Trening
Sobota, 2 października 2010 Kategoria teren, Samotnie, 50-100
| Km: | 77.00 | Km teren: | 12.00 | Czas: | 03:22 | km/h: | 22.87 |
| Pr. maks.: | 69.00 | Temperatura: | 9.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1588kcal | Podjazdy: | 860m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Nie miałem bardzo pomysłu gdzie jechać bo szosa dalej w serwisie. Wybrałem się do Olszówki a stamtąd prosto na Dębowiec. Z Dębowca mogłem jechać na Szyndzielnię ale tym rowerem na pewno bym nie wyjechał tylko kawałek podprowadzał. Zjechałem do Wapienicy, po drodze musiałem się przedostać przez strumyk bo była uszkodzona droga. Wyjechałem na ulicy Skarpowej i pojechałem ulicą Łowiecką na Lotnisko i potem do centrum i na ul. Wyzwolenia. Super się jedzie nowym wiaduktem. Z Hałcnowa pojechałem do Pisarzowic a potem do Kóz trochę się pokręciłem i do Lipnika, tam trochę po lesie. Wróciłem bocznymi drogami do domu. Wieczorem wybrałem się jeszcze do Jaworza.
Trening
Piątek, 1 października 2010 Kategoria 50-100, blisko domu, Samotnie
| Km: | 62.00 | Km teren: | 6.00 | Czas: | 02:23 | km/h: | 26.01 |
| Pr. maks.: | 60.00 | Temperatura: | 7.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1227kcal | Podjazdy: | 460m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Pierwszy mocniejszy trening. Niestety na rowerze górskim bo szosówka dalej w serwisie. Bardzo fajnie się jechało. Później może coś dłuższego.
Strzeliła granica 15000 kilometrów w tym roku.
Strzeliła granica 15000 kilometrów w tym roku.
Szkoła i miasto
Piątek, 1 października 2010
| Km: | 26.00 | Km teren: | 4.00 | Czas: | 01:05 | km/h: | 24.00 |
| Pr. maks.: | 52.00 | Temperatura: | 8.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 511kcal | Podjazdy: | 131m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po Dłuższej przerwie spowodowanej załamaniem się pogody.
Po Śląsku
Sobota, 25 września 2010 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
| Km: | 59.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:26 | km/h: | 24.25 |
| Pr. maks.: | 48.00 | Temperatura: | 24.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1211kcal | Podjazdy: | 220m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
Na pożyczonym rowerze przejażdżka po Śląsku.
Chorzów-Bytom-Zabrze-Ruda Śląska-Świętochłowice-Chorzów
Rower trochę mały jak na mnie ale trudno.
Chorzów-Bytom-Zabrze-Ruda Śląska-Świętochłowice-Chorzów
Rower trochę mały jak na mnie ale trudno.
Szkoła i miasto
Piątek, 24 września 2010 Kategoria szkoła
| Km: | 35.00 | Km teren: | 4.00 | Czas: | 01:27 | km/h: | 24.14 |
| Pr. maks.: | 47.00 | Temperatura: | 22.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 723kcal | Podjazdy: | 175m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do szkoły i potem do miasta. Muszę kupić nową obręcz do szosy i do Chorzowa jadę pociągiem.
Przejażdżka po okolicy
Czwartek, 23 września 2010 Kategoria 0-50, blisko domu
| Km: | 25.00 | Km teren: | 4.00 | Czas: | 00:59 | km/h: | 25.42 |
| Pr. maks.: | 51.00 | Temperatura: | 24.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 488kcal | Podjazdy: | 150m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Jeszcze raz po szkole wyszedłem na rower. Krótka przejażdżka a jutro do Chorzowa wieczorem.
Szkoła
Czwartek, 23 września 2010 Kategoria szkoła
| Km: | 23.00 | Km teren: | 3.00 | Czas: | 00:59 | km/h: | 23.39 |
| Pr. maks.: | 50.00 | Temperatura: | 22.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 455kcal | Podjazdy: | 100m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Coraz lepiej się jeździ. Dzisiaj pojechałem trochę inną drogą bo tą co zawsze jeździłem aktualnie remontują. Dobry czas przejazdu.
Szkoła
Środa, 22 września 2010
| Km: | 22.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | 00:59 | km/h: | 22.37 |
| Pr. maks.: | 44.00 | Temperatura: | 16.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 344kcal | Podjazdy: | 96m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Pierwsza jazda po kontuzji stawu skokowego. Podczas chodzenia jeszcze troskę boli ale podczas jeżdżenia nie daje o sobie znać i dobrze się jedzie. Forma trochę spadłą. W weekend może wyjdę na szosę.
Potrącony przez samochód
Wtorek, 7 września 2010 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
| Km: | 64.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:19 | km/h: | 27.63 |
| Pr. maks.: | 71.00 | Temperatura: | 15.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1336kcal | Podjazdy: | 780m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wyjechałem o 16 w kierunku Skoczowa. Jechałem z wiatrem więc dosyć szybko trafiłem tam gdzie chciałem, czyli do Ustronia. O 17 zacząłem podjazd na Równice. Na szczycie postój i zjazd. Wracałem przez Harbutowice, Górki i Grodziec. Jadąc ulicą Bielską w Jaworzu zostałem potrącony przez samochód. Jechałem prosto w kierunku Bielska a kierowca skręcał. Wyszedłem z tego tylko z kilkoma ranami i silnym bólem w lewej kostce. Rower trochę uszkodzony. Kierowca zachował się w porządku. Zatrzymał się, podniósł mój rower, i zapytał czy mi się nic nie stało. Wypłacił mi pieniądze za szkody i przeprosił. Po przyjechaniu pomocy z domu, zapakowaliśmy rower i wróciłem do domu samochodem a kierowca pojechał dalej. Znowu przerwa od roweru na jakiś czas.Podjazd na Równicę:20min.:48s.
Bielsko-Jasienica-Grodziec-Brenna-Ustroń-Równica-Ustroń-Harbutowice-Górki-Grodziec-Jasienica-Jaworze
No i niestety założono mi szynę gipsową na nogę, bo mam dość mocno skręcony staw skokowy. Chyba już w tym roku nie siądę na rower.
Bielsko-Jasienica-Grodziec-Brenna-Ustroń-Równica-Ustroń-Harbutowice-Górki-Grodziec-Jasienica-Jaworze
No i niestety założono mi szynę gipsową na nogę, bo mam dość mocno skręcony staw skokowy. Chyba już w tym roku nie siądę na rower.
Szkoła i miasto
Wtorek, 7 września 2010 Kategoria szkoła
| Km: | 25.00 | Km teren: | 6.00 | Czas: | 01:04 | km/h: | 23.44 |
| Pr. maks.: | 55.00 | Temperatura: | 14.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 511kcal | Podjazdy: | 98m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||







