Szkoła i miasto
Czwartek, 21 października 2010 Kategoria szkoła
| Km: | 47.00 | Km teren: | 9.00 | Czas: | 02:02 | km/h: | 23.11 |
| Pr. maks.: | 56.00 | Temperatura: | 4.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 935kcal | Podjazdy: | 160m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Szkoła i miasto
Środa, 20 października 2010 Kategoria szkoła
| Km: | 41.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:45 | km/h: | 23.43 |
| Pr. maks.: | 55.00 | Temperatura: | 8.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 823kcal | Podjazdy: | 130m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Szkoła i miasto
Wtorek, 19 października 2010 Kategoria szkoła
| Km: | 48.00 | Km teren: | 14.00 | Czas: | 01:58 | km/h: | 24.41 |
| Pr. maks.: | 55.00 | Temperatura: | 6.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 955kcal | Podjazdy: | 140m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Powrót w deszczu.
Do lasu
Poniedziałek, 18 października 2010 Kategoria teren, blisko domu
| Km: | 14.00 | Km teren: | 12.00 | Czas: | 00:39 | km/h: | 21.54 |
| Pr. maks.: | 31.00 | Temperatura: | 4.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 271kcal | Podjazdy: | 30m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Dzisiaj krotko, bo mało czasu i pogoda do bani.
Szkoła i miasto
Poniedziałek, 18 października 2010 Kategoria szkoła
| Km: | 29.00 | Km teren: | 6.00 | Czas: | 01:14 | km/h: | 23.51 |
| Pr. maks.: | 52.00 | Temperatura: | 5.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 571kcal | Podjazdy: | 130m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Trochę w deszczu. Chłodno.
Międzybrodzie
Niedziela, 17 października 2010 Kategoria 0-50, Samotnie, Szosa
| Km: | 50.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:51 | km/h: | 27.03 |
| Pr. maks.: | 69.00 | Temperatura: | 5.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1079kcal | Podjazdy: | 880m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Przełęcz Przegibek-Międzybrodzie Bialskie-Przełęcz Przegibek-Bielsko
Wyjazd o 9:30. Zimno, tylko 4 stopnie. Z Bielska ma Przegibek gdzie była straszna mgła.Kładą nowy asfalt i na podjeździe to już 2/3 drogi o nowa nawierzchnia. Zjazd do Międzybrodzia i nawrót. Podjazd pokonałem dość szybko. Na szczycie dalej mgła. Zrobiłem postój pod pomnikiem.
Trochę było zimno chyba ze 2 stopnie.
I nic nie było widać.
Widoczność na drodze to może 100metrów
W końcu ruszyłem w dół, jechałem wolno by nie zmarznąć. W Straconce było duzo samochodów, jakoś przejechałem.
Kolejny postój zrobiłem na Osiedlu Karpackim. Ruszyłem dalej by nie marznąć, ostatni już postój na lotnisku i prosto do domu. Udany trening
Podjazdy:
Przełęcz Przegibek z Bielska(od Orlenu):22min.45s,
Przełęcz Przegibek(z Międzybrodzia B.):25min:45s.
#lat=49.81517&lng=19.06986&zoom=12&type=2
Wyjazd o 9:30. Zimno, tylko 4 stopnie. Z Bielska ma Przegibek gdzie była straszna mgła.Kładą nowy asfalt i na podjeździe to już 2/3 drogi o nowa nawierzchnia. Zjazd do Międzybrodzia i nawrót. Podjazd pokonałem dość szybko. Na szczycie dalej mgła. Zrobiłem postój pod pomnikiem.
Trochę było zimno chyba ze 2 stopnie.
I nic nie było widać.
Widoczność na drodze to może 100metrów
W końcu ruszyłem w dół, jechałem wolno by nie zmarznąć. W Straconce było duzo samochodów, jakoś przejechałem.
Kolejny postój zrobiłem na Osiedlu Karpackim. Ruszyłem dalej by nie marznąć, ostatni już postój na lotnisku i prosto do domu. Udany trening
Podjazdy:
Przełęcz Przegibek z Bielska(od Orlenu):22min.45s,
Przełęcz Przegibek(z Międzybrodzia B.):25min:45s.
#lat=49.81517&lng=19.06986&zoom=12&type=2
Rudzica
Sobota, 16 października 2010 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa, avg>30km\h
| Km: | 66.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:06 | km/h: | 31.43 |
| Pr. maks.: | 71.00 | Temperatura: | 12.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1219kcal | Podjazdy: | 530m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jaworze-Jasienica-(Rudzica-Landek-Iłownica-Rudzica)x4-Jasienica-Jaworze-Bielsko
Wyjechałem o 14. Fajnie się kręciło. Zrobiłem kilka pętli przez Rudzicę, Landek i Iłownicę. Fajnie się kręciło. Wyszły tylko 4 okrążenia bo musiałem śmigać do domu. Okrążenie jest super. Miejscami trochę zła nawierzchnia ale nie ma na co narzekać. Jest jeden podjazd i jeden zjazd na każdej rundzie.
Wróciłem po 16:00. Czasy przejazdów rund:
I.21min.17s.
II.21min.13s.
III.20min.43s.
IV.22min.4s.
Wyjechałem o 14. Fajnie się kręciło. Zrobiłem kilka pętli przez Rudzicę, Landek i Iłownicę. Fajnie się kręciło. Wyszły tylko 4 okrążenia bo musiałem śmigać do domu. Okrążenie jest super. Miejscami trochę zła nawierzchnia ale nie ma na co narzekać. Jest jeden podjazd i jeden zjazd na każdej rundzie.
Wróciłem po 16:00. Czasy przejazdów rund:
I.21min.17s.
II.21min.13s.
III.20min.43s.
IV.22min.4s.
Trening
Piątek, 15 października 2010 Kategoria 0-50, Samotnie
| Km: | 47.00 | Km teren: | 12.00 | Czas: | 01:51 | km/h: | 25.41 |
| Pr. maks.: | 55.00 | Temperatura: | 9.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 936kcal | Podjazdy: | 230m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jaworze-Biery-Górki Szpotawice-Grodziec-Biery-Łazy-Jasienica-Rudzica-Międzyrzecze-Mazańcowice-Bielsko
Krótko po szkole, trochę padało
Krótko po szkole, trochę padało
Szkoła i miasto
Piątek, 15 października 2010 Kategoria szkoła
| Km: | 35.00 | Km teren: | 11.00 | Czas: | 01:31 | km/h: | 23.08 |
| Pr. maks.: | 54.00 | Temperatura: | 8.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 711kcal | Podjazdy: | 160m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Miasto
Czwartek, 14 października 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 26.00 | Km teren: | 8.00 | Czas: | 01:12 | km/h: | 21.67 |
| Pr. maks.: | 53.00 | Temperatura: | 9.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 519kcal | Podjazdy: | 100m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||







