Testy
Czwartek, 19 sierpnia 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 16.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:29 | km/h: | 33.10 |
| Pr. maks.: | 55.00 | Temperatura: | 20.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 311kcal | Podjazdy: | 65m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Testy po serwisie. Idzie jak burza. Dzień odpoczynku.
Wisła i Bukowiec
Środa, 18 sierpnia 2010 Kategoria teren, w grupie, 100-200
| Km: | 140.00 | Km teren: | 70.00 | Czas: | 06:45 | km/h: | 20.74 |
| Pr. maks.: | 54.00 | Temperatura: | 16.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 2926kcal | Podjazdy: | 1220m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Z racji tego że, szosa w serwisie to wybrałem się z kolegami do Wisły. Trasa prowadziła niebieskim szlakiem rowerowym do Gorek potem wzdłuż rzeki w stronę Skoczowa i dalej niebieskim szlakiem do Ustronia a potem Wiślaną Trasą rowerową. W Wiśle pojechaliśmy na Zaporę w Czarnem. Koledzy pojechali pod skocznię a ja Doliną Czarnej Wisełki i dalej na Stecówkę. Potem zjazd do Istebnej i Jaworzynki, potem w kierunku Jabłonkowa ale w Bukowcu w lewo w kierunku Herczawy, tam trochę podjazdów i wjazd do Polski. Szybko przez Jaworzynkę do Istebnej i na Kubalonkę, potem na Kozińce i zjazd do Wisły, potem znowu na Czarne i w kierunku Baraniej Góry. Pod Przysłopem nawrót i powrót do Wisły i pod skocznię i z kolegami powrót tą samą trasą do Jaworza i potem do domu.Powrót o 22:00, wyjazd o 13:30.
Bielsko-Jaworze Nałęże-Górki Szpotawice-Górki-Ustroń Nierodzim-Ustroń-Wisła-Czarne-Stecówka-Istebna-Jaworzynka-Bukowiec-Hyrczawa-Jaworzynka-Istebna-Kubalonka-Kozińce-Wisła-Czarne-Przysłop-Czarne-Malinka-Wisła-Ustroń-Nierodzim-Szpotawice-Jaworze-Bielsko Powrót w szybkim tempie.
Bielsko-Jaworze Nałęże-Górki Szpotawice-Górki-Ustroń Nierodzim-Ustroń-Wisła-Czarne-Stecówka-Istebna-Jaworzynka-Bukowiec-Hyrczawa-Jaworzynka-Istebna-Kubalonka-Kozińce-Wisła-Czarne-Przysłop-Czarne-Malinka-Wisła-Ustroń-Nierodzim-Szpotawice-Jaworze-Bielsko Powrót w szybkim tempie.
Miasto
Środa, 18 sierpnia 2010 Kategoria 0-50, blisko domu
| Km: | 35.00 | Km teren: | 5.00 | Czas: | 01:27 | km/h: | 24.14 |
| Pr. maks.: | 52.00 | Temperatura: | 17.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 712kcal | Podjazdy: | 92m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wypad do miasta i potem do Jaworza.
Dookoła Jeziora Żywieckiego i Orle Gniazdo
Wtorek, 17 sierpnia 2010 Kategoria 50-100, avg>30km\h, Samotnie, Szosa
| Km: | 84.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:40 | km/h: | 31.50 |
| Pr. maks.: | 72.00 | Temperatura: | 22.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1710kcal | Podjazdy: | 950m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po południu wybrałem się do Żywca objeżdżając tym samym jezioro. Tempo mocne. Jest forma i dobrze się jeździ.Pogoda nie do końca dopisała bo miejscami padało i grzmiało.
Bielsko-Bystra-Buczkowice-Łodygowice-Zarzecze-Tresna-Żywiec-Łodygowice-Buczkowice-Szczyrk-Orle Gniazdo-Szczyrk-Buczkowice-Bielsko.
Pod hotel wyjechałem w 7min.25s.
Bielsko-Bystra-Buczkowice-Łodygowice-Zarzecze-Tresna-Żywiec-Łodygowice-Buczkowice-Szczyrk-Orle Gniazdo-Szczyrk-Buczkowice-Bielsko.
Pod hotel wyjechałem w 7min.25s.
