Na mecz
Czwartek, 29 lipca 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 13.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 00:32 | km/h: | 24.38 |
| Pr. maks.: | 55.00 | Temperatura: | 22.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 245kcal | Podjazdy: | 85m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Na mecz do kolegi i spowrotem.
Międzybrodzie Bialskie
Czwartek, 29 lipca 2010 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
| Km: | 59.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:12 | km/h: | 26.82 |
| Pr. maks.: | 56.23 | Temperatura: | 24.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1114kcal | Podjazdy: | 690m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po obiedzie do Międzybrodzia. Pojechałem przetestować rower w górach. Fajnie chodzi na podjazdach. Przełęcz Przegibek zdobyłem w 22 minuty i 46 sekund od Orlenu przy Żywieckiej.
Bielsko-Przełęcz Przegibek(663)-Międzybrodzie Bialski-Porąbka-Czaniec-Kobiernice-Bujaków-Kozy-Bielsko
Tempo wycieczkowe. Korki w mieście trochę zaniżyły średnią.
Bielsko-Przełęcz Przegibek(663)-Międzybrodzie Bialski-Porąbka-Czaniec-Kobiernice-Bujaków-Kozy-Bielsko
Tempo wycieczkowe. Korki w mieście trochę zaniżyły średnią.
Wisła
Czwartek, 29 lipca 2010 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
| Km: | 72.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:27 | km/h: | 29.39 |
| Pr. maks.: | 63.55 | Temperatura: | 20.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1339kcal | Podjazdy: | 445m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wreszcie ładna pogoda to wybrałem się na dłuższy trening.
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Grodziec-Górki-Ustroń-Wisła-Ustroń-Górki-Grodziec-Świętoszówka-Biery-Jaworze-Bielsko. Fajnie się jechało choć wiatr dawał się we znaki.
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Grodziec-Górki-Ustroń-Wisła-Ustroń-Górki-Grodziec-Świętoszówka-Biery-Jaworze-Bielsko. Fajnie się jechało choć wiatr dawał się we znaki.
Praca, sklep, Zabrzeg, las i kolega
Środa, 28 lipca 2010 Kategoria 50-100, w grupie
| Km: | 85.00 | Km teren: | 25.00 | Czas: | 03:55 | km/h: | 21.70 |
| Pr. maks.: | 56.66 | Temperatura: | 17.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1620kcal | Podjazdy: | 411m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Rano w deszczu do pracy, po powrocie do sklepu. Po obiedzie z kolegą do Zabrzegu na zaporę i spowrotem. Później na chwilę do lasu i wieczorem do kolegi. Wszystko na góralu i większość trasy pokonana w deszczu.
O kurde
Wtorek, 27 lipca 2010 Kategoria avg>30km\h, blisko domu
| Km: | 3.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:05 | km/h: | 36.00 |
| Pr. maks.: | 42.21 | Temperatura: | 18.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 55kcal | Podjazdy: | 17m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Ledwo wyjechałem to zaczęło padać a po chwili lać więc zawróciłem.
Miasto
Wtorek, 27 lipca 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 22.00 | Km teren: | 5.00 | Czas: | 01:04 | km/h: | 20.62 |
| Pr. maks.: | 55.45 | Temperatura: | 17.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 428kcal | Podjazdy: | 127m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Z kolegą
Poniedziałek, 26 lipca 2010 Kategoria 0-50, w grupie
| Km: | 31.00 | Km teren: | 3.00 | Czas: | 01:25 | km/h: | 21.88 |
| Pr. maks.: | 51.67 | Temperatura: | 18.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 595kcal | Podjazdy: | 166m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Z kolegą Rudzica, Międzyrzecze i Jasienica.
Przejażdżka
Poniedziałek, 26 lipca 2010
| Km: | 6.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:12 | km/h: | 30.00 |
| Pr. maks.: | 52.44 | Temperatura: | 18.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 110kcal | Podjazdy: | 33m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Króciutko do Jaworza i nawrót.
Krótka przejażdżka
Poniedziałek, 26 lipca 2010 Kategoria 0-50, Samotnie, Szosa
| Km: | 25.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:54 | km/h: | 27.78 |
| Pr. maks.: | 49.19 | Temperatura: | 18.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 488kcal | Podjazdy: | 221m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Nie pada to wyszedłem na rower.
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Łazy-Grodziec-Świętoszówka-Biery-Jaworze-Bielsko
Opony dobrze się spisują, ale coś mi powietrze z tyłu zeszło jak stał w garażu po przyjeździe do domu.
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Łazy-Grodziec-Świętoszówka-Biery-Jaworze-Bielsko
Opony dobrze się spisują, ale coś mi powietrze z tyłu zeszło jak stał w garażu po przyjeździe do domu.
Do pracy
Poniedziałek, 26 lipca 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 13.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | 00:29 | km/h: | 26.90 |
| Pr. maks.: | 57.62 | Temperatura: | 17.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 247kcal | Podjazdy: | 71m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||







