Dolina Popradu
Środa, 4 sierpnia 2010 Kategoria Samotnie, Szosa, avg>30km\h, 100-200
| Km: | 118.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 03:49 | km/h: | 30.92 |
| Pr. maks.: | 70.00 | Temperatura: | 19.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 2217kcal | Podjazdy: | 1360m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Nowy Sącz-Stary Sącz-Piwniczna-Muszyna-Powroźnik-Tylicz-Krynica Zdrój-Krzyżówka-Łabowa-Nowy Sącz.
W okolicach Piwnicznej trochę pokropiło ale ogólnie dobrze się jechało. Dzisiaj mocne tempo.
W okolicach Piwnicznej trochę pokropiło ale ogólnie dobrze się jechało. Dzisiaj mocne tempo.
Krynica
Wtorek, 3 sierpnia 2010 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
| Km: | 85.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:54 | km/h: | 29.31 |
| Pr. maks.: | 65.00 | Temperatura: | 24.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1666kcal | Podjazdy: | 980m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po południu wyjechałem na trening.
Nowy Sącz-Frycowa-Łabowa-Nowa Wieś-Krzyżówka-Krynica Zdrój i powrót. Najpierw pod wiatr a później z wiaterkiem. Tempo rekreacyjne. Pogoda w miarę.
Nowy Sącz-Frycowa-Łabowa-Nowa Wieś-Krzyżówka-Krynica Zdrój i powrót. Najpierw pod wiatr a później z wiaterkiem. Tempo rekreacyjne. Pogoda w miarę.
Krościenko
Poniedziałek, 2 sierpnia 2010 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa, 100-200
| Km: | 100.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 03:27 | km/h: | 28.99 |
| Pr. maks.: | 52.00 | Temperatura: | 25.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1815kcal | Podjazdy: | 460m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Rodzinny wyjazd na tydzień do Nowego Sącza. W ramach zapoznania się z terenami pojechałem do Szczawnicy i Krościenka.Tempo rekreacyjne a trasa bardzo płaska, spodziewałem się większych górek.
Nowy Sącz-Stary Sącz-Gołkowice-Zabrzeż-Tylmanowa-Krościenko Nad Dunajcem-Szczawnica i powrót identyczną drogą
Nowy Sącz-Stary Sącz-Gołkowice-Zabrzeż-Tylmanowa-Krościenko Nad Dunajcem-Szczawnica i powrót identyczną drogą
Szczyrk
Niedziela, 1 sierpnia 2010 Kategoria 0-50, avg>30km\h, Samotnie, Szosa
| Km: | 46.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:25 | km/h: | 32.47 |
| Pr. maks.: | 64.05 | Temperatura: | 23.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 899kcal | Podjazdy: | 232m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Na TKB do Szczyrku. Tempo mocne.
Bielsko-Bystra-Meszna-Buczkowice-Szczyrk i powrót tą samą drogą. Po TDP powrót po ciemku.
Bielsko-Bystra-Meszna-Buczkowice-Szczyrk i powrót tą samą drogą. Po TDP powrót po ciemku.
Bystrice(Czechy)
Niedziela, 1 sierpnia 2010 Kategoria 50-100, avg>30km\h, Samotnie, Szosa
| Km: | 86.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:41 | km/h: | 32.05 |
| Pr. maks.: | 62.61 | Temperatura: | 24.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1699kcal | Podjazdy: | 504m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Przed obiadem przejechałem się za naszą południowo zachodnią granicę.
Bielsko-Jaworze-Biery-Świętoszówka-Grodziec-Górki-Brenna-Ustroń-Cisownica-Dzięgielów-Leszna Górna-Horni Listna-Dolni Listna-Trinec-Bystrice i powrót tą samą drogą. Tempo umiarkowane czasami jechałem na maksa a czasami spokojnie. Nie padało i ciepło.
Bielsko-Jaworze-Biery-Świętoszówka-Grodziec-Górki-Brenna-Ustroń-Cisownica-Dzięgielów-Leszna Górna-Horni Listna-Dolni Listna-Trinec-Bystrice i powrót tą samą drogą. Tempo umiarkowane czasami jechałem na maksa a czasami spokojnie. Nie padało i ciepło.
