Do pracy
Czwartek, 8 lipca 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 13.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | 00:31 | km/h: | 25.16 |
| Pr. maks.: | 57.62 | Temperatura: | 20.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 247kcal | Podjazdy: | 70m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Mocny trening
Środa, 7 lipca 2010 Kategoria 50-100, avg>30km\h, Samotnie, Szosa
| Km: | 98.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 03:16 | km/h: | 30.00 |
| Pr. maks.: | 70.50 | Temperatura: | 20.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1650kcal | Podjazdy: | 1140m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Jechałem na maksa przed pętlą Beskidzką.
Bielsko Biała-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Grodziec-Górki-Ustroń-Wisła-Przełęcz Kubalonka-Przełęcz Szarcula-Stecówka-Przełęcz Szarcula-Zameczek-Wisła Czarne-Wisła Malinka-Przełęcz Salmopolska-Szczyrk-Buczkowice-Meszna-Bystra-Bielsko Biała.
Średnia i dystans niezły. W Bielsku kierowca wymusił na mnie pierwszeństwo i wina kierowcy została udokumentowana przez policjanta.
Przez całą drogę wiał wiatr.
Bielsko Biała-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Grodziec-Górki-Ustroń-Wisła-Przełęcz Kubalonka-Przełęcz Szarcula-Stecówka-Przełęcz Szarcula-Zameczek-Wisła Czarne-Wisła Malinka-Przełęcz Salmopolska-Szczyrk-Buczkowice-Meszna-Bystra-Bielsko Biała.
Średnia i dystans niezły. W Bielsku kierowca wymusił na mnie pierwszeństwo i wina kierowcy została udokumentowana przez policjanta.
Przez całą drogę wiał wiatr.
Do pracy
Środa, 7 lipca 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 13.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | 00:33 | km/h: | 23.64 |
| Pr. maks.: | 53.33 | Temperatura: | 19.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 245kcal | Podjazdy: | 70m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Trening w deszczu
Wtorek, 6 lipca 2010 Kategoria 50-100, blisko domu
| Km: | 74.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:38 | km/h: | 28.10 |
| Pr. maks.: | 52.44 | Temperatura: | 17.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1145kcal | Podjazdy: | 332m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po Jaworzu, Jasienicy i okolicach.
Do pracy i sklepu
Wtorek, 6 lipca 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 17.00 | Km teren: | 3.00 | Czas: | 00:40 | km/h: | 25.50 |
| Pr. maks.: | 54.88 | Temperatura: | 21.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 322kcal | Podjazdy: | 77m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Przejżdżka
Poniedziałek, 5 lipca 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 13.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:26 | km/h: | 30.00 |
| Pr. maks.: | 52.44 | Temperatura: | 22.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 24kcal | Podjazdy: | 21m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do Jasienicy i spowrotem. Średnia 29,85km/h.
Przerwany trening
Poniedziałek, 5 lipca 2010 Kategoria avg>30km\h, blisko domu
| Km: | 3.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:05 | km/h: | 36.00 |
| Pr. maks.: | 45.88 | Temperatura: | 21.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 50kcal | Podjazdy: | 5m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Ledwo wyjechałem to zaczęło padać.
Do pracy
Poniedziałek, 5 lipca 2010
| Km: | 13.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | 00:31 | km/h: | 25.16 |
| Pr. maks.: | 56.20 | Temperatura: | 21.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 247kcal | Podjazdy: | 71m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bardzo szybko jechałem
Trening przed Pętlą Beskidzką
Niedziela, 4 lipca 2010 Kategoria 200-300, Szosa, w grupie
| Km: | 204.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 06:52 | km/h: | 29.71 |
| Pr. maks.: | 81.10 | Temperatura: | 25.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 4020kcal | Podjazdy: | 3100m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko Biała-Bystra-Meszna-Buczkowice-Szczyrk-Biały Krzyż-Wisła Malinka-Wisła-Wisła Głębce-Przełęcz Kubalonka.
