Babice-Zamek Lipowiec
Sobota, 9 października 2010 Kategoria Samotnie, Szosa, 100-200
| Km: | 135.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 04:51 | km/h: | 27.84 |
| Pr. maks.: | 64.00 | Temperatura: | 10.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 2677kcal | Podjazdy: | 700m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Wilamowice-Skidzin-Rajsko-Oświęcim-Libiąż-Żarki-Babice-Alwernia-Babice "Zamek Lipowiec"-Podolsze-Zator-Wieprz-Nidek-Kęty-Kobiernice-Bujaków-Kozy-Bielsko

Piękna trasa, dawno mi się tak dobrze nie jechało.
Wyjazd o 13:00 powrót o 19:00.

W Zasolu zamknięta droga i musiałem pchać się przez Oświęcim, ale trudno.

Oglądnąłem ruiny zamku i powrót do domu. Po drodze postój w Kętach po wodę i kilka mniejszych na odpoczynek.

Centrum Wilamowic© Pieter92
Piękna trasa, dawno mi się tak dobrze nie jechało.
Wyjazd o 13:00 powrót o 19:00.

Wieża zamku widziana z drogi© Pieter92
W Zasolu zamknięta droga i musiałem pchać się przez Oświęcim, ale trudno.

Piękne ruiny zamku© Pieter92
Oglądnąłem ruiny zamku i powrót do domu. Po drodze postój w Kętach po wodę i kilka mniejszych na odpoczynek.
Przejażdżka
Sobota, 9 października 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 12.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:28 | km/h: | 25.71 |
| Pr. maks.: | 47.00 | Temperatura: | 8.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 238kcal | Podjazdy: | 90m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do sklepu.
Test szosówki
Piątek, 8 października 2010 Kategoria blisko domu, Szosa
| Km: | 15.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:36 | km/h: | 25.00 |
| Pr. maks.: | 51.00 | Temperatura: | 5.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 311kcal | Podjazdy: | 100m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Fajnie się jeździ tylko tylna przerzutkę jeszcze trzeba wyregulować. Jazda tylko po Jaworzu.
Szkoła i miasto
Piątek, 8 października 2010 Kategoria szkoła
| Km: | 46.00 | Km teren: | 9.00 | Czas: | 02:01 | km/h: | 22.81 |
| Pr. maks.: | 44.00 | Temperatura: | 11.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 921kcal | Podjazdy: | 160m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Dzisiaj rano była straszna mgła a ja śmigałem po mieście, potem do szkoły i po szkole do Decathlona. Później chyba wyskoczę na szosę.
Szkoła i miasto
Czwartek, 7 października 2010 Kategoria szkoła
| Km: | 44.00 | Km teren: | 8.00 | Czas: | 01:54 | km/h: | 23.16 |
| Pr. maks.: | 55.00 | Temperatura: | 12.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 671kcal | Podjazdy: | 160m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Niestety kapeć i 8km do domu z rowerem.
Trening
Środa, 6 października 2010 Kategoria 0-50
| Km: | 23.00 | Km teren: | 9.00 | Czas: | 01:02 | km/h: | 22.26 |
| Pr. maks.: | 54.00 | Temperatura: | 12.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 451kcal | Podjazdy: | 470m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Krótko po wycieczce szkolnej. Dzisiaj zwiedziłem okolice Makro i Starego Bielska. Jeden ze zdobytych przeze mnie podjazdów miał 13%nachylenia. Chyba ostatni trening przed weekendem bo jutro znowu w mieście do 20:00. Przy okazji dostałem szosówkę z serwisu.
Szkoła i miasto
Środa, 6 października 2010 Kategoria szkoła
| Km: | 37.00 | Km teren: | 8.00 | Czas: | 01:32 | km/h: | 24.13 |
| Pr. maks.: | 55.00 | Temperatura: | 12.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 737kcal | Podjazdy: | 170m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Szkoła i miasto
Wtorek, 5 października 2010 Kategoria szkoła
| Km: | 29.00 | Km teren: | 6.00 | Czas: | 01:12 | km/h: | 24.17 |
| Pr. maks.: | 61.00 | Temperatura: | 12.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 578kcal | Podjazdy: | 140m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Powrót po ciemku. Na popołudniowe treningi już brakuje czasu.
Szkoła i miasto
Poniedziałek, 4 października 2010 Kategoria szkoła
| Km: | 27.00 | Km teren: | 4.00 | Czas: | 01:09 | km/h: | 23.48 |
| Pr. maks.: | 51.00 | Temperatura: | 11.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 533kcal | Podjazdy: | 130m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wisła
Niedziela, 3 października 2010 Kategoria teren, Samotnie, 50-100
| Km: | 78.00 | Km teren: | 50.00 | Czas: | 02:58 | km/h: | 26.29 |
| Pr. maks.: | 53.00 | Temperatura: | 14.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1588kcal | Podjazdy: | 310m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Dzisiaj znowu ładna pogoda więc pognałem do Wisły. Wybrałem opcję przez Nałęże, Górki i trasą rowerową wzdłuż Wisły. W pierwszy stronę spokojnym tempem Na trasie spotkałem kilku bikerów. Zadziwiły mnie pustki w parku zdrojowym w Ustroniu. Zwykle tam były tłumy, a dzisiaj tylko kilka osób. W Wiśle też mało ludzi. Udało się jakoś przejechać bez korków. Krótki postój na rynku i pod skocznią i na zaporze w Czarnem. Wróciłem tą samą drogą ale tempo podkręciłem i dotarłem do domu w zaledwie 1hi15min. Udany wypad. Jakby jeszcze była taka pogoda to może się jeszcze w tym roku wybiorę do Krakowa.







