Piotr92blog rowerowy

informacje

baton rowerowy bikestats.pl

Znajomi

wszyscy znajomi(13)

wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy PiotrKukla2.bikestats.pl

linki

Spalanie świątecznych kalorii

Poniedziałek, 27 grudnia 2010
Km: 35.00 Km teren: 16.00 Czas: 01:55 km/h: 18.26
Pr. maks.: 44.00 Temperatura: -2.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 754kcal Podjazdy: 150m Sprzęt: Trek Aktywność: Jazda na rowerze
Przez święta nic nie jeździłem nawet w pokoju więc trzeba nadrobić. Kalorii nazbierało się sporo więc było co spalać. Pojeździłem najpierw po lesie a potem w innym lesie w Jaworzu.

Wisła

Piątek, 24 grudnia 2010 Kategoria 50-100, Samotnie, teren
Km: 76.00 Km teren: 30.00 Czas: 03:13 km/h: 23.63
Pr. maks.: 47.00 Temperatura: 13.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 1645kcal Podjazdy: 360m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
Bielsko-Jaworze-Górki-Ustroń-Wisła-Ustroń-Górki-Biery-Jaworze-Bielsko
Dalej ładna pogoda to wybrałem się na 3godzinną trasę. Pojechałem do Wisły, najpierw lasem do Górek a potem wzdłuż rzeki, jeszcze resztki śniegu były a w Wiśle jest jeszcze dużo śniegu. Wracałem głównie szosą, tylko z Górek zamiast na Nałęże pojechałem do Grodźca i na Biery i do Jaworza. Fajnie się jechało, tylko bylem tak brudny i zmęczony jakbym maraton MTB ukończył.

Landek

Czwartek, 23 grudnia 2010 Kategoria 0-50
Km: 37.00 Km teren: 3.00 Czas: 01:41 km/h: 21.98
Pr. maks.: 52.00 Temperatura: 11.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 761kcal Podjazdy: 220m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
Bielsko-Jasienica-Rudzica-Landek-Rudzica-Jaworze-Bielsko
Wybrałem się do Landeka. Wziąłem inny rower, bo szkoda opon zimowych jak śniegu nie ma. W Landeku jeszcze dużo śniegu i 10 stopni chłodniej niż w Bielsku. Dalej mokro na drodze, jechałem dzisiaj bez czapki pod kaskiem i nie było mi zimno.

Odwilż

Środa, 22 grudnia 2010 Kategoria 0-50, blisko domu
Km: 29.00 Km teren: 2.00 Czas: 01:25 km/h: 20.47
Pr. maks.: 42.00 Temperatura: 7.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 591kcal Podjazdy: 190m Sprzęt: Trek Aktywność: Jazda na rowerze
Bielsko-Bystra-Bielsko
Wybrałem się na kolejną przejażdżkę, strasznie dużo wody na drodze. Ciepło:7stopni.
Fajnie się jechało, tylko byłem cały mokry i brudny.

Przejażdżka po szosie

Poniedziałek, 20 grudnia 2010 Kategoria 0-50, Szosa
Km: 32.00 Km teren: 0.00 Czas: 01:24 km/h: 22.86
Pr. maks.: 48.00 Temperatura: 3.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 670kcal Podjazdy: 250m Sprzęt: Trek Aktywność: Jazda na rowerze
Bielsko-Jasienica-Grodziec-Skoczów-Grodziec-Jasienica-Bielsko
Pogoda lepsza niż w ostatnich dniach, więc nie odmówiłem sobie przejażdżki. Na drodze mokro i resztki błota, trochę brudny wróciłem. Miał być koniec sezonu, a śmigam dalej. Po drodze spotkałem gościa na szosie i ciągnął 40km/h.

Nie da się,

Sobota, 18 grudnia 2010
Km: 25.00 Km teren: 3.00 Czas: 01:16 km/h: 19.74
Pr. maks.: 39.00 Temperatura: -4.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 511kcal Podjazdy: 160m Sprzęt: Trek Aktywność: Jazda na rowerze
tak po prostu przestać jeździć. Musiałem wyjść na rower, bo nudziło mi się i nie mogłem się niczym zająć, trening na stacjonarnym to nie to samo. Od razu było mi lepiej po tej godzince jazdy. Pojeździłem trochę po Jaworzu i Jasienicy

Cel został zrealizowany, można odpocząć

Czwartek, 16 grudnia 2010 Kategoria 0-50
Km: 39.00 Km teren: 7.00 Czas: 02:02 km/h: 19.18
Pr. maks.: 42.00 Temperatura: -7.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 778kcal Podjazdy: 130m Sprzęt: Trek Aktywność: Jazda na rowerze
Bielsko-Międzyrzecze-Ligota-Międzyrzecze-Bielsko
Najpierw pojechałem do lasu, ale źle mi się jechało i pognałem w stronę Międzyrzecza. Zagnało mnie aż do Ligoty. Wracałem po ciemku. Strasznie zimno jakoś dzisiaj. Wiedziałem że ten dzień kiedyś nadejdzie i będę mógł to powiedzieć: udało się w końcu zrobić 20000km w tym sezonie. Teraz czas na zasłużony odpoczynek i obmyślanie planów na 2011rok. W tym sezonie dużo się działo ale o tym później.

Komorowice, Hałcnów

Środa, 15 grudnia 2010 Kategoria 0-50
Km: 35.00 Km teren: 6.00 Czas: 01:44 km/h: 20.19
Pr. maks.: 41.00 Temperatura: 0.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 721kcal Podjazdy: 170m Sprzęt: Trek Aktywność: Jazda na rowerze
Wapienica-Stare Bielsko-Obszary-Hałcnów-Centrum-Kamienica-Lotnisko-Bielsko
Musiałem załatwić jedną sprawę na ul.Hałcnowskiej, więc pojechałem rowerkiem. Fajnie się jechało, wyjechałem o 7:00 a wróciłem po 9. Coraz lepiej jeżdżę.

Do lasu

Poniedziałek, 13 grudnia 2010 Kategoria blisko domu, teren
Km: 20.00 Km teren: 16.00 Czas: 01:32 km/h: 13.04
Pr. maks.: 29.00 Temperatura: -4.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 421kcal Podjazdy: 50m Sprzęt: Trek Aktywność: Jazda na rowerze
Krotka przejażdżka, po lesie. Dużo śniegu i ciężko się jechało.

Śnieżyca i wiatr

Niedziela, 12 grudnia 2010 Kategoria blisko domu
Km: 25.00 Km teren: 5.00 Czas: 01:20 km/h: 18.75
Pr. maks.: 39.00 Temperatura: 3.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 521kcal Podjazdy: 170m Sprzęt: Trek Aktywność: Jazda na rowerze
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Grodziec-Łazy-Biery-Jaworze-Bielsko
Całą drogę sypał mokry śnieg i wiał porywisty wiatr. Ubrałem gogle narciarskie, był to trafiony wybór.

kategorie bloga

Moje rowery

TCR Advanced 2 2021 14036 km
Zimówka 9414 km
Litening C:62 Pro 18889 km
Triban 5 54529 km
Astra Chorus 2022 16398 km
Evo 2 9995 km
Hercules 13228 km
Ital Bike 9476 km
Trek 17743 km
Agree GTC SL 21960 km
Cross Peleton 44114 km
Scott 9850 km

szukaj

archiwum