Szybki wypad na Śląsk
Czwartek, 14 października 2010 Kategoria Szosa, w grupie, avg>30km\h, 100-200
| Km: | 177.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 05:28 | km/h: | 32.38 |
| Pr. maks.: | 62.00 | Temperatura: | 7.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 3533kcal | Podjazdy: | 720m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Pszczyna-Kobiór-Mikołów-Paniówki-Zabrze-Bytom-Chorzów-Mikołów-Kobiór-Pszczyna-Goczałkowice Zdrój-Zabrzeg-Bronów-Rudzica-Jasienica-Bielsko
Wyjazd przed 9. Zimno i mgła. W Bielsku spotkałem Mateusza który jechał rowerem nad morze rowerem. potowarzyszyłem mu aż do Bytomia. potem wróciłem do domu. W Chorzowie wyszło słońce i się wypogodziło. Dalej było chłodno. Fajnie się jechało. Przy okazji strzeliła granica 16000km w tym sezonie.
Wyjazd przed 9. Zimno i mgła. W Bielsku spotkałem Mateusza który jechał rowerem nad morze rowerem. potowarzyszyłem mu aż do Bytomia. potem wróciłem do domu. W Chorzowie wyszło słońce i się wypogodziło. Dalej było chłodno. Fajnie się jechało. Przy okazji strzeliła granica 16000km w tym sezonie.
Wieczorna przejażdżka
Środa, 13 października 2010 Kategoria blisko domu, teren
| Km: | 33.00 | Km teren: | 20.00 | Czas: | 01:24 | km/h: | 23.57 |
| Pr. maks.: | 43.00 | Temperatura: | 5.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 659kcal | Podjazdy: | 80m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Szukająć jakiś fajnych tras na zimę. Dużo po lesie i polach.
Szkoła i miasto
Środa, 13 października 2010 Kategoria szkoła
| Km: | 29.00 | Km teren: | 7.00 | Czas: | 01:14 | km/h: | 23.51 |
| Pr. maks.: | 50.00 | Temperatura: | 10.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 577kcal | Podjazdy: | 110m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Przejażdżka
Środa, 13 października 2010 Kategoria blisko domu, teren
| Km: | 23.00 | Km teren: | 10.00 | Czas: | 01:08 | km/h: | 20.29 |
| Pr. maks.: | 53.00 | Temperatura: | 4.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 454kcal | Podjazdy: | 150m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Krótko przed szkołą po Wapienicy i Starym Bielsku.
Szkoła i miasto
Wtorek, 12 października 2010 Kategoria szkoła
| Km: | 43.00 | Km teren: | 8.00 | Czas: | 01:58 | km/h: | 21.86 |
| Pr. maks.: | 50.00 | Temperatura: | 6.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 833kcal | Podjazdy: | 130m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Powrót po ciemku i we mgle.
Przejażdżka
Poniedziałek, 11 października 2010 Kategoria blisko domu, w grupie
| Km: | 22.00 | Km teren: | 4.00 | Czas: | 01:01 | km/h: | 21.64 |
| Pr. maks.: | 47.00 | Temperatura: | 5.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 439kcal | Podjazdy: | 140m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Z kolegą po okolicy.
Debili na drogach nie brakuje
Poniedziałek, 11 października 2010 Kategoria 0-50, avg>30km\h, Samotnie, Szosa
| Km: | 50.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:35 | km/h: | 31.58 |
| Pr. maks.: | 62.00 | Temperatura: | 12.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1053kcal | Podjazdy: | 390m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Międzyrzecze-Rudzica-Landek-Iłownica-Rudzica-Międzyrzecze-Ligota-Mazańcowice-Bielsko
Ogólnie super się jechało, tylko w pewnym momencie jadąc przez Mazańcowice wyjechał z podwórka samochód nawet nie popatrzył się na drogę i wyjechał trąbiąc. Kilka metrów dalej zjechał na pobocze i zatrzymał się, wyhamowałem przed nim. Wysiadł z samochodu i od razu się przewrócił-był kompletnie pijany. Zaczął kląć na mnie że bezmyślnie łamię przepisy i myślę że mogę się poruszać po drodze skoro jest chodnik. Od razu zadzwoniłem po policję. Przyjechali, zabrali gościa do radiowozu a mi życzyli szerokiej drogi. Po tym incydencie szybko wróciłem do domu.
#lat=49.83444&lng=19.01321&zoom=11&type=2
Ogólnie super się jechało, tylko w pewnym momencie jadąc przez Mazańcowice wyjechał z podwórka samochód nawet nie popatrzył się na drogę i wyjechał trąbiąc. Kilka metrów dalej zjechał na pobocze i zatrzymał się, wyhamowałem przed nim. Wysiadł z samochodu i od razu się przewrócił-był kompletnie pijany. Zaczął kląć na mnie że bezmyślnie łamię przepisy i myślę że mogę się poruszać po drodze skoro jest chodnik. Od razu zadzwoniłem po policję. Przyjechali, zabrali gościa do radiowozu a mi życzyli szerokiej drogi. Po tym incydencie szybko wróciłem do domu.
#lat=49.83444&lng=19.01321&zoom=11&type=2
Szkoła i miasto
Poniedziałek, 11 października 2010 Kategoria szkoła
| Km: | 38.00 | Km teren: | 7.00 | Czas: | 01:35 | km/h: | 24.00 |
| Pr. maks.: | 54.00 | Temperatura: | 10.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 751kcal | Podjazdy: | 170m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Międzyrzecze
Niedziela, 10 października 2010 Kategoria 0-50, blisko domu
| Km: | 21.00 | Km teren: | 3.00 | Czas: | 00:57 | km/h: | 22.11 |
| Pr. maks.: | 52.00 | Temperatura: | 9.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 410kcal | Podjazdy: | 110m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jasienica-Międzyrzecze-Bielsko
Popołudniu do kolegi i spowrotem.
Popołudniu do kolegi i spowrotem.
Ustroń
Niedziela, 10 października 2010 Kategoria 50-100, avg>30km\h, Samotnie, Szosa
| Km: | 55.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:48 | km/h: | 30.56 |
| Pr. maks.: | 72.00 | Temperatura: | 8.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1114kcal | Podjazdy: | 340m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jasienica-Grodziec-Skoczów-Ustroń-Brenna-Grodziec-Biery-Bielsko
Dzisiaj krótko, tylko do Ustronia. Bardzo szybka jazda. W Ustroniu średnia 33km/h powrót niestety pod wiatr i średnia spadła. Trochę chłodno i chłodny wiatr.
Dzisiaj krótko, tylko do Ustronia. Bardzo szybka jazda. W Ustroniu średnia 33km/h powrót niestety pod wiatr i średnia spadła. Trochę chłodno i chłodny wiatr.