Z domu o 12:20 a na Kubalonce o 14:00.
Trening w grupie przed sobotnim maratonem.
Przełęcz Kubalonka-Przełęcz Szarcula-Stecówka-Istebna Zaolzie-Koniaków Rastoka-Żurówka-Przełęcz Koniakowska-Kamesznica-Milówka-Nieledwia-Przełęcz Kotelnica-Kiczora-Laliki-Zwardoń-Myto-Serafinov-Skalite-Cierne-Svrcinovec-Mosty u.Jablunkova-Hrcava-Jaworzynka-Trzycatek-Czadeczka-Jaworzynka Krzyżowa-Istebna-Andziołówka-Istebna Zaolzie-Stecówka-Przełęcz Szarcula-Przełęcz Kubalonka.
Wyruszyliśmy o 14:05 z Kubalonki na Stecówkę gdzie spotkaliśmy się z resztą grupy z 9 osób wystartowało 7. Jeden z kolegów miał problemy z przerzutkami i pchał rower od szkoły w Rastoce do góry. Następnie czekaliśmy na niego w Milówce i kiedy dojechał to organizator Wiesiek Legierski zaproponował że część grupy pojedzie na Słowację a część z Lalik przez Ochodzitą i Istebną wróci na Kubalonkę. Jechaliśmy dalej, jeden kolega w Milówce skręcił na Żywiec a reszta na Rajczę i później na Nieledwię.W Nieledwi na podjeździe na Kotelnicę zostało większość grupy i w trójkę czekaliśmy na nich w Kiczorze. Wiesiek uznał że jedziemy dalej i pojechaliśmy na Słowację. Zatrzymaliśmy się na stacji w Zwardoniu i uzupełniliśmy zapas wody i w drogę. bardzo szybki zjazd zakończyliśmy na Słowacji a po 2 kilometrach już byliśmy w Czechach i kierowaliśmy się na Hrcavę. Po 2 kilometrach postój i jedziemy dalej. Przed granicą około 600metrowy odcinek szutru a dalej asfalt. Jedziemy przez Jaworzynkę, Trzycatek, Czadeczkę i wyjeżdżamy na drodze 943 łączącą Jasnowice i Laliki. po chwili skręcamy w lewo i zaczynamy ostry podjazd do Istebnej. Za sklepem w prawo do Zaolzia i dalej na Stecówkę. Po drodze pożegnaliśmy Wieśka i wyjechaliśmy na Stecówkę gdzie Michał się zatrzymał a ja pojechałem na Kubalonkę. Wyszło 91km w 3h.:43min. Fajny trening wyszedł. W sobotę czekają mnie 122km.
Przełęcz Kubalonka-Wisła-Ustroń-Cisownica-Goleszów-Kisielów-Międzyświeć-Wilamowice-Skoczów-Górki Wielkie-Grodziec-Świętoszówka-Jasienica-Jaworza-Bielsko Biała.
Do domu dotarłem o 20:35.
Z domu o 12:20 a na Kubalonce o 14:00.
Trening w grupie przed sobotnim maratonem.
Przełęcz Kubalonka-Przełęcz Szarcula-Stecówka-Istebna Zaolzie-Koniaków Rastoka-Żurówka-Przełęcz Koniakowska-Kamesznica-Milówka-Nieledwia-Przełęcz Kotelnica-Kiczora-Laliki-Zwardoń-Myto-Serafinov-Skalite-Cierne-Svrcinovec-Mosty u.Jablunkova-Hrcava-Jaworzynka-Trzycatek-Czadeczka-Jaworzynka Krzyżowa-Istebna-Andziołówka-Istebna Zaolzie-Stecówka-Przełęcz Szarcula-Przełęcz Kubalonka.
