Przełęcz Kocierska
Wtorek, 20 lipca 2010 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
| Km: | 90.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 03:30 | km/h: | 25.71 |
| Pr. maks.: | 67.50 | Temperatura: | 26.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1717kcal | Podjazdy: | 1212m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wreszcie ładna pogoda, więc wybrałem się na dłuższy trening. Wyjazd o 13:30 i kierunek Kocierz. Udało mi się bez stania w korkach w Bielsku i bez problemów wydostałem się z miasta. Pierwsza górka to Piekiełko w Bystrej. Wyjeżdżam z prędkością >20km/h i kieruję się na Wilkowice. Szybko przejechałem przez Wilkowice i Łodygowice i dalej pognałem w stronę Tresnej. Dalej Żywiec, Łękawica i Kocierz Moszczanicki. Zakaz ruchu pojazdów w drodze na Kocierz a i tak minęło mnie z 5 samochodów. Nieźle cisnąłem pod górkę, prędkości w zakresie 12-25km/h, pod szczytem nawet >30km/h. Wyjechałem w 16minut i 40 sekund, od mostu z drewnianą nawierzchnią. Z Przełęczy szybki zjazd do Andrychowa i przez Czaniec i Porąbkę do Międzybrodzia i szybko na Przegibek. Z centrum Międzybrodzia Bialskiego wyjechałem w 21minut i 57 sekund. Z Przegibka do domu już w deszczu. Średnia niska bo korki w Andrychowie, Czańcu, Porąbce i Bielsku.
Bielsko-Bystra-Wilkowice-Łodygowice-Zarzecze-Tresna-Żywiec Oczków-Łękawica-Kocierz Moszczanicki-Kocierz Rychwałdzki-Przełęcz Kocierska-Targanice-Sułkowice-Andrychów-Roczyny-Czaniec-Porąbka -Międzybrodzie Bialskie-Przełęcz Przegibek-Bielsko
Bielsko-Bystra-Wilkowice-Łodygowice-Zarzecze-Tresna-Żywiec Oczków-Łękawica-Kocierz Moszczanicki-Kocierz Rychwałdzki-Przełęcz Kocierska-Targanice-Sułkowice-Andrychów-Roczyny-Czaniec-Porąbka -Międzybrodzie Bialskie-Przełęcz Przegibek-Bielsko
Trening
Wtorek, 20 lipca 2010 Kategoria 0-50, Samotnie, Szosa
| Km: | 38.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:26 | km/h: | 26.51 |
| Pr. maks.: | 60.00 | Temperatura: | 20.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 700kcal | Podjazdy: | 337m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Grodziec-Bielowicko-Wieszczęta-Roztropice-Rudzica-Jasienica-Łazy-Jasienica-Świętoszówka-Biery-Jaworze-Bielsko
Wyjechałem o 7:30. Tempo spokojne.
Wyjechałem o 7:30. Tempo spokojne.
Do lasu
Poniedziałek, 19 lipca 2010 Kategoria 0-50, blisko domu
| Km: | 17.00 | Km teren: | 9.00 | Czas: | 00:44 | km/h: | 23.18 |
| Pr. maks.: | 37.30 | Temperatura: | 18.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 311kcal | Podjazdy: | 47m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po południu z kolegą.
Do pracy i sklepu
Poniedziałek, 19 lipca 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 13.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | 00:31 | km/h: | 25.16 |
| Pr. maks.: | 54.67 | Temperatura: | 16.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 247kcal | Podjazdy: | 71m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Trening
Niedziela, 18 lipca 2010 Kategoria 0-50, Samotnie, Szosa
| Km: | 38.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:26 | km/h: | 26.51 |
| Pr. maks.: | 58.67 | Temperatura: | 24.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 733kcal | Podjazdy: | 389m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Przed obiadem wybrałem się na trening. Pojechałem sprawdzić jak przebiega remont ul. Bielskiej w Skoczowie. Nic się nie zmieniło i na razie będę omijał tą drogę. Ze Skoczowa pojechałem do Kowali i dziadowski asfalt, wlekłem się 20km/h.
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Grodziec-Pogórze-Skoczów-Kowale-Bielowicko-Wieszczęta-łazy-Jasienica-Świętoszówka-Biery-Jaworze-Bielsko
Wreszcie chłodniej i fajnie się jechało. Jechałem spokojnym tempem.
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Grodziec-Pogórze-Skoczów-Kowale-Bielowicko-Wieszczęta-łazy-Jasienica-Świętoszówka-Biery-Jaworze-Bielsko
Wreszcie chłodniej i fajnie się jechało. Jechałem spokojnym tempem.
