Salmopol
Sobota, 11 grudnia 2010 Kategoria 50-100, Samotnie
| Km: | 69.00 | Km teren: | 4.00 | Czas: | 03:12 | km/h: | 21.56 |
| Pr. maks.: | 47.00 | Temperatura: | 2.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1496kcal | Podjazdy: | 820m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Bystra-Buczkowice-Szczyrk-Przełęcz Salmopolska-Szczyrk-Buczkowice-Łodygowice-Wilkowice-Bielsko-Jaworze-Bielsko
Miała być krótka trasa do Buczkowic i spowrotem a wyszło że pojechałem aż na Salmopol. W górach sezon narciarski w pełni. Straszne błoto na drodze, na zjeździe prawie zaliczyłem glebę, jechałem dalej ostrożnie i już bez przygód dojechałem do domu. Spotkałem dwóch rowerzystów z sakwami.
Miała być krótka trasa do Buczkowic i spowrotem a wyszło że pojechałem aż na Salmopol. W górach sezon narciarski w pełni. Straszne błoto na drodze, na zjeździe prawie zaliczyłem glebę, jechałem dalej ostrożnie i już bez przygód dojechałem do domu. Spotkałem dwóch rowerzystów z sakwami.
Przejażdżka
Piątek, 10 grudnia 2010 Kategoria 0-50
| Km: | 37.00 | Km teren: | 6.00 | Czas: | 01:57 | km/h: | 18.97 |
| Pr. maks.: | 42.00 | Temperatura: | -2.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 752kcal | Podjazdy: | 200m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jaworze-Górki-Grodziec-Bielowicko-Wieszczęta-Łazy-Jasienica-Bielsko
Wieczorna przejażdżka, trochę zimno było, ale nie przeszkadzało to w jeździe. Miejscami dużo śniegu, ale dla mnie to nie jest problem. Po powrocie konserwacja napędu.
Wieczorna przejażdżka, trochę zimno było, ale nie przeszkadzało to w jeździe. Miejscami dużo śniegu, ale dla mnie to nie jest problem. Po powrocie konserwacja napędu.
Górki Małe
Czwartek, 9 grudnia 2010 Kategoria 0-50
| Km: | 31.00 | Km teren: | 5.00 | Czas: | 01:35 | km/h: | 19.58 |
| Pr. maks.: | 47.00 | Temperatura: | 1.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 655kcal | Podjazdy: | 170m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jaworze-Górki Wielkie-Górki Małe-Górki Wielkie-Jaworze-Bielsko
Szybka przejażdżka do górek. Znowu gorsza pogoda niż w ostatnich dniach. Może uda się dokręcić do 20000km.
Szybka przejażdżka do górek. Znowu gorsza pogoda niż w ostatnich dniach. Może uda się dokręcić do 20000km.
Do lasu
Środa, 8 grudnia 2010 Kategoria blisko domu, teren
| Km: | 8.00 | Km teren: | 7.00 | Czas: | 00:28 | km/h: | 17.14 |
| Pr. maks.: | 25.00 | Temperatura: | 12.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 159kcal | Podjazdy: | 40m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Krótka wieczorna przejażdżka, było 12stopni. W lesie już mało śniegu.
Skoczów
Wtorek, 7 grudnia 2010 Kategoria 0-50
| Km: | 37.00 | Km teren: | 5.00 | Czas: | 01:48 | km/h: | 20.56 |
| Pr. maks.: | 50.00 | Temperatura: | 3.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 755kcal | Podjazdy: | 290m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jaworze-Górki-Skoczów-Grodziec-Biery-Jaworze-Bielsko
W końcu drogi czarne i można śmigać szybciej i dalej.
W końcu drogi czarne i można śmigać szybciej i dalej.
Mikołajkowa jazda
Poniedziałek, 6 grudnia 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 27.00 | Km teren: | 3.00 | Czas: | 01:27 | km/h: | 18.62 |
| Pr. maks.: | 35.00 | Temperatura: | 4.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 577kcal | Podjazdy: | 70m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Śmiganko po okolicy, fajnie ciepło było.