Mała Pętla Beskidzka
Wtorek, 17 sierpnia 2010 Kategoria Samotnie, Szosa
| Km: | 91.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 03:20 | km/h: | 27.30 |
| Pr. maks.: | 71.00 | Temperatura: | 19.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1891kcal | Podjazdy: | 1230m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wyjechałem o 7 i fajnie się jechało, trochę chłodno było i odczuwałem to na zjazdach. Fajny górski trening przed ciężkim weekendem.
Bielsko-Bystra-Buczkowice-Szczyrk-Przełęcz Salmopolska-Wisła-Przełęcz Szarcula-Przełęcz Kubalonka-Wisła-Ustroń-Brenna-Grodziec-Jasienica-Bielsko
Podjazdy:Przełecz Salmopoloska (od wyciągu w Salmopolu):12min.48s.
Przełęcz Kubalonka od Zapory w Czarnem:11min.48s.
Bielsko-Bystra-Buczkowice-Szczyrk-Przełęcz Salmopolska-Wisła-Przełęcz Szarcula-Przełęcz Kubalonka-Wisła-Ustroń-Brenna-Grodziec-Jasienica-Bielsko
Podjazdy:Przełecz Salmopoloska (od wyciągu w Salmopolu):12min.48s.
Przełęcz Kubalonka od Zapory w Czarnem:11min.48s.
Trening
Poniedziałek, 16 sierpnia 2010 Kategoria 0-50, blisko domu, Samotnie, Szosa
| Km: | 43.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:29 | km/h: | 28.99 |
| Pr. maks.: | 58.00 | Temperatura: | 28.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 866kcal | Podjazdy: | 287m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po okolicy.
Magurka
Poniedziałek, 16 sierpnia 2010 Kategoria 0-50, Samotnie, Szosa
| Km: | 42.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 01:38 | km/h: | 25.71 |
| Pr. maks.: | 70.00 | Temperatura: | 27.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 862kcal | Podjazdy: | 760m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wyjazd o 9:30. Trochę ciepło ale trudno. Pierwszy raz wybrałem się szosówką na Magurkę Wilkowicką. Początek podjazdu prosty ale strasznie dużo błota na drodze, bo jakaś budowa tam jest. Jak zaczyna się lepsza droga to i zaczyna się ostrzejszy podjazd. Czas podjazdu do schroniska(500metrów terenem i reszta szosą)17minut i 33 sekundy(od przystanku). Spodziewałem się ostrzejszego podjazdu. Moim zdaniem Chrobacza jest trochę trudniejsza.
Bielsko-Bystra-Wilkowice-Magurka-Wilkowice-Bystra-Bielsko
Bielsko-Bystra-Wilkowice-Magurka-Wilkowice-Bystra-Bielsko
Trening
Niedziela, 15 sierpnia 2010 Kategoria 50-100, Szosa, w grupie, avg>30km\h
| Km: | 89.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:55 | km/h: | 30.51 |
| Pr. maks.: | 69.00 | Temperatura: | 19.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1791kcal | Podjazdy: | 815m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Rano 28km po mieście. I po południu do Ustronia na Równicę z Pawłem.
Bielsko-Jasienica-Grodziec-Brenna-Ustroń-Równica-Ustroń-Brenna-Grodziec-Biery-Bielsko. Ładne tempo na całej trasie więc i średnia wysoka. Czas podjazdu pod Równicę to 19minut i 47 sekund z Polany.
Bielsko-Jasienica-Grodziec-Brenna-Ustroń-Równica-Ustroń-Brenna-Grodziec-Biery-Bielsko. Ładne tempo na całej trasie więc i średnia wysoka. Czas podjazdu pod Równicę to 19minut i 47 sekund z Polany.
Dojazdy
Sobota, 14 sierpnia 2010 Kategoria 0-50, blisko domu, avg>30km\h
| Km: | 34.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:04 | km/h: | 31.88 |
| Pr. maks.: | 62.00 | Temperatura: | 23.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 671kcal | Podjazdy: | 85m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Dwa razy na mecz do kolegi i spowrotem.
Andrychów
Sobota, 14 sierpnia 2010 Kategoria 50-100, Szosa, w grupie, avg>30km\h
| Km: | 77.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:20 | km/h: | 33.00 |
| Pr. maks.: | 70.00 | Temperatura: | 29.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1554kcal | Podjazdy: | 620m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Z Pawłem. Super trasa i mocne tempo na zmianach. Bielsko-Pisarzowice-Hecznarowice-Kęty-Bulowice-Andrychów-Kęty-Kobiernice-Kozy-Bielsko







