnicy gdzie kolejny raz skręcamy na Górę Świętej Anny. Dojeżdżam znowu jako czwarty tym razem po Tomku, Janku i Wieśku. Po krótkiej przerwie zjeżdżamy do Zdzieszowic, trzymię się za grupą i tym razem ciągnąłem a nie zostałem. Zatrzymałem się za potrzebą i znowu musiałem gonić, złapałem grupę w Zdzieszowicach Po kilku kilometrach znowu robimy postój i ruszamy dalej w kierunku Ligoty Dolnej. Po drodze Mirek odpada i jedziemy w 8 osób. Przed Ligotą tempo dochodziło do 40km/h przy silnym wiatrze w plecy. Zatrzymujemy się na skrzyżowaniu i skręcamy na Ligotę Górną. W Ligocie Górnej rozdzielamy się Łukasz wraca do Bierawy a reszta rusza po raz trzeci na Górę Świętej Anny, trzymię się z przodu i znowu jako 4 dojeżdżam na szczyt. Zjeżdżamy kawałek i zatrzymujemy się, dojeżdża reszta i zjeżdżamy w kierunku Leśnicy a następnie Kadłubca. Przejeżdżamy nad Autostradą i kierujemy się d Dolnej a następnie Zimnej Wódki. Wracamy przez Stary Ujazd i Ujazd do Zdzieszowic. Przed Zdzieszowicami zostaję i ciężko jest dogonić resztę. Doganiam ich w Zdzieszowicach, jedziemy w kierunku Kędzierzyna i Wiesiek łapie kapcia, uzupełniam kalorię, po naprawie jedziemy dalej, znowu jestem na końcu grupy. W Kędzierzynie drugi kapeć Wieśka i zatrzymujemy się. Ruszyłem z Andrzejem przodem, w Starych Koźlach łapie nas Paweł a za nim Michał. W czwórkę dojeżdżamy do Bierawy. Po kilku minutach dojechała pozostała trójka i jesteśmy w komplecie. W domku czekali już Mirek i Łukasz, wypiliśmy herbatę, Paweł pojechał do Jastrzębia, chwilę pogadaliśmy i zaczęliśmy się pakować. O 16:00 Tomek pojechał do Zabrza a reszta zapakowała się do samochodów i Michał, Mirek i Łukasz pojechali do Katowic a my do Istebnej. Po drodze okazało się że Wiesiek zapomniał plecaka z ciuchami i wróciliśmy, wracaliśmy przez Rudy, Rybnik i Żory gdzie był postój. O 18:15 byłem w Skoczowie i o 18:50 w domu. Wycieczka udana, towarzystwo idealne, brakuje trochę formy ale do maja daleko i na pewno forma przyjdzie w swoim czasie. Fajnie jest zrobić setkę u nas w górach to by było trochę ciężko. Mam nadzieję że takich wyjazdów będzie więcej. Dziękuję wszystkim za jazdę, szczególnie Andrzejowi, Pawłowi i Michałowi.
Pierwszy cel zaliczony w tym sezonie.



Ekipa na Górze Świętej Anny © Piotr92

Po mieście

Piątek, 4 marca 2011 Kategoria szkoła
Km: 30.00 Km teren: 4.00 Czas: 01:18 km/h: 23.08
Pr. maks.: 55.00 Temperatura: 3.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 575kcal Podjazdy: 150m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
Fajnie się dzisiaj jeździło.

Po mieście

Czwartek, 3 marca 2011 Kategoria szkoła
Km: 29.00 Km teren: 3.00 Czas: 01:19 km/h: 22.03
Pr. maks.: 48.00 Temperatura: 1.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 566kcal Podjazdy: 120m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
Najpierw do szkoły a potem kręcenie po mieście.

Po co w Bielsku ścieżki rowerowe?

Środa, 2 marca 2011 Kategoria 50-100, blisko domu
Km: 82.00 Km teren: 6.00 Czas: 03:32 km/h: 23.21
Pr. maks.: 53.00 Temperatura: -2.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 1556kcal Podjazdy: 320m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
Dom-Szkoła-Dom-Biery-Word-Błonia-Gemini Park(Kino)-Bystra-Rowerowy-Jaworze-Dom
Strasznie dużo spraw miałem dzisiaj do załatwienia, wyjazd wcześnie rano(-6stopni), w szkole byłem od 7:00 do 7:35, krótko bo szliśmy do kina. Wróciłem do domu i pojechałem na Biery zawieść dokumenty samochodu właścicielowi, następnie znowu do miasta, tym razem do WORD zabrać dokumenty. Mając chwilę czasu pojechałem na Błonia, tam chwila przerwy, wygrzewałem się w słoneczku. Nadszedł czas to pojechałem do kina na 10:00. O 12:00 wyjechałem z pod kina i pojechałem w kierunku Bystrej. Prowadzi tam ścieżka rowerowa, która zamiast służyć do jazdy rowerów służy jako parking dla samochodów i jako dodatkowy chodnik dla pieszych. W pewnym miejscu na ścieżce pojawił się mężczyzna który próbował mi udowodnić że nie ma w tym miejscu ścieżki rowerowej i groził policją. Zdenerwowałem się i pojechałem ulicą do bystrej i spowrotem tak samo. Po drodze do domu zamówiłem w rowerowym nowy łańcuch do kolarki i kupiłem 2 komplety klocków hamulcowych. Do domu wróciłem o 13:15.
Błonia © Piotr92

Bystra © Piotr92

kategorie bloga

Moje rowery

TCR Advanced 2 2021 14036 km
Zimówka 9414 km
Litening C:62 Pro 18889 km
Triban 5 54529 km
Astra Chorus 2022 16398 km
Evo 2 9995 km
Hercules 13228 km
Ital Bike 9476 km
Trek 17743 km
Agree GTC SL 21960 km
Cross Peleton 44114 km
Scott 9850 km

szukaj

archiwum