Spalanie świątecznych kalorii
Poniedziałek, 27 grudnia 2010
| Km: | 35.00 | Km teren: | 16.00 | Czas: | 01:55 | km/h: | 18.26 |
| Pr. maks.: | 44.00 | Temperatura: | -2.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 754kcal | Podjazdy: | 150m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Przez święta nic nie jeździłem nawet w pokoju więc trzeba nadrobić. Kalorii nazbierało się sporo więc było co spalać. Pojeździłem najpierw po lesie a potem w innym lesie w Jaworzu.
Wisła
Piątek, 24 grudnia 2010 Kategoria 50-100, Samotnie, teren
| Km: | 76.00 | Km teren: | 30.00 | Czas: | 03:13 | km/h: | 23.63 |
| Pr. maks.: | 47.00 | Temperatura: | 13.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1645kcal | Podjazdy: | 360m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jaworze-Górki-Ustroń-Wisła-Ustroń-Górki-Biery-Jaworze-Bielsko
Dalej ładna pogoda to wybrałem się na 3godzinną trasę. Pojechałem do Wisły, najpierw lasem do Górek a potem wzdłuż rzeki, jeszcze resztki śniegu były a w Wiśle jest jeszcze dużo śniegu. Wracałem głównie szosą, tylko z Górek zamiast na Nałęże pojechałem do Grodźca i na Biery i do Jaworza. Fajnie się jechało, tylko bylem tak brudny i zmęczony jakbym maraton MTB ukończył.
Dalej ładna pogoda to wybrałem się na 3godzinną trasę. Pojechałem do Wisły, najpierw lasem do Górek a potem wzdłuż rzeki, jeszcze resztki śniegu były a w Wiśle jest jeszcze dużo śniegu. Wracałem głównie szosą, tylko z Górek zamiast na Nałęże pojechałem do Grodźca i na Biery i do Jaworza. Fajnie się jechało, tylko bylem tak brudny i zmęczony jakbym maraton MTB ukończył.
Landek
Czwartek, 23 grudnia 2010 Kategoria 0-50
| Km: | 37.00 | Km teren: | 3.00 | Czas: | 01:41 | km/h: | 21.98 |
| Pr. maks.: | 52.00 | Temperatura: | 11.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 761kcal | Podjazdy: | 220m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jasienica-Rudzica-Landek-Rudzica-Jaworze-Bielsko
Wybrałem się do Landeka. Wziąłem inny rower, bo szkoda opon zimowych jak śniegu nie ma. W Landeku jeszcze dużo śniegu i 10 stopni chłodniej niż w Bielsku. Dalej mokro na drodze, jechałem dzisiaj bez czapki pod kaskiem i nie było mi zimno.
Wybrałem się do Landeka. Wziąłem inny rower, bo szkoda opon zimowych jak śniegu nie ma. W Landeku jeszcze dużo śniegu i 10 stopni chłodniej niż w Bielsku. Dalej mokro na drodze, jechałem dzisiaj bez czapki pod kaskiem i nie było mi zimno.
Odwilż
Środa, 22 grudnia 2010 Kategoria 0-50, blisko domu
| Km: | 29.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | 01:25 | km/h: | 20.47 |
| Pr. maks.: | 42.00 | Temperatura: | 7.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 591kcal | Podjazdy: | 190m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Bystra-Bielsko
Wybrałem się na kolejną przejażdżkę, strasznie dużo wody na drodze. Ciepło:7stopni.
Fajnie się jechało, tylko byłem cały mokry i brudny.
Wybrałem się na kolejną przejażdżkę, strasznie dużo wody na drodze. Ciepło:7stopni.
Fajnie się jechało, tylko byłem cały mokry i brudny.
Przejażdżka po szosie
Poniedziałek, 20 grudnia 2010 Kategoria 0-50, Szosa
| Km: | 32.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:24 | km/h: | 22.86 |
| Pr. maks.: | 48.00 | Temperatura: | 3.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 670kcal | Podjazdy: | 250m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jasienica-Grodziec-Skoczów-Grodziec-Jasienica-Bielsko
Pogoda lepsza niż w ostatnich dniach, więc nie odmówiłem sobie przejażdżki. Na drodze mokro i resztki błota, trochę brudny wróciłem. Miał być koniec sezonu, a śmigam dalej. Po drodze spotkałem gościa na szosie i ciągnął 40km/h.