Nieudany wyjazd
Sobota, 17 lipca 2010 Kategoria 0-50, Samotnie, Szosa
| Km: | 49.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:48 | km/h: | 27.22 |
| Pr. maks.: | 63.00 | Temperatura: | 32.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 945kcal | Podjazdy: | 312m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Miałem jechać do Oświęcimia, ale zmieniłem plany i pojechałem w kierunku Żywca. W Łodygowicach zaczęło padać, w Kalnej musiałem zjechać na przystanek autobusowy i czekać prawie godzinę aż przestanie lać. Do tego burza i silny wiatr. Z Kalnej wróciłem do domu w 50 minut. Tempo wycieczkowe. Średnia wysoka jak na warunki.
Bielsko-Bystra-Wilkowice-Łodygowice-Kalna-Godziszka-Buczkowice-Meszna-Bystra-Bielsko.
Bielsko-Bystra-Wilkowice-Łodygowice-Kalna-Godziszka-Buczkowice-Meszna-Bystra-Bielsko.
Trinec(Czechy)
Sobota, 17 lipca 2010 Kategoria 50-100
| Km: | 77.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:56 | km/h: | 26.25 |
| Pr. maks.: | 62.06 | Temperatura: | 27.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1443kcal | Podjazdy: | 411m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Rekreacyjnie do Czech. Wyjazd o 7 a powrót po 10. Fajnie się jechało.
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Grodziec-Górki-Ustroń-Cisownica-Goleszów-Cisownica-Dzięgielów-Leszna Górna-Horni Listna-Dolni Listna-Trinec
Krótki postój w Trincu i nawrót.
Trinec-Dolni Listna-Horni Listna-Leszna Górna-Dzięgielów-Goleszów-Kozakowice Górne-Goleszów-Ustroń-Górki-Grodziec-Świętoszówka-Biery-Jaworze-Bielsko.
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Grodziec-Górki-Ustroń-Cisownica-Goleszów-Cisownica-Dzięgielów-Leszna Górna-Horni Listna-Dolni Listna-Trinec
Krótki postój w Trincu i nawrót.
Trinec-Dolni Listna-Horni Listna-Leszna Górna-Dzięgielów-Goleszów-Kozakowice Górne-Goleszów-Ustroń-Górki-Grodziec-Świętoszówka-Biery-Jaworze-Bielsko.
Nieudany trening
Piątek, 16 lipca 2010 Kategoria 0-50, Szosa, w grupie
| Km: | 36.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:21 | km/h: | 26.67 |
| Pr. maks.: | 55.34 | Temperatura: | 32.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 696kcal | Podjazdy: | 245m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Pojechałem odprowadzić Pawła do Żywca bo jedzie na wyprawę rowerową do Chorwacji. Dojechaliśmy do Łodygowic a ja wróciłem do domu. Ledwo zamknąłem garaż to zaczęło lać.
Bielsko-Bystra-Wilkowice-Łodygowice-Wilkowice-Bystra-Bielsko.
Bielsko-Bystra-Wilkowice-Łodygowice-Wilkowice-Bystra-Bielsko.
Do pracy i sklepu
Piątek, 16 lipca 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 17.00 | Km teren: | 3.00 | Czas: | 00:41 | km/h: | 24.88 |
| Pr. maks.: | 58.21 | Temperatura: | 28.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 320kcal | Podjazdy: | 80m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Dookoła Zapory Goczałkowickiej
Czwartek, 15 lipca 2010 Kategoria 50-100, Szosa, w grupie
| Km: | 70.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:23 | km/h: | 29.37 |
| Pr. maks.: | 52.44 | Temperatura: | 27.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1277kcal | Podjazdy: | 337m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Spokojny trening. Trasa dookoła Zapory Goczałkowickiej. Fajnie się jechało. Na Zaporze spotkałem Pawła, który testował kuchenkę przed jutrzejszą wyprawą. Po testach pojechaliśmy razem do Międzyrzecza gdzie Paweł odbił na Mazańcowice.
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Rudzica-Landek-Chybie-Zabłocie-Strumień-Wisła Mała-Wisła Wielka-Łąka-Pszczyna-Goczałkowice-Zabrzeg-Ligota-Międzyrzecz-Jasienica-Jaworze-Bielsko.
Pochmurne niebo i mocny wiatr który trochę utrudniał jazdę. Średnia 29,40km/h.
Bielsko-Jaworze-Jasienica-Rudzica-Landek-Chybie-Zabłocie-Strumień-Wisła Mała-Wisła Wielka-Łąka-Pszczyna-Goczałkowice-Zabrzeg-Ligota-Międzyrzecz-Jasienica-Jaworze-Bielsko.
Pochmurne niebo i mocny wiatr który trochę utrudniał jazdę. Średnia 29,40km/h.







