Szkoła i miasto
Poniedziałek, 4 kwietnia 2011 Kategoria szkoła
| Km: | 27.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:13 | km/h: | 22.19 |
| Pr. maks.: | 48.00 | Temperatura: | 13.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 423kcal | Podjazdy: | 140m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Goleszów
Niedziela, 3 kwietnia 2011 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
| Km: | 53.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:51 | km/h: | 28.65 |
| Pr. maks.: | 63.00 | Temperatura: | 17.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 946kcal | Podjazdy: | 300m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jasienica-Grodziec-Górki-Ustroń-Goleszów-Kisielów-Skoczów-Grodziec-Górki
Krótki wyjazd do Goleszowa, myślałem jechać do Wisły ale w Ustroniu uznałem że pojadę do Goleszowa. W Ustroniu straszne korki i tłumy ludzi, chciałem jechać na Równicę ale uznałem ze nie byłby to dobry pomysł. Cały czas fajnie się jechało. W Skoczowie korki. W Jaworzu wypadek i musiałem chwilę czekać ale ogólnie było dobrze.
Krótki wyjazd do Goleszowa, myślałem jechać do Wisły ale w Ustroniu uznałem że pojadę do Goleszowa. W Ustroniu straszne korki i tłumy ludzi, chciałem jechać na Równicę ale uznałem ze nie byłby to dobry pomysł. Cały czas fajnie się jechało. W Skoczowie korki. W Jaworzu wypadek i musiałem chwilę czekać ale ogólnie było dobrze.
Salmopol i Kubalonka
Sobota, 2 kwietnia 2011 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
| Km: | 88.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 03:13 | km/h: | 27.36 |
| Pr. maks.: | 61.00 | Temperatura: | 17.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1523kcal | Podjazdy: | 1050m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Bystra-Buczkowice-Szczyrk-Przełęcz Salmopolska-Wisła Malinka-Wisła Czarne-Przełęcz Szarcula("Zameczek")-Przełęcz Kubalonka-Wisła-Ustroń-Harbutowice-Skoczów-Grodziec-Jasienica-Bielsko
Już od dawna ciągnęło mnie w góry i dzisiaj nie wytrzymałem i pojechałem. Miał być wypad w dużej grupie do Tychów lecz wszyscy pojechali do Wadowic a ja wybrałem się w góry. Początkowo miał być Salmopol i Równica ale trochę zweryfikowałem plany. Wyjechałem o 13:00, w Bielsku ruch więc przedzieranie się przez miasto trwało ponad 30 minut. Trochę ciężko jechało się pod Piekiełko w Bystrej, potem już spokojnie i dobrze się jechało aż do Szczyrku. Zatrzymałem się kolo wyciągu i włączyłem stoper. Dokładnie 15:00minut trwał podjazd, to dobrze jak na początek sezonu. Jechałem w krótkich spodenkach, na szczycie było mi trochę zimno ale nic dziwnego skoro jeszcze resztki śniegu leżały. Na zjeździe trochę wymarzłem ale zagrzałem się jadąc pod zaporę w Czarnem. Włączyłem stoper i w drogę. Jakiś idiota zajechał mi drogę i musiałem się zatrzymać w trakcie podjazdu i resztę pokonałem już na najlżejszym przełożeniu, coś dziwne że mnie nogi dzisiaj w ogóle nie bolały. Szybki zjazd do Wisły, wcale nie pedałowałem i w drogę do Bielska. Zatrzymałem się w Ustroniu i zjadłem batonika, myślałem wracać przez Goleszów ale wróciłem dwupasmówką i przez Skoczów. Fajnie się jechało. Forma rośnie.





Już od dawna ciągnęło mnie w góry i dzisiaj nie wytrzymałem i pojechałem. Miał być wypad w dużej grupie do Tychów lecz wszyscy pojechali do Wadowic a ja wybrałem się w góry. Początkowo miał być Salmopol i Równica ale trochę zweryfikowałem plany. Wyjechałem o 13:00, w Bielsku ruch więc przedzieranie się przez miasto trwało ponad 30 minut. Trochę ciężko jechało się pod Piekiełko w Bystrej, potem już spokojnie i dobrze się jechało aż do Szczyrku. Zatrzymałem się kolo wyciągu i włączyłem stoper. Dokładnie 15:00minut trwał podjazd, to dobrze jak na początek sezonu. Jechałem w krótkich spodenkach, na szczycie było mi trochę zimno ale nic dziwnego skoro jeszcze resztki śniegu leżały. Na zjeździe trochę wymarzłem ale zagrzałem się jadąc pod zaporę w Czarnem. Włączyłem stoper i w drogę. Jakiś idiota zajechał mi drogę i musiałem się zatrzymać w trakcie podjazdu i resztę pokonałem już na najlżejszym przełożeniu, coś dziwne że mnie nogi dzisiaj w ogóle nie bolały. Szybki zjazd do Wisły, wcale nie pedałowałem i w drogę do Bielska. Zatrzymałem się w Ustroniu i zjadłem batonika, myślałem wracać przez Goleszów ale wróciłem dwupasmówką i przez Skoczów. Fajnie się jechało. Forma rośnie.

