Z kolegą do Górek
Niedziela, 25 lipca 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 23.00 | Km teren: | 6.00 | Czas: | 01:07 | km/h: | 20.60 |
| Pr. maks.: | 47.77 | Temperatura: | 15.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 427kcal | Podjazdy: | 84m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
W padającym deszczu.
Po lesie
Niedziela, 25 lipca 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 7.00 | Km teren: | 4.00 | Czas: | 00:17 | km/h: | 24.71 |
| Pr. maks.: | 42.20 | Temperatura: | 16.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 131kcal | Podjazdy: | 21m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Szybko przed obiadem.
Małe testy
Niedziela, 25 lipca 2010 Kategoria 0-50, blisko domu
| Km: | 13.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:27 | km/h: | 28.89 |
| Pr. maks.: | 46.76 | Temperatura: | 16.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 244kcal | Podjazdy: | 77m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Test nowiutkich opon. Trasa:Bielsko-Jaworze-Bielsko.
Opony idą jak burza. Nie jechałem na maksa tylko spokojnie jak ostatnio na starych oponkach.
Opony idą jak burza. Nie jechałem na maksa tylko spokojnie jak ostatnio na starych oponkach.
Górski trening
Sobota, 24 lipca 2010 Kategoria 0-50, teren, w grupie
| Km: | 49.00 | Km teren: | 30.00 | Czas: | 03:39 | km/h: | 13.42 |
| Pr. maks.: | 58.67 | Temperatura: | 19.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 998kcal | Podjazdy: | 2289m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Dzisiaj z kolegą w góry. Dawno nie byłem w górach i trochę ciężko mi się jechało. Miejscami podprowadzałem rower.
Bielsko-Szyndzielnia(1026)-Klimczok(1117)-Magura(1109)-Bystra-Kozia Góra(683)-Kołowrót(788)-Szyndzielnia(1026)-Klimczok(1117)-Trzy Kopce(1082)-Stołów(1035)-Błatnia(917)-Przykra(819)-Wysokie(756)-Kopany(690)-Palenica(688)-Bielsko-Jaworze-Bielsko
Fajny trening dla odmiany. Trochę popadało po drodze.
Bielsko-Szyndzielnia(1026)-Klimczok(1117)-Magura(1109)-Bystra-Kozia Góra(683)-Kołowrót(788)-Szyndzielnia(1026)-Klimczok(1117)-Trzy Kopce(1082)-Stołów(1035)-Błatnia(917)-Przykra(819)-Wysokie(756)-Kopany(690)-Palenica(688)-Bielsko-Jaworze-Bielsko
Fajny trening dla odmiany. Trochę popadało po drodze.
Trening po lesie
Piątek, 23 lipca 2010 Kategoria 0-50, teren, w grupie
| Km: | 34.00 | Km teren: | 20.00 | Czas: | 01:31 | km/h: | 22.42 |
| Pr. maks.: | 51.45 | Temperatura: | 24.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 588kcal | Podjazdy: | 477m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wieczorem z kolegą w teren. Pojeździliśmy trochę po okolicznych lasach, zahaczyliśmy nawet o lasek w Nałężu i ten słynny lasek śmierci.
Przejażdżka
Piątek, 23 lipca 2010 Kategoria 0-50, Samotnie, Szosa
| Km: | 36.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:22 | km/h: | 26.34 |
| Pr. maks.: | 55.88 | Temperatura: | 23.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 651kcal | Podjazdy: | 270m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Powolutku do Brennej.
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Grodziec-Górki-Brenna-Górki-Grodziec-Świętoszówka-Biery-Jaworze-Bielsko.
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Grodziec-Górki-Brenna-Górki-Grodziec-Świętoszówka-Biery-Jaworze-Bielsko.
Dziećkowice
Czwartek, 22 lipca 2010 Kategoria Samotnie, Szosa, 100-200
| Km: | 117.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 03:57 | km/h: | 29.62 |
| Pr. maks.: | 57.25 | Temperatura: | 32.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 2188kcal | Podjazdy: | 368m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wyruszyłem o 13.