Wyruszyliśmy o 14:05 z Kubalonki na Stecówkę gdzie spotkaliśmy się z resztą grupy z 9 osób wystartowało 7. Jeden z kolegów miał problemy z przerzutkami i pchał rower od szkoły w Rastoce do góry. Następnie czekaliśmy na niego w Milówce i kiedy dojechał to organizator Wiesiek Legierski zaproponował że część grupy pojedzie na Słowację a część z Lalik przez Ochodzitą i Istebną wróci na Kubalonkę. Jechaliśmy dalej, jeden kolega w Milówce skręcił na Żywiec a reszta na Rajczę i później na Nieledwię.W Nieledwi na podjeździe na Kotelnicę zostało większość grupy i w trójkę czekaliśmy na nich w Kiczorze. Wiesiek uznał że jedziemy dalej i pojechaliśmy na Słowację. Zatrzymaliśmy się na stacji w Zwardoniu i uzupełniliśmy zapas wody i w drogę. bardzo szybki zjazd zakończyliśmy na Słowacji a po 2 kilometrach już byliśmy w Czechach i kierowaliśmy się na Hrcavę. Po 2 kilometrach postój i jedziemy dalej. Przed granicą około 600metrowy odcinek szutru a dalej asfalt. Jedziemy przez Jaworzynkę, Trzycatek, Czadeczkę i wyjeżdżamy na drodze 943 łączącą Jasnowice i Laliki. po chwili skręcamy w lewo i zaczynamy ostry podjazd do Istebnej. Za sklepem w prawo do Zaolzia i dalej na Stecówkę. Po drodze pożegnaliśmy Wieśka i wyjechaliśmy na Stecówkę gdzie Michał się zatrzymał a ja pojechałem na Kubalonkę. Wyszło 91km w 3h.:43min. Fajny trening wyszedł. W sobotę czekają mnie 122km.
Przełęcz Kubalonka-Wisła-Ustroń-Cisownica-Goleszów-Kisielów-Międzyświeć-Wilamowice-Skoczów-Górki Wielkie-Grodziec-Świętoszówka-Jasienica-Jaworza-Bielsko Biała.
Do domu dotarłem o 20:35.
Wisła
Sobota, 3 lipca 2010 Kategoria 50-100, avg>30km\h, Szosa, w grupie
| Km: | 71.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:11 | km/h: | 32.52 |
| Pr. maks.: | 75.00 | Temperatura: | 25.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1190kcal | Podjazdy: | 507m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wyjechałem o 9:30 i było strasznie ciepło ale wiatr sprawiał że było mi komfortowo.
Wapienica-Jaworze-Jasienica-Łazy-Grodziec-Bielowicko-Wieszczęta-Roztropice-Pierściec-Kiczyce-Skoczów-Harbutowice-Ustroń-Wisła.
W Skoczowie dołączyłem się do kolarza który jechał z Opola do Istebnej i spowrotem i trzymałem się go do samej Wisły stąd średnia w Wiśle ponad 33km/h, po drodze dołączyliśmy się do grupki z Rybnika która też jechała do Istebnej. Odprowadziłem ich na rynek w Wiśle i zawróciłem.
Wisła-Ustroń-Górki-Grodziec-Świętoszówka-Biery-Jaworze-Wapienica.
Powrót już najkrótszą drogą, było pd wiatr i ciężej się jechało.
Jutro trening w okolicach Trójstyku.
Wapienica-Jaworze-Jasienica-Łazy-Grodziec-Bielowicko-Wieszczęta-Roztropice-Pierściec-Kiczyce-Skoczów-Harbutowice-Ustroń-Wisła.
W Skoczowie dołączyłem się do kolarza który jechał z Opola do Istebnej i spowrotem i trzymałem się go do samej Wisły stąd średnia w Wiśle ponad 33km/h, po drodze dołączyliśmy się do grupki z Rybnika która też jechała do Istebnej. Odprowadziłem ich na rynek w Wiśle i zawróciłem.
Wisła-Ustroń-Górki-Grodziec-Świętoszówka-Biery-Jaworze-Wapienica.
Powrót już najkrótszą drogą, było pd wiatr i ciężej się jechało.
Jutro trening w okolicach Trójstyku.