Widać już wiosnę© Piotr92

Znowu te chmury© Piotr92

Las na Kubalonce© Piotr92

Przełęcz Salmopolska© Piotr92

Przełęcz Kubalonka© Piotr92
Szkoła i miasto
Piątek, 1 kwietnia 2011 Kategoria szkoła
| Km: | 31.00 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 01:25 | km/h: | 21.88 |
| Pr. maks.: | 57.00 | Temperatura: | 15.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 473kcal | Podjazdy: | 140m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Rano do szkoły a po południu do Starego Bielska.
Cieszyn
Czwartek, 31 marca 2011 Kategoria 50-100, Szosa, w grupie
| Km: | 64.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:18 | km/h: | 27.83 |
| Pr. maks.: | 61.00 | Temperatura: | 15.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1096kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jasienica-Grodziec-Pogórze-Skoczów-Międzyświeć-Ogrodzona-Cieszyn-Hażlach-Kończyce Wielkie-Dębowiec-Simoradz-Skoczów-Grodziec-Jasienica-Bielsko
Dzisiaj umówiłem się z Marcinem i pojechaliśmy do Cieszyna. Tempo cały czas spokojne tylko mocniejsze na podjazdach. Bez przygód szybko dojeżdżamy do Cieszyna. Średnia 25km/h. Zdecydowaliśmy się wracać inną drogą i odbiliśmy na Pawłowice. Tempo mocne cały czas 40km/h aż do Kończyc. Przez Dębowiec przejechaliśmy spokojnie i zaczęliśmy podjazd na Simoradz, towarzysz został i czekałem na niego w Skoczowie. Zjechaliśmy razem i wróciliśmy do Bielska. Kiedy wjeżdżaliśmy do Jaworza, była niemiła nispodzianka:mokra nawierzchnia. Na Bliskiej się rozstaliśmy i wróciliśmy do domów. Trochę mnie schlapało ale ogólnie jestem zadowolony.
Dzisiaj umówiłem się z Marcinem i pojechaliśmy do Cieszyna. Tempo cały czas spokojne tylko mocniejsze na podjazdach. Bez przygód szybko dojeżdżamy do Cieszyna. Średnia 25km/h. Zdecydowaliśmy się wracać inną drogą i odbiliśmy na Pawłowice. Tempo mocne cały czas 40km/h aż do Kończyc. Przez Dębowiec przejechaliśmy spokojnie i zaczęliśmy podjazd na Simoradz, towarzysz został i czekałem na niego w Skoczowie. Zjechaliśmy razem i wróciliśmy do Bielska. Kiedy wjeżdżaliśmy do Jaworza, była niemiła nispodzianka:mokra nawierzchnia. Na Bliskiej się rozstaliśmy i wróciliśmy do domów. Trochę mnie schlapało ale ogólnie jestem zadowolony.
Szkoła
Czwartek, 31 marca 2011 Kategoria szkoła
| Km: | 24.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | 01:08 | km/h: | 21.18 |
| Pr. maks.: | 51.00 | Temperatura: | 15.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 385kcal | Podjazdy: | 110m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Szkoła
Środa, 30 marca 2011 Kategoria szkoła
| Km: | 24.00 | Km teren: | 2.00 | Czas: | 01:07 | km/h: | 21.49 |
| Pr. maks.: | 55.00 | Temperatura: | 14.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 396kcal | Podjazdy: | 110m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Poszukiwania dróg na maraton
Wtorek, 29 marca 2011 Kategoria 50-100, Samotnie, Szosa
| Km: | 58.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:20 | km/h: | 24.86 |
| Pr. maks.: | 57.00 | Temperatura: | 11.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 984kcal | Podjazdy: | 410m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jasienica-Grodziec-Wieszczęta-Roztropice-Iłownica-Pierściec-Roztropice-Wieszczęta-Kowale-Pierściec-Kiczyce-Skoczów-Harbutowice-Ustroń-Górki Wielkie-Grodziec-Jasienica-Bielsko
Pojechałem poszukać jakiś dróg którędy można by puścić maraton w Ustroniu, znalazłem co nieco ale łączniki między dobrymi są dziurawe i na razie nic sensownego nie da się ułożyć. Później pojechałem jeszcze do Ustronia i do domu.
Fotki:https://picasaweb.google.com/109557030304982368360/PoszukiwaniaDrog?authkey=Gv1sRgCLCistCV97CUMg#
Pojechałem poszukać jakiś dróg którędy można by puścić maraton w Ustroniu, znalazłem co nieco ale łączniki między dobrymi są dziurawe i na razie nic sensownego nie da się ułożyć. Później pojechałem jeszcze do Ustronia i do domu.
Fotki:https://picasaweb.google.com/109557030304982368360/PoszukiwaniaDrog?authkey=Gv1sRgCLCistCV97CUMg#
Szkoła
Wtorek, 29 marca 2011 Kategoria szkoła
| Km: | 21.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:57 | km/h: | 22.11 |
| Pr. maks.: | 51.00 | Temperatura: | 7.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 356kcal | Podjazdy: | 100m | Sprzęt: Ital Bike | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Wizyta w serwisie
Poniedziałek, 28 marca 2011 Kategoria blisko domu
| Km: | 12.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:28 | km/h: | 25.71 |
| Pr. maks.: | 47.00 | Temperatura: | 11.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 177kcal | Podjazdy: | 50m | Sprzęt: Cross Peleton | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Do serwisu na zmianę łańcucha i regulację przerzutek.