W szalonym tempie dotarłem do Oświęcimia i dalej do Gorzowa i Chełma Śląskiego.
Średnia 31km/h. O 14:45 byłem nad zalewem. Kąpiel i odpoczynek i po 15:30 powrót do domu.
Bielsko-Bestwina-Dankowice-Jawiszowice-Brzeszcze-Rajsko-Oświęcim-Gorzów-Chełmek-Chełm Śląski-Bieruń-Brzezinka-Wola-Gilowice-Góra-Brzeszcze-Jawiszowice-Wilamowice-Pisarzowice-Bielsko.
W domu przed 18:00.
W szalonym tempie dotarłem do Oświęcimia i dalej do Gorzowa i Chełma Śląskiego.
Średnia 31km/h. O 14:45 byłem nad zalewem. Kąpiel i odpoczynek i po 15:30 powrót do domu.
Bielsko-Bestwina-Dankowice-Jawiszowice-Brzeszcze-Rajsko-Oświęcim-Gorzów-Chełmek-Chełm Śląski-Bieruń-Brzezinka-Wola-Gilowice-Góra-Brzeszcze-Jawiszowice-Wilamowice-Pisarzowice-Bielsko.
W domu przed 18:00.
Trening
Czwartek, 22 lipca 2010 Kategoria 0-50, Samotnie, Szosa
| Km: | 45.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:37 | km/h: | 27.84 |
| Pr. maks.: | 61.25 | Temperatura: | 25.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 874kcal | Podjazdy: | 458m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Trasa identyczna jak wczoraj rano.
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Łazy-Grodziec-Bielowicko-Wieszczęta-Roztropice-Iłownica-Landek-Rudzica-Międzyrzecz Górne-Jasienica-Jaworze-Bielsko
Czas trochę lepszy niż wczoraj.
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Łazy-Grodziec-Bielowicko-Wieszczęta-Roztropice-Iłownica-Landek-Rudzica-Międzyrzecz Górne-Jasienica-Jaworze-Bielsko
Czas trochę lepszy niż wczoraj.
Mała Pętla Beskidzka
Środa, 21 lipca 2010 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
| Km: | 79.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:57 | km/h: | 26.78 |
| Pr. maks.: | 68.45 | Temperatura: | 25.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1495kcal | Podjazdy: | 805m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wyjechałem o 15:00. Po drodze miejscami kropiło. Ustawiałem przed wyjazdem hamulce i w Wiśle zaczęła opona trzeć o ramę, więc przymusowy postój. Kolejny postój pod Skocznią gdzie trenował Adam Małysz. Ostatni postój w Szczyrku pod sklepem.
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Grodziec-Górki-Ustroń-Wisła-Biały Krzyż-Szczyrk-Buczkowice-Meszna-Bystra-Bielsko.
Kolejny rekord podjazdu:17min.44s.
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Grodziec-Górki-Ustroń-Wisła-Biały Krzyż-Szczyrk-Buczkowice-Meszna-Bystra-Bielsko.
Kolejny rekord podjazdu:17min.44s.
Trening
Środa, 21 lipca 2010 Kategoria 0-50, Szosa
| Km: | 48.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:45 | km/h: | 27.43 |
| Pr. maks.: | 65.11 | Temperatura: | 22.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 892kcal | Podjazdy: | 466m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Trasa prawie jak wczoraj rano.
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Grodziec-Bielowicko-Wieszczęta-Roztropice-Iłownica-Landek-Rudzica-Międzyrzecze Górne-Jasienica-Jaworze-Bielsko
Później z kolegą do centrum Wapienicy.
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Grodziec-Bielowicko-Wieszczęta-Roztropice-Iłownica-Landek-Rudzica-Międzyrzecze Górne-Jasienica-Jaworze-Bielsko
Później z kolegą do centrum Wapienicy.