Wietrzno-śnieżna jazda
Niedziela, 5 grudnia 2010 Kategoria blisko domu
| Km: | 32.00 | Km teren: | 5.00 | Czas: | 01:42 | km/h: | 18.82 |
| Pr. maks.: | 37.00 | Temperatura: | 1.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 655kcal | Podjazdy: | 100m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Dzisiaj tylko koło domu.
Pierwszy długi zimowy wypad
Sobota, 4 grudnia 2010 Kategoria 50-100, teren
| Km: | 62.00 | Km teren: | 24.00 | Czas: | 03:29 | km/h: | 17.80 |
| Pr. maks.: | 44.00 | Temperatura: | -10.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 1396kcal | Podjazdy: | 290m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Bielsko-Jaworze-Górki-Ustroń-Wisła-Ustroń-Gorki-Grodziec-Biery-Jaworze-Bielsko
Fajna słoneczna pogoda, tylko zimno. Wybrałem się do Górek przez las i wlekłem się przez zaspy kilka km/h. Jak już wyjechałem z lasu to pojechałem ścieżką rowerową wzdłuż Wisły, też dużo śniegu, ale jechało się lepiej. W Wiśle więcej śniegu niż w Bielsku i dużo zimniej, spotkałem jednego rowerzystę który był na Kubalonce. Chwila rozmowy i jedziemy razem do ustronia, asfaltem. Rozdzieliliśmy się, ja pojechałem do Gorek a on w stronę Skoczowa, gdzieś kolo Górek zaczęły mi marznąć palce u rąk więc założyłem rękawice narciarskie. Bez większych przygód wróciłem do domu. W Grodźcu się ściemniło i jechałem z lampkami, dużo lepsza widoczność niż w lecie. Zrobiło się strasznie zimno. Wyjechałem przed 13:00 a wróciłem po 17:00. Fajnie się kręciło, przekonuje się do jazdy w zimie, lepsze to niż pedałowanie w domu.
Fajna słoneczna pogoda, tylko zimno. Wybrałem się do Górek przez las i wlekłem się przez zaspy kilka km/h. Jak już wyjechałem z lasu to pojechałem ścieżką rowerową wzdłuż Wisły, też dużo śniegu, ale jechało się lepiej. W Wiśle więcej śniegu niż w Bielsku i dużo zimniej, spotkałem jednego rowerzystę który był na Kubalonce. Chwila rozmowy i jedziemy razem do ustronia, asfaltem. Rozdzieliliśmy się, ja pojechałem do Gorek a on w stronę Skoczowa, gdzieś kolo Górek zaczęły mi marznąć palce u rąk więc założyłem rękawice narciarskie. Bez większych przygód wróciłem do domu. W Grodźcu się ściemniło i jechałem z lampkami, dużo lepsza widoczność niż w lecie. Zrobiło się strasznie zimno. Wyjechałem przed 13:00 a wróciłem po 17:00. Fajnie się kręciło, przekonuje się do jazdy w zimie, lepsze to niż pedałowanie w domu.
Przejażdżka
Piątek, 3 grudnia 2010 Kategoria blisko domu, teren
| Km: | 29.00 | Km teren: | 11.00 | Czas: | 02:10 | km/h: | 13.38 |
| Pr. maks.: | 33.00 | Temperatura: | -5.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 653kcal | Podjazdy: | 140m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Znowu kolejna przejażdżka. Jechało się nawet dobrze, gdyby tylko nie padał śnieg, drogi białe, w lesie śniegu po kolana.
Do sklepu i lasu
Czwartek, 2 grudnia 2010 Kategoria blisko domu, teren
| Km: | 25.00 | Km teren: | 22.00 | Czas: | 02:15 | km/h: | 11.11 |
| Pr. maks.: | 21.00 | Temperatura: | -1.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | 588kcal | Podjazdy: | 50m | Sprzęt: Trek | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Krótka przejażdżka, najpierw do sklepu a potem po lesie.







