Spokojny trening
Piątek, 2 lipca 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 9.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:19 | km/h: | 28.42 |
| Pr. maks.: | 47.22 | Temperatura: | 23.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 134kcal | Podjazdy: | 17m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Dzisiaj jestem zapracowany i na chwilę wyrwałem się na rower i spotkałem starego znajomego. Nad Zaporę i spowrotem.
Do pracy
Piątek, 2 lipca 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 13.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | 00:32 | km/h: | 24.38 |
| Pr. maks.: | 50.40 | Temperatura: | 25.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 255kcal | Podjazdy: | 72m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Nocny Salmopol
Czwartek, 1 lipca 2010 Kategoria w grupie, Szosa, 50-100
| Km: | 80.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:45 | km/h: | 29.09 |
| Pr. maks.: | 66.85 | Temperatura: | 18.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1334kcal | Podjazdy: | 761m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wczoraj poznałem nowego kolegę, Michała i poprosił mnie bym z nim pojechał do Szczyrku wieczorem. Umówiliśmy się o 21:20 w Bielsku Białej pod Kauflandem. Wyjechaliśmy punktualnie i kierowaliśmy się na Szczyrk. Straszny ruch w stronę Szczyrku. O 22:20 byliśmy na Białym Krzyżu, jechaliśmy podobnym tempem i często robiliśmy zmiany. Spokojnym tempem wróciliśmy do Bielska i dalej do Jasienicy skąd kolega pojechał do Rudzicy a ja wróciłem do domu. Byłem w domu o 23:55.
Bielsko-Bystra-Meszna-Buczkowice-Szczyrk-Biały Krzyż-Szczyrk-Buczkowice-Meszna-Bystra-Bielsko-Jasienica-Wapienica.
Bielsko-Bystra-Meszna-Buczkowice-Szczyrk-Biały Krzyż-Szczyrk-Buczkowice-Meszna-Bystra-Bielsko-Jasienica-Wapienica.
Bobrek
Czwartek, 1 lipca 2010 Kategoria Szosa, Samotnie, 100-200
| Km: | 102.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 03:42 | km/h: | 27.57 |
| Pr. maks.: | 64.05 | Temperatura: | 28.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1611kcal | Podjazdy: | 347m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wyjechałem o 16:30 i było strasznie gorąco.
Wapienica-Farzyna-Wygrabowice-Międzyrzecze-Ligota-Zabrzeg-zapora-Goczałkowice-Pszczyna-Ćwiklice-Miedźna-Góra-Brzeszcze-Rajsko-Oświęcim-Bobrek.
W Bobrku byłem o 18:30 i na liczniku 53km w czasie 1:51. Ogólnie fajnie się jechało tylko trochę wiatr przeszkadzał.
Bobrek-Oświęcim-Grojec-Łęki-Bielany-Wilamowice-Pisarzowice-Hałcnów-Komorowice-Centrum-Hulanka-Lotnisko-Wapienica.
Wróciłem do domu o 20:30 i pod koniec fajnie się jechało.
ogólnie to tempo rekreacyjne ale średnia nawet dobra.
Wapienica-Farzyna-Wygrabowice-Międzyrzecze-Ligota-Zabrzeg-zapora-Goczałkowice-Pszczyna-Ćwiklice-Miedźna-Góra-Brzeszcze-Rajsko-Oświęcim-Bobrek.
W Bobrku byłem o 18:30 i na liczniku 53km w czasie 1:51. Ogólnie fajnie się jechało tylko trochę wiatr przeszkadzał.
Bobrek-Oświęcim-Grojec-Łęki-Bielany-Wilamowice-Pisarzowice-Hałcnów-Komorowice-Centrum-Hulanka-Lotnisko-Wapienica.
Wróciłem do domu o 20:30 i pod koniec fajnie się jechało.
ogólnie to tempo rekreacyjne ale średnia nawet dobra.
Trening z Pawłem
Czwartek, 1 lipca 2010 Kategoria 0-50, avg>30km\h, Szosa, w grupie
| Km: | 38.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:11 | km/h: | 32.11 |
| Pr. maks.: | 70.44 | Temperatura: | 26.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 554kcal | Podjazdy: | 311m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Spotkałem Pawła po drodze i jedziemy.
Wapienica-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Jasienica-Łazy-Grodziec-Bielowicko-Wieszczęta-Roztropice-Rudzica-Iłownica-Landek-Rudzica-Międzyrzecze Górne-Wygrabowice-Farzyna-Wapienica.
Mocne tempo nawet na podjazdach. Przyjemny trening z Pawłem który 16 jedzie na Wyprawę do Chorwacji i trenuje. W środę jedziemy do Krakowa jak pogoda dopisze.
Wapienica-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Jasienica-Łazy-Grodziec-Bielowicko-Wieszczęta-Roztropice-Rudzica-Iłownica-Landek-Rudzica-Międzyrzecze Górne-Wygrabowice-Farzyna-Wapienica.
Mocne tempo nawet na podjazdach. Przyjemny trening z Pawłem który 16 jedzie na Wyprawę do Chorwacji i trenuje. W środę jedziemy do Krakowa jak pogoda dopisze.
Do pracy
Czwartek, 1 lipca 2010
| Km: | 13.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | 00:33 | km/h: | 23.64 |
| Pr. maks.: | 52.33 | Temperatura: | 24.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 226kcal | Podjazdy: | 70m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Dookoła Zapory Goczałkowickiej
Środa, 30 czerwca 2010 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
| Km: | 76.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:48 | km/h: | 27.14 |
| Pr. maks.: | 63.63 | Temperatura: | 25.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1231kcal | Podjazdy: | 249m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wyjechałem o 17, ale znowu było jeszcze ciepło. Ogólnie to ciężko się jechało i miałem problemy po drodze że, nawet odechciewało mi się jechać. Wątpię że woda którą piłem miała wpływ na to że bolał mnie brzuch. Pojechałem przez Farzynę do Międzyrzecza i dalej przez Ligotę i Zabrzeg na wał zapory i potem do Pszczyny. Potem pojechałem nad Zbiornik Łąka w Porębie i dalej przez Mizerów i Studzionkę do Strumienia. Ze Strumienia to przez Chybie gdzie znowu trafiłem na zamknięty szlaban na przejeździe kolejowym i musiałem czekać. Później już bez przeszkód dojechałem do domu. Z Rudzicy dojechałem w 26 minut. Tempo miejscami mocne ale średnia bardzo słaba jak na tą trasę. W zeszłym roku jechałem podobną trasę ale średnia wtedy wyszła dużo wyższa.
Trening
Środa, 30 czerwca 2010 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
| Km: | 51.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:47 | km/h: | 28.60 |
| Pr. maks.: | 63.11 | Temperatura: | 27.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 801kcal | Podjazdy: | 236m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
O 12 urwałem się z pracy i pół godziny później ruszyłem. Pojechałem do Kęt przez Hałcnów i Kozy a wróciłem przez Kobiernice, Kozy i Lipnik. Tempo rekreacyjne a mimo to średnia wysoka.
Do pracy
Środa, 30 czerwca 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 13.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | 00:32 | km/h: | 24.38 |
| Pr. maks.: | 54.67 | Temperatura: | 26.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 239kcal | Podjazdy: | 71m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Tak jak wczoraj.







