Równica
Wtorek, 29 czerwca 2010 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
| Km: | 88.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 03:15 | km/h: | 27.08 |
| Pr. maks.: | 82.29 | Temperatura: | 25.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1511kcal | Podjazdy: | 828m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wyjechałem o 17 i jeszcze było ciepło. Pojechałem do Ustronia przez Świętoszówkę gdzie na zjeździe osiągnąłem 82km/h. Dalej przez Grodziec do Górek i przez Zamilerze do Ustronia. Na Równicę wjechałem od Zawodzia. Trochę dłuższy podjazd bo 8km ale na początku jest tylko ścianka a dalej praktycznie tylko lekko pod górkę i jechałem cały czas 30km/h. Wyjechałem w 29minut i 31 sekund. Moim zdaniem dobry czas. Następnie zjechałem przez Jaszowiec do Polany, trochę bruku było po drodze ale przetrwałem i pojechałem jeszcze do Dobki i potem przez Goleszów do Skoczowa i przez Górki do Grodźca i dalej do Jasienicy i do domu. Średnia bardzo dobra jak na mnie, rzadko kiedy wykręcam taką jadąc na Równicę. Fajny prezent na imieniny, bo dotarłem do celu do którego dążyłem czyli osiągnięcie 2500kilometrów w czerwcu. Wygrałem 100 złotych w zakładzie z kolegą. Udało się!!
Do pracy
Wtorek, 29 czerwca 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 13.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | 00:33 | km/h: | 23.64 |
| Pr. maks.: | 53.88 | Temperatura: | 24.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 237kcal | Podjazdy: | 69m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do Starego Bielska przez Zapłocie lecz trochę inną drogą.
Trening
Poniedziałek, 28 czerwca 2010 Kategoria 0-50, Samotnie, Szosa
| Km: | 36.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:18 | km/h: | 27.69 |
| Pr. maks.: | 62.33 | Temperatura: | 24.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 622kcal | Podjazdy: | 179m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wieczorny trening. Fajnie się jechało. Pojechałem najpierw na Farzynę potem przez Wygrabowice do Międzyrzecza i dalej do Rudzicy i Roztropic gdzie byłem bardzo pozytywnie zaskoczony nowym asfaltem w kierunku Wieszcząt. Fajnie się jechało, coś czuje że będę tutaj często jeździł bo dobry asfalt jest i można poćwiczyć podjazdy. Z Wieszcząt wróciłem do domu przez Grodziec i Jasienicę. Średnia w miarę dobra.
Do pracy
Poniedziałek, 28 czerwca 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 14.00 | Km teren: | 4.00 | Czas: | 00:38 | km/h: | 22.11 |
| Pr. maks.: | 51.10 | Temperatura: | 23.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 251kcal | Podjazdy: | 75m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do Starego Bielska przez Zapłocie.
Zawoja
Niedziela, 27 czerwca 2010 Kategoria Szosa, w grupie, 100-200
| Km: | 158.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 05:25 | km/h: | 29.17 |
| Pr. maks.: | 77.00 | Temperatura: | 25.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 2994kcal | Podjazdy: | 715m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wyjechałem z domu o 9:30. Do Żywca dojechałem przez Buczkowice i Kalną a potem już z Mateuszem Gilowice, Ślemień, Stryszawa i Zawoja. Wracaliśmy przez Maków Podhalański i Suchą Beskidzką i dalej już tak samo jak wcześniej dojechaliśmy do Żywca i ja wróciłem przez Kalną i Buczkowice do Bielska. Po 15:00 byłem w domu. Piękna pogoda, dystans ładny i średnia wysoka.
Rekreacyjna jazda z kolegą
Sobota, 26 czerwca 2010 Kategoria 50-100, Szosa, w grupie
| Km: | 73.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:37 | km/h: | 27.90 |
| Pr. maks.: | 62.06 | Temperatura: | 22.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1211kcal | Podjazdy: | 317m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Kolega jechał na crossie a ja na szosie więc ja jechałem rekreacyjnie. Zajechaliśmy do Strumienia i spowrotem.Średnia 26km/h. Później pojechałem jeszcze do Jasienicy ale już mocnym tempem.
Głupi deszcz
Piątek, 25 czerwca 2010 Kategoria 0-50, blisko domu
| Km: | 41.00 | Km teren: | 20.00 | Czas: | 02:01 | km/h: | 20.33 |
| Pr. maks.: | 42.22 | Temperatura: | 13.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 677kcal | Podjazdy: | 67m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po okolicy.
Mała Pętla Beskidzka
Czwartek, 24 czerwca 2010 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
| Km: | 78.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:54 | km/h: | 26.90 |
| Pr. maks.: | 67.45 | Temperatura: | 16.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1322kcal | Podjazdy: | 828m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wyjechałem o 8 w stronę Szczyrku dalej Wisła, Górki, Grodziec i dom. Średnia nawet a le wiatr strasznie przeszkadzał.
Po okolicy
Czwartek, 24 czerwca 2010 Kategoria 0-50, blisko domu
| Km: | 33.00 | Km teren: | 20.00 | Czas: | 01:35 | km/h: | 20.84 |
| Pr. maks.: | 52.44 | Temperatura: | 18.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 522kcal | Podjazdy: | 127m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po lesie i później do Jasienicy.
Do kolegi
Środa, 23 czerwca 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 13.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | 00:34 | km/h: | 22.94 |
| Pr. maks.: | 47.77 | Temperatura: | 16.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 248kcal | Podjazdy: | 45m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do kolegi na mecz.