Pogoda lepsza niż w ostatnich dniach, więc nie odmówiłem sobie przejażdżki. Na drodze mokro i resztki błota, trochę brudny wróciłem. Miał być koniec sezonu, a śmigam dalej. Po drodze spotkałem gościa na szosie i ciągnął 40km/h.
Nie da się,
Sobota, 18 grudnia 2010
| Km: | 25.00 | Km teren: | 3.00 | Czas: | 01:16 | km/h: | 19.74 |
| Pr. maks.: | 39.00 | Temperatura: | -4.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 511kcal | Podjazdy: | 160m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
tak po prostu przestać jeździć. Musiałem wyjść na rower, bo nudziło mi się i nie mogłem się niczym zająć, trening na stacjonarnym to nie to samo. Od razu było mi lepiej po tej godzince jazdy. Pojeździłem trochę po Jaworzu i Jasienicy
Cel został zrealizowany, można odpocząć
Czwartek, 16 grudnia 2010 Kategoria 0-50
| Km: | 39.00 | Km teren: | 7.00 | Czas: | 02:02 | km/h: | 19.18 |
| Pr. maks.: | 42.00 | Temperatura: | -7.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 778kcal | Podjazdy: | 130m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Międzyrzecze-Ligota-Międzyrzecze-Bielsko
Najpierw pojechałem do lasu, ale źle mi się jechało i pognałem w stronę Międzyrzecza. Zagnało mnie aż do Ligoty. Wracałem po ciemku. Strasznie zimno jakoś dzisiaj. Wiedziałem że ten dzień kiedyś nadejdzie i będę mógł to powiedzieć: udało się w końcu zrobić 20000km w tym sezonie. Teraz czas na zasłużony odpoczynek i obmyślanie planów na 2011rok. W tym sezonie dużo się działo ale o tym później.
Najpierw pojechałem do lasu, ale źle mi się jechało i pognałem w stronę Międzyrzecza. Zagnało mnie aż do Ligoty. Wracałem po ciemku. Strasznie zimno jakoś dzisiaj. Wiedziałem że ten dzień kiedyś nadejdzie i będę mógł to powiedzieć: udało się w końcu zrobić 20000km w tym sezonie. Teraz czas na zasłużony odpoczynek i obmyślanie planów na 2011rok. W tym sezonie dużo się działo ale o tym później.
Komorowice, Hałcnów
Środa, 15 grudnia 2010 Kategoria 0-50
| Km: | 35.00 | Km teren: | 6.00 | Czas: | 01:44 | km/h: | 20.19 |
| Pr. maks.: | 41.00 | Temperatura: | 0.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 721kcal | Podjazdy: | 170m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wapienica-Stare Bielsko-Obszary-Hałcnów-Centrum-Kamienica-Lotnisko-Bielsko
Musiałem załatwić jedną sprawę na ul.Hałcnowskiej, więc pojechałem rowerkiem. Fajnie się jechało, wyjechałem o 7:00 a wróciłem po 9. Coraz lepiej jeżdżę.
Musiałem załatwić jedną sprawę na ul.Hałcnowskiej, więc pojechałem rowerkiem. Fajnie się jechało, wyjechałem o 7:00 a wróciłem po 9. Coraz lepiej jeżdżę.
Do lasu
Poniedziałek, 13 grudnia 2010 Kategoria blisko domu, teren
| Km: | 20.00 | Km teren: | 16.00 | Czas: | 01:32 | km/h: | 13.04 |
| Pr. maks.: | 29.00 | Temperatura: | -4.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 421kcal | Podjazdy: | 50m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Krotka przejażdżka, po lesie. Dużo śniegu i ciężko się jechało.
Śnieżyca i wiatr
Niedziela, 12 grudnia 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 25.00 | Km teren: | 5.00 | Czas: | 01:20 | km/h: | 18.75 |
| Pr. maks.: | 39.00 | Temperatura: | 3.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 521kcal | Podjazdy: | 170m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Grodziec-Łazy-Biery-Jaworze-Bielsko
Całą drogę sypał mokry śnieg i wiał porywisty wiatr. Ubrałem gogle narciarskie, był to trafiony wybór.
Całą drogę sypał mokry śnieg i wiał porywisty wiatr. Ubrałem gogle narciarskie, był to trafiony wybór.