Przejażdżka
Sobota, 31 lipca 2010 Kategoria 0-50, blisko domu, avg>30km\h
| Km: | 15.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:27 | km/h: | 33.33 |
| Pr. maks.: | 52.65 | Temperatura: | 20.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 291kcal | Podjazdy: | 52m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Przejażdżka żeby dobić do 3000km w lipcu i udało się.
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Jaworze-Bielsko
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Jaworze-Bielsko
Pętla Beskidzka
Sobota, 31 lipca 2010 Kategoria 100-200
| Km: | 115.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 04:11 | km/h: | 27.49 |
| Pr. maks.: | 63.20 | Temperatura: | 19.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 2237kcal | Podjazdy: | 1590m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po obiedzie wyjechałem z nadzieja że, przejadę całą Pętlę Beskidzką i udało się.
Bielsko-Bystra-Meszna-Buczkowice+PĘTLA BESKIDZKA(Buczkowice-Szczyrk-Przełęcz Salmopolska-Wisła-Przełęcz Szarcula- Przełęcz Kubalonka-Przełęcz Szarcula-Stecówka-Istebna Zaolzie-Koniaków-Ochodzita-Kamesznica-Laliki-Milówka-Cisiec-Węgierska Górka-Przybędza-Radziechowy-Twardorzeczka-Lipowa-Godziszka-Buczkowice)+Buczkowice-Meszna-Bystra-Bielsko
Na szczęście nie padało ale w okolicach Lalik, Kamesznicy była mokra droga i rower mam znowu brudny. Tempo niezłe. Pętlę:83km pokonałem w 3godziny i 1minutę.
Podjazdy:
Przełęcz Salmopolska od wyciągu w Salmopolu:12minut i 58 sekund
Przełęcz Kubalonka od zapory w Czarnem:10 minut i 55 sekund
Ochodzita z Zaolzia od schroniska młodzieżowego:21minut i 19 sekund
(Po drodze odcinek z nachyleniem 25%, pokonałem go na przełożeniu 39x25 bez schodzenia z roweru-prędkość 10km/h)
Bielsko-Bystra-Meszna-Buczkowice+PĘTLA BESKIDZKA(Buczkowice-Szczyrk-Przełęcz Salmopolska-Wisła-Przełęcz Szarcula- Przełęcz Kubalonka-Przełęcz Szarcula-Stecówka-Istebna Zaolzie-Koniaków-Ochodzita-Kamesznica-Laliki-Milówka-Cisiec-Węgierska Górka-Przybędza-Radziechowy-Twardorzeczka-Lipowa-Godziszka-Buczkowice)+Buczkowice-Meszna-Bystra-Bielsko
Na szczęście nie padało ale w okolicach Lalik, Kamesznicy była mokra droga i rower mam znowu brudny. Tempo niezłe. Pętlę:83km pokonałem w 3godziny i 1minutę.
Podjazdy:
Przełęcz Salmopolska od wyciągu w Salmopolu:12minut i 58 sekund
Przełęcz Kubalonka od zapory w Czarnem:10 minut i 55 sekund
Ochodzita z Zaolzia od schroniska młodzieżowego:21minut i 19 sekund
(Po drodze odcinek z nachyleniem 25%, pokonałem go na przełożeniu 39x25 bez schodzenia z roweru-prędkość 10km/h)
Do pracy, lasu i sklepu
Sobota, 31 lipca 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 24.00 | Km teren: | 7.00 | Czas: | 01:01 | km/h: | 23.61 |
| Pr. maks.: | 55.45 | Temperatura: | 18.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 388kcal | Podjazdy: | 121m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Na mecz
Piątek, 30 lipca 2010 Kategoria 0-50, blisko domu
| Km: | 18.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:37 | km/h: | 29.19 |
| Pr. maks.: | 55.56 | Temperatura: | 18.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 342kcal | Podjazdy: | 88m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do Jaworza Nałęża i spowrotem.
Do pracy
Piątek, 30 lipca 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 13.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | 00:31 | km/h: | 25.16 |
| Pr. maks.: | 54.75 | Temperatura: | 17.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 245kcal | Podjazdy: | 70m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
W deszczu.







