Piotr92blog rowerowy

informacje

baton rowerowy bikestats.pl

Znajomi

wszyscy znajomi(13)

wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy PiotrKukla2.bikestats.pl

linki

Spokojny trening

Piątek, 2 lipca 2010 Kategoria blisko domu
Km: 9.00 Km teren: 0.00 Czas: 00:19 km/h: 28.42
Pr. maks.: 47.22 Temperatura: 23.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 134kcal Podjazdy: 17m Sprzęt: Cross Peleton Aktywność: Jazda na rowerze
Dzisiaj jestem zapracowany i na chwilę wyrwałem się na rower i spotkałem starego znajomego. Nad Zaporę i spowrotem.

Do pracy

Piątek, 2 lipca 2010 Kategoria blisko domu
Km: 13.00 Km teren: 2.00 Czas: 00:32 km/h: 24.38
Pr. maks.: 50.40 Temperatura: 25.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 255kcal Podjazdy: 72m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze

Nocny Salmopol

Czwartek, 1 lipca 2010 Kategoria w grupie, Szosa, 50-100
Km: 80.00 Km teren: 0.00 Czas: 02:45 km/h: 29.09
Pr. maks.: 66.85 Temperatura: 18.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 1334kcal Podjazdy: 761m Sprzęt: Cross Peleton Aktywność: Jazda na rowerze
Wczoraj poznałem nowego kolegę, Michała i poprosił mnie bym z nim pojechał do Szczyrku wieczorem. Umówiliśmy się o 21:20 w Bielsku Białej pod Kauflandem. Wyjechaliśmy punktualnie i kierowaliśmy się na Szczyrk. Straszny ruch w stronę Szczyrku. O 22:20 byliśmy na Białym Krzyżu, jechaliśmy podobnym tempem i często robiliśmy zmiany. Spokojnym tempem wróciliśmy do Bielska i dalej do Jasienicy skąd kolega pojechał do Rudzicy a ja wróciłem do domu. Byłem w domu o 23:55.
Bielsko-Bystra-Meszna-Buczkowice-Szczyrk-Biały Krzyż-Szczyrk-Buczkowice-Meszna-Bystra-Bielsko-Jasienica-Wapienica.

Bobrek

Czwartek, 1 lipca 2010 Kategoria Szosa, Samotnie, 100-200
Km: 102.00 Km teren: 0.00 Czas: 03:42 km/h: 27.57
Pr. maks.: 64.05 Temperatura: 28.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 1611kcal Podjazdy: 347m Sprzęt: Cross Peleton Aktywność: Jazda na rowerze
Wyjechałem o 16:30 i było strasznie gorąco.
Wapienica-Farzyna-Wygrabowice-Międzyrzecze-Ligota-Zabrzeg-zapora-Goczałkowice-Pszczyna-Ćwiklice-Miedźna-Góra-Brzeszcze-Rajsko-Oświęcim-Bobrek.
W Bobrku byłem o 18:30 i na liczniku 53km w czasie 1:51. Ogólnie fajnie się jechało tylko trochę wiatr przeszkadzał.
Bobrek-Oświęcim-Grojec-Łęki-Bielany-Wilamowice-Pisarzowice-Hałcnów-Komorowice-Centrum-Hulanka-Lotnisko-Wapienica.
Wróciłem do domu o 20:30 i pod koniec fajnie się jechało.
ogólnie to tempo rekreacyjne ale średnia nawet dobra.

Trening z Pawłem

Czwartek, 1 lipca 2010 Kategoria 0-50, avg>30km\h, Szosa, w grupie
Km: 38.00 Km teren: 0.00 Czas: 01:11 km/h: 32.11
Pr. maks.: 70.44 Temperatura: 26.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 554kcal Podjazdy: 311m Sprzęt: Cross Peleton Aktywność: Jazda na rowerze
Spotkałem Pawła po drodze i jedziemy.
Wapienica-Jaworze-Jasienica-Świętoszówka-Jasienica-Łazy-Grodziec-Bielowicko-Wieszczęta-Roztropice-Rudzica-Iłownica-Landek-Rudzica-Międzyrzecze Górne-Wygrabowice-Farzyna-Wapienica.
Mocne tempo nawet na podjazdach. Przyjemny trening z Pawłem który 16 jedzie na Wyprawę do Chorwacji i trenuje. W środę jedziemy do Krakowa jak pogoda dopisze.

Do pracy

Czwartek, 1 lipca 2010
Km: 13.00 Km teren: 2.00 Czas: 00:33 km/h: 23.64
Pr. maks.: 52.33 Temperatura: 24.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 226kcal Podjazdy: 70m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze

Dookoła Zapory Goczałkowickiej

Środa, 30 czerwca 2010 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
Km: 76.00 Km teren: 0.00 Czas: 02:48 km/h: 27.14
Pr. maks.: 63.63 Temperatura: 25.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 1231kcal Podjazdy: 249m Sprzęt: Cross Peleton Aktywność: Jazda na rowerze
Wyjechałem o 17, ale znowu było jeszcze ciepło. Ogólnie to ciężko się jechało i miałem problemy po drodze że, nawet odechciewało mi się jechać. Wątpię że woda którą piłem miała wpływ na to że bolał mnie brzuch. Pojechałem przez Farzynę do Międzyrzecza i dalej przez Ligotę i Zabrzeg na wał zapory i potem do Pszczyny. Potem pojechałem nad Zbiornik Łąka w Porębie i dalej przez Mizerów i Studzionkę do Strumienia. Ze Strumienia to przez Chybie gdzie znowu trafiłem na zamknięty szlaban na przejeździe kolejowym i musiałem czekać. Później już bez przeszkód dojechałem do domu. Z Rudzicy dojechałem w 26 minut. Tempo miejscami mocne ale średnia bardzo słaba jak na tą trasę. W zeszłym roku jechałem podobną trasę ale średnia wtedy wyszła dużo wyższa.

Trening

Środa, 30 czerwca 2010 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
Km: 51.00 Km teren: 0.00 Czas: 01:47 km/h: 28.60
Pr. maks.: 63.11 Temperatura: 27.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 801kcal Podjazdy: 236m Sprzęt: Cross Peleton Aktywność: Jazda na rowerze
O 12 urwałem się z pracy i pół godziny później ruszyłem. Pojechałem do Kęt przez Hałcnów i Kozy a wróciłem przez Kobiernice, Kozy i Lipnik. Tempo rekreacyjne a mimo to średnia wysoka.

Do pracy

Środa, 30 czerwca 2010 Kategoria blisko domu
Km: 13.00 Km teren: 2.00 Czas: 00:32 km/h: 24.38
Pr. maks.: 54.67 Temperatura: 26.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 239kcal Podjazdy: 71m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
Tak jak wczoraj.

Do Lasu

Wtorek, 29 czerwca 2010
Km: 11.00 Km teren: 9.00 Czas: 00:32 km/h: 20.62
Pr. maks.: 31.20 Temperatura: 23.0°C HRmax: HRavg
Kalorie: 190kcal Podjazdy: 21m Sprzęt: Ital Bike Aktywność: Jazda na rowerze
Z kolegą po lesie i potem do domu.

kategorie bloga

Moje rowery

TCR Advanced 2 2021 14036 km
Zimówka 9414 km
Litening C:62 Pro 18889 km
Triban 5 54529 km
Astra Chorus 2022 16398 km
Evo 2 9995 km
Hercules 13228 km
Ital Bike 9476 km
Trek 17743 km
Agree GTC SL 21960 km
Cross Peleton 44114 km
Scott 9850 km

szukaj

archiwum